Şimdi Ara

Galaxy S5, Gear 2 & Fit'in resmi inceleme videoları yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Galaxy S5, Gear 2 & Fit'in resmi inceleme videoları yayınlandı

Samsung, geçtiğimiz ay Mobil Dünya Kongresi’nde lanse ettiği amiral gemisi Galaxy S5 ile akıllı saat ve bileklikleri, Gear 2 ile Gear Fit’in resmi inceleme videolarını resmi YouTube kanalı üzerinden yayınladı.

Yaklaşık 8 dakikalık olan Galaxy S5 İnceleme videosunda Samsung, telefonun birçok önemli noktasına değinmeyi ihmal etmemiş. 5 başlık altında toplanan videoda kullanıcılara Galaxy S5’in donanımından tasarımına, gelişmiş kamerasından hızlı iletişim kabiliyetine, sağlık ve fitness alanındaki yeteneklerinden günlük hayatta sağladığı kullanışlı özelliklerine kadar fikir sahibi oluyor.

Samsung, yayınladığı ikinci inceleme videosunda ise Gear 2 ve Gear Fit cihazlarının önemli özelliklerine ışık tutuyor. Videonun ilk bölümünde Gear 2’nin tasarım, donanım, kesintisiz iletişim yeteneği, fitness ve sağlık konularındaki gücü ile diğer ek özellikleri yer alırken; ikinci bölümde ise Gear Fit’in dizayn, donanım, sağlık ve fitness yetenekleri ile Anında Bildirim özelliğine değiniliyor.

Her iki videoyu da aşağıdaki oynatıcılardan seyredebilirsiniz.

Diğer taraftan Genel Yayın Yönetmenimiz Mesut Çevik’in MWC 2014 kapsamında hazırladığı inceleme videosuna ise sayfanın en altındaki oynatıcıdan ulaşabilirsiniz.

• galaxy S5 in kamerası dışında incelenecek birşeyi olmadığını düşünüyorum.
  • Kamerasınada gerek yok. Kamera isteyen 1020 / 1520 alır.

• o menü geçişleri nedir yahu tam bir hayal kırıklığı...

• homeagain kullanıcısına yanıt
    Kamera olarak 1020 ye rakip olamaz ancak 1520 doğrudan rakibidir ve ondan daha iyi olma ihtimali var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çöp

• z2,g3
  • 11 Nisanda vodafone satışa sunacak beklesem mi napsam :( çöp diyorum ama eski cihazda almak istemiyorum ya ayın 19'unda telefon alacağım yada 22 gün daha bekleyeceğim :(

• Samsung galaxy s5'in donanım özellikleri ve malzeme kalitesi daha iyi olabilirdi. Fakat ben en çok hayal kırıklığına uğratan ekran çerçevelerinin kalınlaşması oldu. Su ve toz geçirmez yapabilmek için çerçeveyi kalınlaştırmışlar telefon çok itici olmuş. galaxy s5'in kasası s4'ten daha büyük ama sadece 0,1 inçlik büyüme var. Şu anki s5 kasasına 5,3 inçlik ekran bile sığabilirdi. Photoshop ile 5,1 inçlik telefonu 5,3 inç'e çevirdim. Resim aşağıda.

S3 ile aynı fiziksel boyutta s4'ü 4,8 inçten 5 inç'e çıkaran Samsung aynı başarıyı s5'te gösterememiş. S4 ile aynı ebatlarda 5,2 inç bile yapılabilirdi. Onu da photoshop ile denedim. Lg g2 ile aynı çerçeve kalınlığında yapınca telefon 5,2 inç oluyor. Su geçirmez olması benim için olmazsa olmaz bir şey değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stalker(1979) -- 10 Mart 2014; 17:01:14 >

• Umarım Samsungun sonu da nokia gibi olmaz

• stalker(1979) kullanıcısına yanıt
    Telefon o kadar ince çerçeveyle düşünce ne oluyor shopla onu da yapsana
    G2 spigen kılıfla bile düz sert zemine düşünce kırılıyor. Çerçeve gerekli bir şey, tabi bazıları gibi 1 parmağa gerek yok orası ayrı
  • genaral mobile elite :)

• Abla onu bunu bırakta rehberi incele , önemli meselede birini aramam gerektiğinde kalp sensörü işime yaramayacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: stalker(1979)

Samsung galaxy s5'in donanım özellikleri ve malzeme kalitesi daha iyi olabilirdi. Fakat ben en çok hayal kırıklığına uğratan ekran çerçevelerinin kalınlaşması oldu. Su ve toz geçirmez yapabilmek için çerçeveyi kalınlaştırmışlar telefon çok itici olmuş. galaxy s5'in kasası s4'ten daha büyük ama sadece 0,1 inçlik büyüme var. Şu anki s5 kasasına 5,3 inçlik ekran bile sığabilirdi. Photoshop ile 5,1 inçlik telefonu 5,3 inç'e çevirdim. Resim aşağıda.

