Şimdi Ara

HP 8 inçlik yeni Android tabletini duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• HP 8 inçlik yeni Android tabletini duyurdu

WebOS işletim sistemi ile mobil cihaz pazarında önemli hamleler yapan ancak hayal kırıklığına uğrayan HP, geçen yıldan bu yana Android işletim sistemli ürünlerle alt segment mobil cihaz pazarında şansını yeniden deniyor. Firmanın Android ürün ailesine eklediği son üye HP 8 oldu.

7.85 inçlik 1024x768 piksel çözünürlükte IPS bir ekrana sahip olan HP 8, son dönemde popülerliği giderek artan 8 inçlik tablet akımına firmanın da uzak kalmak istemediğini gösteriyor. Cihaza gücünü ise Cortex-A7 tabanlı ve 4 çekirdekli Allwinner A31 yongaseti veriyor. 

Modelde 1GB RAM, 16GB artırılabilir hafıza, Android 4.2.2 işletim sistemi, stereo hoparlör, 3800mAh gücünde batarya, WiFi şeklinde diğer özellikler mevcut. Ürün 170$ fiyat etiketi ile satışa sunulmuş durumda. 

• Bildiğin ipad tasarımı.

• Piyasada ayni konfigürasyona sahip 7382926 çeşit tablet var. Su an da onlardan biri olan Artes Q812 den yaziyorum bu yorumu,

• Bencede 4.2.2 saçma bi olay ozellikle google kitkat 512 mb ramli cihazlarda dahi stabil calistigi soylerken

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1myst

4.2.2 nedir yahu!

yıl olmuş 2014 hâlâ 4.2.2'li tablet çıkıyor.

"Allwinner A31 yongaseti veriyor. "

Büyük ihtimal saçma sapan yongaseti kullandıkları için, aynı mediatek gibi
  • Bu forumda ne kadar gereksiz insan var ya, git bak fiyat listelerinde hiç 4.4 lü tablet var mı (YOK), 4.3lü tablet kaç tane var ve fiyatları ne ??? (4 TANE ve 1250TL üstü) boş boş yorum yapmakta üstünüze yok, 4.2li tablet en ideal F/P tablettir, neyin kafasını yaşıyorsunuz o kadar çok merak ediyorum ki ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1myst

4.2.2 nedir yahu!

yıl olmuş 2014 hâlâ 4.2.2'li tablet çıkıyor.

tamam güncellik iyidir de bu kadar abartmaya gerek yok.
    standart kullanıcı 4.2 ile 4.4 arasındaki farkı anlamaz zaten 4.1 den sonra hep benzer sürümler var performanslar aynı, işlevsellik aynı. yani adam önceki sürümde ne yapıyorsa aynısını yeni sürümde de aynı performans ile yapacak.
    bence Android kullanıcıları cihazı değiştirmeden daha iyisine sahip olmak istiyorlar bu yüzden güncellik manyaklığı var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• çok saçma bi tablet olmuş. qualcomm olmasa da en azından mediatek işlemci kullanması gerekirdi. ayrıca pil de yetersiz. fiyat falan demeyin. o fiyata memopad hd 7 alınabiliyor ki bu tableti her türlü geçer.

• Tasarımı ipad gibi olmuş . Hatta gibisi fazla . Ama iş yapabilir .Fiyat biraz daha makul seviyelerde olsa iyi olurdu. Birde tablette şu çerçeve oranını bi ayarlasalar iyi olacak sony e laf ediyoduk ama tablet piyasasına bakınca sony nin çerçeve bile küçük geliyor.

• Artes Q818 ile tamamen aynı
  • Keşke ekran çözünürlüğü daha yüksek olsaymış -ör. 1600x1200- ve HP'den 4.4 sözü verilseymiş model için.

• Klasik hp..heycanlandıracak hiç birşey tok.. casper bile daha iyidir..ananelere tablet üretmiş "koskoca" hp.bence girsin sadece printer üretsin.onlarda bile vasatya neyse..

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenomenon

çok saçma bi tablet olmuş. qualcomm olmasa da en azından mediatek işlemci kullanması gerekirdi. ayrıca pil de yetersiz. fiyat falan demeyin. o fiyata memopad hd 7 alınabiliyor ki bu tableti her türlü geçer.

Herkes memopad i anlatıyor ama cihazda hdmı çıkış bile yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karantina61

quote:

Orijinalden alıntı: Fenomenon

çok saçma bi tablet olmuş. qualcomm olmasa da en azından mediatek işlemci kullanması gerekirdi. ayrıca pil de yetersiz. fiyat falan demeyin. o fiyata memopad hd 7 alınabiliyor ki bu tableti her türlü geçer.

Herkes memopad i anlatıyor ama cihazda hdmı çıkış bile yok.

hp'de de yok.ekran çözünürlüğü ve kamerasıyla memopad'e rakip olamaz.ölü doğmuş bir tablet.
  • gewa G kullanıcısına yanıt
    Maalesef öyle ama Memopadde en azından bir hdmı çıkışolsaydı çok daha iyi olurdu... Sırf bunun yüzünden geçen gün hb den Ezcool MiniPad siparişi verdim IPS ekran... Şuan kargoda ürünün gelmesini bekliyorum...
  • Tasarım güzelmiş
  • tasarım hariç cöp

• Özellik bakımından taş devri sınıfında bir alet, hayırlısı diyorum.
  • ipad ?

• HEYÇPİİİİİ SEN ÖLÜYON SEN ÖLÜYOOOON APPLE SANA DAVA BİLE AÇMIYOR ACIYOR MİLLET SANA İPADİ KOPYALADIĞIN APAÇIK MİLLET SANA ACIYOR İYİSİMİ SEN GİT KENDİNİ BİRİNE KAKALA
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.