Şimdi Ara

Swordigo Android için de yayımlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Swordigo Android için de yayımlandı

Geçen yılın en başarılı iOS oyunları arasında gösterilen ve kullanıcılardan da olumlu eleştiriler alan Swordigo geçen hafta Android için indirmeye sunuldu.

Ville Makynen tarafından geliştirilen Swordigo RPG unsurlarıyla bezenmiş bir platform oyunu. Eğlence odaklı olan yapım, tatmin edici görselleri, başarılı animasyonları ve etkileyici sesleriyle kaliteli bir oyun deneyimi sunmayı başarıyor. 

Mobil oyuncuları masalsı bir dünya ile buluşturan oyunda basit kontrol sistemi kullanarak; önümüze çıkan engelleri aşıyor, kılıcımızla düşmanları dize getiriyor ve maceradan maceraya koşuyoruz. 

• Hemen yükledim çok severim bu tarz oyunları
  • ben bunu markette yayınlanmadan çok önce apk ile kurmuştum hatta baya da ilerledim ama şimdi silip google playden yükledim. oynadığım yerleri tekrar oynamak sorun değil aynı yerleri tekrar zevkle oynarım bak buradan anlayın ne kadar mükemmel bi oyun olduğunu.
  • leps world serisi çok daha güzel.

• 1-2 hafta önce çıktı. Çok hızlı haber maşallah diyelim. DH'ye yakışmıyor bu tarz editörler.
  • Şu Exploler'dan kurtulamadın Ekrem71. Bazen korkuyorum GTA Vice City nihayet yayınladı diyeceksin diye. Hayır yani oynuyoruz bitiriyoruz siliyoruz daha yeni haber yapıyorsun.
  • harika oyun,iphonede oynardım bayağı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eski Arcade klasiklerine benziyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lep' s world mü yoksa swordigo mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: crazy boy 32

Lep' s world mü yoksa swordigo mu ?

swordigo.

ama ikisi çok da benzer değil aslında. swordigo'da biraz rpg öğeleri var. bir de swordigo bir hikayeye sahip. lep's world ise klasik mario tarzı engelleri geç altınları topla mantığı var. ama ikisini de zevkle oynadım.
  • Teşekkürler, oyunu deneyelim bakalım.
  • Baya güzelmiş öneri için sağol

• Dandik oyunlar gormekten sıkıldık artik. Laptoplarin islemcilerine entegre gpu'lari coktan gectik performans olarak ama adam gibi oyun goremiyoruz. Ovup bitiremediginiz mc4 bile rezalet. Sorun ne? Optimize mi edemiyorlar? Isteseler ps3 ps4 kalitesinde oyun cikarirlar. Kullanin su opengl es3'u. Yeter artik. (Bu arada ust seviye sistemim ve ps3 var evde) Telefonda oyunu ne yapacaksin demeyin lutfen.

• Diğerleri ağ erişimi, rehber erişimi, kamera erişimi şu erişimi bu erişimi adamlar nerdeyse eve girecekler bir oyun için. Bu hiçbir izin istemiyor ama yorumum gözüksün diye 1 yıldız verdim :)

• Swordigo Android için de yayımlandı

• Bir kaç önce oynamıştım ya. O nasıl oluyor peki? Apk ile kurmuştum tabii de şaşırdım.

Oyun çok çok iyidir bu arada. Oldukça uzun ve zorlayıcıdır. Benzeri oyun bilen varsa tavsiye bekliyorum.
  • Çöp

• quote:

Orijinalden alıntı: kemaloztin

Çöp

Hiç bir oyuna çöp deme hakkın yok. Beğenmeyebilirsin.Kolaysa git sen yap.

• quote:

Orijinalden alıntı: muccos

quote:

Orijinalden alıntı: kemaloztin

Çöp

Hiç bir oyuna çöp deme hakkın yok. Beğenmeyebilirsin.Kolaysa git sen yap.

Herkesin kendi gorusu seni ilgilendirmez

• quote:

Orijinalden alıntı: haymanali2006

Swordigo Android için de yayımlandı

Aynısı bende de oluyor sorun nedir anlamadım

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.