Şimdi Ara

Samsung Galaxy S III Mini Value Edition duyuruldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
1.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung Galaxy S III Mini Value Edition duyuruldu

Piyasaya çıkışının üzerinden uzun zaman geçse de Samsung'un mini geleneğini başlatan Galaxy S3 Mini bir kez daha karşımıza çıkıyor.

Samsung Galaxy S III Mini Value Edition adındaki model Avrupa pazarına yönelik olacak ve Galaxy S3 Mini modelinden donanım olarak biraz farklılık gösteriyor. Bu farklılıklar Android 4.2 işletim sistemi ve 1.2GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli bir işlemci olarak sıralanıyor. 

Bunun haricinde 4 inçlik ekranda 480x800 piksel çözünürlük, 1GB RAM, 8GB artırılabilir hafıza, 5MP çözünürlükte arka kamera, VGA ön kamera, 1500mAh gücündeki batarya özellikleri ise aynı.

Galaxy S3 Mini VE hali hazırda Hollanda'da satışa sunulmuş durumda. Satış fiyatı ise mağazaya göre 181 Avro-229 Avro arasında değişiyor. Modelin kısa süre içerisinde diğer Avrupa ülkelerine yayılması bekleniyor. 

Kaynak:http://www.phonearena.com/news/Samsung-Galaxy-S-III-Mini-Value-Edition-available-now-costs-more-than-it-should_id53693

• Donanım haber, uygulama ve gereksiz telefon haberlerine döndü artık. Nerde Türkiye ye gelmeyecek telefon var haberini yapıyosunuz. Hollanda için çıkacak telefondan bize ne. Ayrıca Samsung dan reklam için para aldığınızı düşünüyorum artık. Gereksiz haber yapmaktan artık önemli haberleri ya geç yayımlıyosunuz yada atlıyosunuz. Mesela oppo 50 mp kamera haberi. Htc butterfly ve sony xperia z ultra 4.4.2 güncellemesi alıyormuş nerde bunların haberi?? Htc one m8 in yeni vidyosu çıkmış oda yok. Allahtan başka sitelere bakıyorumda haberim oluyor. Sadece DH e baksak Türkiye ye gelmeyecek telefonlar silsilesi, ios not takvim kamera uygulamaları ve windows a gelen uygulama haberlerinden başka bişey göremiyecez. Donanımla ilgili haber pek yapmıyosunuz ve inceleme yok. Kulaklık incelemesi yapın diyorum yok.
  • S5 mini öncesi elde kalan S3 minileri farklı bir isim altında pazara kakalayan samsung. Büyüksün
  • şu bin tane model çıkarma sevdasını ben anlamadım? her sene üç model çıkar, giriş, orta ve üst olarak. sonra onlara adam gibi güncellemeleri ver, peynir ekmek gibi satarsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bradley Cooper

S5 mini öncesi elde kalan S3 minileri farklı bir isim altında pazara kakalayan samsung. Büyüksün

+1
  • Galaxy Series Edition, Galaxy Cheriz Edition.... der ve hikaye devam eder :)
  • 6 tane mandal veririm.
  • 1 hafta sonraki haber :

Galaxy S II Prime tanıtıldı !
  • Dünün haberi bugün yayınlanıyor. Ana sayfa program haberi ile dolu, yok wm için takvim yok ios için kamera app i.

Biraz daha ciddi ve dolu içerikli haber rica ediyorum.

Bir de, bütün haberleriz büyük firmalar ile ilgili. Bi oppo nun 50 MP lik kamera haberini görmedik.
  • samsung 253839. modelini tanıttı.kusacam artık
  • antonidas kullanıcısına yanıt
    Bastım artıyı
  • Komedi
  • Sektirme....
  • Galaxy s3 slx ie nasıl daha iyi olurdu.
  • İşlemciyi overclock edip salmış piyasaya. Lan ne adamsın samesung ya..
  • S5 in tanıtımını yaptın s3 nedir ya bi kaç ay öncede s3 ün cift simlisini başka bi isimle satmaya başlamıslardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: pixelliumdh90

S5 in tanıtımını yaptın s3 nedir ya bi kaç ay öncede s3 ün cift simlisini başka bi isimle satmaya başlamıslardı
    Komedi
  • Abii bukadar olur. Ortalik mandiraya dondu papaz efendi
  • ......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khanstern -- 10 Mart 2014; 18:20:10 >
  • quote:

S5 mini öncesi elde kalan S3 minileri farklı bir isim altında pazara kakalayan samsung. Büyüksün

Almazsan kakalayamazlar :) Onlar uğraşsın dursunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakesan

quote:

Almazsan kakalayamazlar :) Onlar uğraşsın dursunlar.

ben her sene telefon değiştiren biri değilim hocam. S2 nin tasarımı çok hoşuma gittiği için S3 çıktıktan 3 ay sonra piyasada zor bulunmasına rağmen sıfır S2 aldım. sonraki samsung tasarımlarını beğenmediğim için telefon almadım ama sonra baktım ki note 3 ün tasarımı istediğm gibi. sonra note 3aldım bunu da gittiği yere kadar kullanırım. her sene telefona para verecek kadar fakir değilim hocam

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.