S3 ile aynı fiziksel boyutta s4'ü 4,8 inçten 5 inç'e çıkaran Samsung aynı başarıyı s5'te gösterememiş. S4 ile aynı ebatlarda 5,2 inç bile yapılabilirdi. Onu da photoshop ile denedim. Lg g2 ile aynı çerçeve kalınlığında yapınca telefon 5,2 inç oluyor. Su geçirmez olması benim için olmazsa olmaz bir şey değil.

%100 haklısın ama kasayı yapmak tabi ki photoshop ile olmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: thestell

G2 spigen kılıfla bile düz sert zemine düşünce kırılıyor. Çerçeve gerekli bir şey, tabi bazıları gibi 1 parmağa gerek yok orası ayrı

Çerçeve kalın olunca düştüğü zaman kırılmıyor senin mantığına göre Shopla yapmama gerek yok çerçeve kalın da olsa ince de olsa düştüğü zaman kırılacak aksine ispat edecek varsa bilemem
    Çerçevenin kalın olması düştüğü zaman telefonu koruyorsa telefonun yarısını çerçeve yapsınlar o zaman telefon düştüğü zaman kırılmaz. o telefonu da kim alır Allah bilir

• quote:

Orijinalden alıntı: iboocum

quote:

Samsung galaxy s5'in donanım özellikleri ve malzeme kalitesi daha iyi olabilirdi. Fakat ben en çok hayal kırıklığına uğratan ekran çerçevelerinin kalınlaşması oldu. Su ve toz geçirmez yapabilmek için çerçeveyi kalınlaştırmışlar telefon çok itici olmuş. galaxy s5'in kasası s4'ten daha büyük ama sadece 0,1 inçlik büyüme var. Şu anki s5 kasasına 5,3 inçlik ekran bile sığabilirdi. Photoshop ile 5,1 inçlik telefonu 5,3 inç'e çevirdim. Resim aşağıda.

Kardeş photoshop ile olmuyor diyorsun fakat lg g2'den neredeyse sıfır çerçeve yaptı daha da ötesini göstereyim bu photoshop değil pantech vega iron güney koreli bir firma. istenirse yapılıyor demek ki. Samsung'da bunu yapacak teknoloji yok derseniz onu bilemem

• quote:

Orijinalden alıntı: batkent

Umarım Samsungun sonu da nokia gibi olmaz

Dunyanin en cok telefon satan firmasi...
    Hadi bunu gectim dunyanin en buyuk sirketlerinden birisi

Bunuda gectim. Hizmet verdigi 90 farkli sektorun 80indr lider konumunda...
    Sonu Nokia gibi mi olacak
    Samsung gibi tek bir sirket daha var oda Sony... ikiside bir telefon bir televizyon markasindan ote ikiside tam anlamiyla teknoloji firmasi...

• Kaçıncı tanıtım videosu oldu bu. Anladık nabız olçüyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: thestell

Çerçeve kalın olunca düştüğü zaman kırılmıyor senin mantığına göre Shopla yapmama gerek yok çerçeve kalın da olsa ince de olsa düştüğü zaman kırılacak aksine ispat edecek varsa bilemem
    Çerçevenin kalın olması düştüğü zaman telefonu koruyorsa telefonun yarısını çerçeve yapsınlar o zaman telefon düştüğü zaman kırılmaz. o telefonu da kim alır Allah bilir

Aynı kaynaktan drop testler

Xperia Z1:

https://www.youtube.com/watch?v=SvChRTJWDbk

LG G2:

https://www.youtube.com/watch?v=lQQXkjrdBRc

Malzemeden bahsetmiyorum, dik düşüşlere bak lütfen.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: iboocum

quote:

Kardeş photoshop ile olmuyor diyorsun fakat lg g2'den neredeyse sıfır çerçeve yaptı daha da ötesini göstereyim bu photoshop değil pantech vega iron güney koreli bir firma. istenirse yapılıyor demek ki. Samsung'da bunu yapacak teknoloji yok derseniz onu bilemem

Yapacak teknoloji yok değil tabii ki var fakat satış rakamlarından memnunlar niye değiştirsinler ki tasarımı? Üstüne bir de su geçirmezlik özelliği falan gelince iyice bahanesi oldu kalın olmasının.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.