Şimdi Ara

Championship Manager(03/04) 2013-2014 Transfer Güncellemesi(58 Mb) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
3
Favori
76.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya şu sorun çözülse de rahat rahat oynasak. :)
  • Arkadaşlar selamlar ingiltere,italya,türkiye,ispanya küçük data ile giriş yaptım ziraat kupası fikstürde oyun hata veriyor.Rica ediyorum şu oyunu düzeltin.Birde konyada hleb galatasarayda telles yok
  • Kaanypcglu kullanıcısına yanıt
    quote:

Orijinalden alıntı: Kaanypcglu

Arkadaşlar selamlar ingiltere,italya,türkiye,ispanya küçük data ile giriş yaptım ziraat kupası fikstürde oyun hata veriyor.Rica ediyorum şu oyunu düzeltin.Birde konyada hleb galatasarayda telles yok

Oyunu paylaştığımda mart ayıydı. Ama ilk indirdiğimde Kasım 2013. O yüzden devre arası transferler maalesef yok.

İlk sayfada hata ile ilgili sebep ve bir kaç çözüm mevcut.

• scartor kullanıcısına yanıt
    başkan oyunda hiç iyi oynayan genç yetenek felan ucuz olup güzel oynayan @scartor
  • salvator44 S kullanıcısına yanıt
    CmScout programı ile bakıp bir oyuncu listesi oluştururum.
    Paylaştığım da haberdar olursunuz.
  • Cm 03\04 efsaneydi ya sıkılmadan oynardım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyuncuların kimisi eski yaşında kimisi şu anki yaşında kimisi farklı yaşlar çok karışmış ayrıca güçler de çok dengesiz gerard ın bütün güçleri 20 mesela?Buna bir çözüm yok mu?Transferleri şu anki duruma getirip ideal güçlü oyuncularla 2014 senesinden başlayamaz mıyız?
  • 58MB çok iyimiş, teşekkürler :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultraslan_34

Oyuncuların kimisi eski yaşında kimisi şu anki yaşında kimisi farklı yaşlar çok karışmış ayrıca güçler de çok dengesiz gerard ın bütün güçleri 20 mesela?Buna bir çözüm yok mu?Transferleri şu anki duruma getirip ideal güçlü oyuncularla 2014 senesinden başlayamaz mıyız?

Eski veritabanındaki oyuncular silinip, yeniden bir veritabanı yaratılmış. Tek kişinin yapacağı iş değil ve grup halinde bu işi yaparken haliyle karışıklık olmuş olabilir.

Oyuncu özellikleri başlangıç itibari ile abartılı, ancak CA ve PA değerleri abartılmadığı için oyunda ilerdikçe özelliklerde bir düşme gerçekleşip gerçeğe yaklaşacaktır.

2014 senesinden başlama diye bir olay yok, çünkü oyunun sistemine aykırı. Düzeni, haliyle oyunun çıktığı düzene kurulu.

Rica ederim, iyi oyunlar @kandorfeyta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scartor -- 21 Haziran 2014; 13:32:47 >

• sırf bu oyun için üyelik açtım forumda :)

An itibariyle oynamaya başlıyorum. Umarım hata vermez
  • Drogbaya bak messi ve ronaldodan daha iyi
  • Alper cenavar cenavar alınkesin takımınıza

Championship Manager(03/04) 2013-2014 Transfer Güncellemesi(58 Mb)
  • Türkiye kupası eşleştirmelerine gelince oyun hata verdi bendede
  • Özellikler>uyumluluk>windows NT 4.0(service pack 5) yaptım sorunsuz devam ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skyline06 -- 23 Haziran 2014; 15:55:09 >
  • İlginç bir yama. Teşekkürler.
  • mohammed zidan vardı bi aralar ona neler oldu acaba :D
  • ah bide şu turkıye kupasıyla alakalı bırısı yardım etsee cok guzel olcak oyunu yapandan allah razı olsun :D
  • montolivo_9 M kullanıcısına yanıt
    sen oynuyomusun kardesım sorunsuz bı sekılde :D
  • Orijinalden alıntı: Katilios66

ah bide şu turkıye kupasıyla alakalı bırısı yardım etsee cok guzel olcak oyunu yapandan allah razı olsun :D

Oyunun simgesine sağ tuş ile tıkla sonra;
    Orijinalden alıntı: skyline06

Özellikler>uyumluluk>windows NT 4.0(service pack 5) yaptım sorunsuz devam ediyorum
    [/quot
  • scartor kullanıcısına yanıt
    yaw olmuyo arkadas işte sunun linkini atarsanız ben uyumsuzluga gırıyorum bu secenek yok ıste secemıyorum
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.