Şimdi Ara

Galaxy S5 Mini izleri kargo bilgilerinde ortaya çıktı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
0
Favori
1.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Galaxy S5 Mini izleri kargo bilgilerinde ortaya çıktı

Mobil cihazların test amacıyla Hindistan'a gönderildiği, Zauba kargo takip platformu sayesinde artık bilinen bir olgu haline geldi. Zauba veritabanına düşen pek çok cihaz bir iki ay içerisinde resmiyete kavuşuyor.

Veritabanına düşen son cihaz ise SM-G870 model numaralı bir Samsung cihazı oldu. Cihazın Hint rupisi üzerinden birim fiyatını dikkate alan kaynaklar geçen yıl ki Galaxy S4 mini modeline benzer olduğunu ve model numarasının Galaxy S5 mini'ye ait olabileceğini düşünüyor.

Galaxy S amiral gemi modellerinin mini versiyonları Samsung'da bir gelenek haline geldi ve Galaxy S5 için de bir mini versiyon bekleniyor. MWC 2014 etkinliğinde de Super AMOLED ekran ve Android 4.4 işletim sistemli Galaxy S5 mini modelinin hazırlandığına dair ilk işaretler verilmişti. 

Zauba'da ortaya çıkan modelin Galaxy S5 mini'ye ait olup olmadığı kesin olarak bilinmiyor. Ancak Galaxy S5 mini'nin Haziran ayında tüketici ile buluşması bekleniyor.  

Kaynak:http://www.sammobile.com/2014/03/06/samsung-sm-g870-could-be-the-galaxy-s5-mini/

• Tipe bak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya allah bismillah basliyoruz piyasayi çöpler dolduracak yine

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Galaxy S5 Mini izleri kargo bilgilerinde ortaya çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynskrmk -- 8 Mart 2014; 0:02:06 >
  • Dizayn olarak pek hoşuma gitmedi. Daha kullanışlı olabilirdi.

• s5mini=s3 daha ne olacak ki.

• Aaa ne kadar heyecan verici. Kim bilir kaç tane S5 türevi çıkacak bu sene. Ne kadar da heyecan verici.

• galaxy S5 mini mini arkası delikli. nefes alır yıllarca:)

• Abisi bir b.ka yaramıyor,kerdeşinden ne beklenir ki...

• bu copleri ureten sirket 2013 de 427 bin kisi calistirip 268 milyar dolar ciro yapmis siz klavyenin basinda sacmalamaktan baska ne ise yariyorsunuz

• neo su plus u zarti zurtu hurtu yolda diyorduk mini ile başlamışlar

• quote:

Orijinalden alıntı: tarzan76

bu copleri ureten sirket 2013 de 427 bin kisi calistirip 268 milyar dolar ciro yapmis siz klavyenin basinda sacmalamaktan baska ne ise yariyorsunuz

madem o kadar adam çalıştırıp ciro yapıyor, gelsin öpsün bizi o zaman? O kadar ciro yapan bir firmanın bu kadar rezalet ürünler üretmesi abes değil mi?
    Toyota, Apple, Honda, VW, daha yüzlerce şirket milyarlarca $ ciro yapıyor, ama hiçbiri kalitesinden taviz vermiyor, farkı anladın umarım
  • Yine başladık

• S5 iş yaramiyorki minisi iş yarasin s2 den sonra adam gibi telefon yapamadi artik almiyorum ve aldirmiyorum kimseye yabancilarin dediği gibi artik shameSun ve samesun oldu

• begenmiyorsan almayacaksin

• S5 iş yaramiyorki minisi iş yarasin s2 den sonra adam gibi telefon yapamadi artik almiyorum ve aldirmiyorum kimseye yabancilarin dediği gibi artik shameSun ve samesun oldu

• Kustum

• Ezberledik artık yorumları hep aynı şeyler farklı bir cümle kuramıyorsunuz anladık çöp, leğen, terlik, yara bandı, zoom, mini, active ... farklı yorumunuz yoksa yorum yapmayın sıktı artık bunları biliyoruz farklı şeyler yazın artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gkn_ymz -- 8 Mart 2014; 0:43:39 >
  • Kötü tip

• Evet yukaridaki arkadaş doğru söylemiş cöp yazmaya gerek yok ama terlik yazabilirsiniz :-)

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.