Şimdi Ara

twitterda takipçi sayısı nasıl yükseliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • benim takipçi sayım 4000 civarıydı bi kere artırım diye abarttım takip yaptım bi kaç kez uyarı verdi limiti aştınız diye sonra birgün bi açtım hesap askıda. biraz uğraşarak açtırdım şu an da takipçi sayım 19.500 yakın ama artık takip etmeye korkar oldum. günde 150-250 kişi takip ediyorum fazla yapmaya tırsıyorum. bi daha askıya alınır diye ama milletin hesaplarına bakıyorum 30.000, 50.000, 90.000.. falan yani herkes böyle nasıl yapıyor anlamadım gitti. kimsenin askıya alınma gibi bi korkusu ve durumu yok heralde. onların ki alınmıyor ki böyle abartılı. ve zaten çoğu kişide takip edince geri dönmüyor başlıyorum temizlemeye.

bi arkadaşda istersen ben sana takipçi gönderim parayla dedi ama parayı bulsam ekmek alırım kendisinin takipçisi sayısı 150.000 bin ve parayla takipçi nasıl oluyor?

ve günde kaç takip yapsam sizce?

bu adamların takipçileri nasıl bir anda yüzbin oluyor?

• #takipedenitakipederim
  • O kadar takipçin olunca ne olacak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Twitterı ego tatmini için kullanmayın ya sosyal medyanın amacı insanlarla iletişim kurmak eyvallah,ama bu amacı hiç tanımadığın insanlarla mı gerçekleştireceksin?
    Şu forumda ergenleşmeyin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • #takipedenitakipederim #followme etiketlerinden hafta sonu yüklen artar :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: bird_hunter

O kadar takipçin olunca ne olacak?

yok aslında inat yaptım. bazıları rakıyı, arabayı azcık fiyakayı koyup artist havasında takipçi topluyor. adıda fenomen oluyor. sonra havasından geçilmiyor.

o ki onu takip edenlerde bizi etmiyor zaten. bende inat dedim artırmaya gittim. gidiyorum. yoksa aman derdim kasmak değil bana buda yetiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wish I Had an Angel

Twitterı ego tatmini için kullanmayın ya sosyal medyanın amacı insanlarla iletişim kurmak eyvallah,ama bu amacı hiç tanımadığın insanlarla mı gerçekleştireceksin?

o kadar ego tatmin edene sende edecen yada etmeyecen. ben farklı biriyim. kadınlar telefon bıraktı bana tanışanlar edenler. arasıra yani. baya yakışıklıyım

ikincisi yakışıklıyım ama egom yüksek değil yanı sıra sf hastalığından evde kaldım. kafayı yiyorum. tanıştığım kadınlarla bazen erkeklerle dışarda buluşup sosyal olma kurtulma derdindeyim. biraz amacımda bu. sf hastalığıda çok kötü. aslında sanaldan olmuyor pek ama başka çarem kalmadı. ergen mergen bana hikaye.

yani anlayacağın yakışıklıyım ama şansız bir yakışıklıyım tanımadığımda darbe vuruyor tanıdığımda.. anlatsam satırlar sürer.

anladıysan eyvallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: babyface06

quote:

Orijinalden alıntı: Wish I Had an Angel

Twitterı ego tatmini için kullanmayın ya sosyal medyanın amacı insanlarla iletişim kurmak eyvallah,ama bu amacı hiç tanımadığın insanlarla mı gerçekleştireceksin?

o kadar ego tatmin edene sende edecen yada etmeyecen. ben farklı biriyim. kadınlar telefon bıraktı bana tanışanlar edenler. arasıra yani. baya yakışıklıyım

ikincisi yakışıklıyım ama egom yüksek değil yanı sıra sf hastalığından evde kaldım. kafayı yiyorum. tanıştığım kadınlarla bazen erkeklerle dışarda buluşup sosyal olma kurtulma derdindeyim. biraz amacımda bu. sf hastalığıda çok kötü. aslında sanaldan olmuyor pek ama başka çarem kalmadı. ergen mergen bana hikaye.

yani anlayacağın yakışıklıyım ama şansız bir yakışıklıyım tanımadığımda darbe vuruyor tanıdığımda.. anlatsam satırlar sürer.

anladıysan eyvallah.

Yanlış anlaşıldıysam özür dilerim dostum

• quote:

Orijinalden alıntı: wmqp

likeall.org sitesini kullanıp yapıyorlar

sitenin direk kendisiyle mi yoksa sitenin içindeki takipçi artırma siteleri ile mi?

sitenin direk kendisi parayla veriyor, baktımda.

ayrıca ben hiç güvenemiyorum böyle sitelere
  • Likeall bir site değil bir platformdur.Kullanınca ne demek istediğimi anlayacaksınız.Herhangi bir access token istemiyor sizden

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.