Şimdi Ara

Satılık Pedal - Assasin Kral BlackBOX-II (1,7,8,R)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Pedal hediye olarak geldi fakat Character değişiminden ötürü hiç kullanmadım . Garantisi hala devam etmektedir . Ürünün sıfır fiyatı 100 tldir . Ben 60 TL ' ye satıyorum . Ürün dediğim gibi kullanılmamıştır ve garantisi devam etmektedir. Hiçbir elektronik sorunu yoktur.

Assasin Kral BlackBOX-II, Minor combosunu yaparken aynı anda Lightfeet'i de basar. Buna ek olarak "R" tuşu fonksiyonu ile skill combonuzu daha kolay ve düzenli yapmanızı sağlar. Bu ürün sizi Assasin karakterinin Lightfeet, Mana pot ve Minor derdinden kurtaracak ve skill combonuza odaklanmanızı sağlayacaktır.

Assasin Kral BlackBOX-II, 1 tuşuna konulan Lightfeet’i ve 7-8 tuşlarına konulan Mana-Minor comboyu kullanır.

Avantajları ve Özellikleri:

Çok seri şekilde Minor combo yapar.
    Otomatik olarak seri bir şekilde Lightfeet basar.
    İstenildiğinde otomatik "R" tuşu basarak elle RR+skill combosunu sadece skill vurarak düzenli bir şekilde yapabilmenizi sağlar.
    EXP partilerinde "R" tuşu açıldığında sadece elle Z vererek yaratıklara atağa kalkmanızı sağlar.
    Otomatik olarak Cure atar.
    Ronark Land, Ronark Base ve Ardream'daki PK'larınızda ve VS'lerinizde hızınızı ve canınızı sürekli üst seviyelerde tutar.
     Satılık Pedal - Assasin Kral BlackBOX-II (1,7,8,R)

• güncel
  • Pm attim ama cvp yok duruyormu pedal hala

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özelden yazdım. geri dönüş yapıldıgı takdirde anlaşırız .
  • güncel..
  • +++
  • ...
  • güncel ..
  • upppp
  • İyi satışlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nereden satıyorsun?
  • Mugladayım . Alıcıya kargo ile teslimat imkanı vardır .
  • dosstum face vermek yasak olabilir ancak ekle beni facebook.com/knighteray123 alıcam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.