Şimdi Ara

İPHONE 4 SHSH KAYITSIZ DOWNGRADE GÜNCEL YÖNTEM SORUNSUZ VE BATARYA CANAVARI (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.614
Cevap
29
Favori
87.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Audaxviator.

patchli itunes den yüklümen gerek

yayınlanan patchli itunes çalışmıyor
  • böyle hata alıyorum dfu moda geçti ama
     İPHONE 4 SHSH KAYITSIZ DOWNGRADE GÜNCEL YÖNTEM SORUNSUZ VE BATARYA CANAVARI
  • this copy of itunes is corrupted or is not installed correctly. please reinstall itunes hatasıyla karşılaşan var mı ?

itunes 11.0 ı yükledim sonra kabul ediyorum dedim daha sonra patchli itunes i çalıştırdıgımda bu hatayla karşılaştım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dafidaq

böyle hata alıyorum dfu moda geçti ama

aynen hocam bende o hatayı alıyorum
  • ya arkadaş ne boktan bişe çikti en sonunda küfür edicez şu appel istedigimizi kulanak arkadaş ne kapatıyon
  • dafidaq kullanıcısına yanıt
    belgelerim müzikteki itunes klasörünü sil
  • zipten çıkardın mı ?
  • quote:

belgelerim müzikteki itunes klasörünü sil

sağol
  • quote:

böyle hata alıyorum dfu moda geçti ama

hocam sen pc ye itunes 11.0 ı mı yükledin. ben yükleyip telefonu tanıttım hatta sordugu sorulara kabul ediyorum dedim şimdi patchli olan açılmıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

zipten çıkardın mı ?

çıkardım hocam ahanda bu hatayı veriyor
  • valla bende ne yaptıgımı bılsem :D itunens en son gucell olnanı vardı 10 ındırdım sımdı :D
  • bende direk 6.1.3 ü yüklüyo

37 hatası çıkmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simurg_b -- 9 Mart 2014; 19:32:41 >
  • Audaxviator. kullanıcısına yanıt
    peki o deb dosyasını dener misin ? :) malum senin cihaz deneme cihazı gibi oldu :P 5.1.1 - 6.1.3 gidip gidip geliyor :D
  • quote:

valla bende ne yaptıgımı bılsem :D itunens en son gucell olnanı vardı 10 ındırdım sımdı :D

10 şimdi bende indiriyorum o halde :D
  • gene olmadı ya 10 işe yaramdı
    napıcaz dostum konuyu açan arkadaşta ortalıkta değil ben strese girdim monitöre tekmeyi koyucam şimdi
  • Arkadaşlar itunes 11.0 yüklüydü ben yaparken siz de öyle deneyin. Patchli itunes den de restore yi yapın
  • Audaxviator. kullanıcısına yanıt
    dostum senin şu patchli itunesin versiyonu tam olarak kaç ?
    Müzikler klasöründeki itunes klasöründeki itunes library dosyasını silip öyle çalıştırmayı deneyin patchli itunesi
  • en başından beri burdayım kıçımızdan element uydurmayalım Gram bilgisi olmayan zaten girişmesin bu işlere sorumluluk kabul etmiyorum arkadaşım.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.