Şimdi Ara

Mercedes-Benz, Apple CarPlay desteğini eski modellerine de getirecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Mercedes-Benz, Apple CarPlay desteğini eski modellerine de getirecek

Apple'ın kısa zaman önce duyurduğu CarPlay araç içi bilgilendirme ve eğlence sistemi, ortaya çıkan bilgilere göre sisteme destek veren ilk firmalardan Mercedes-Benz tarafından eski model otomobillerine de getirilecek.

2014 sonuna kadar geleceği belirtilen destek sayesinde CarPlay ile çıkmayan Mercedes-Benz modelleri de bu sistemden yararlanabilecek. Konu hakkında tam ayrıntılar belirtilmemiş olsa da araçların servis temelinde yapılacak bir yazılım güncellemesiyle CarPlay desteğine kavuşacağı söyleniyor ve bu işlem için ek ücret talep edileceği tahmin ediliyor. CarPlay destekli otomobiller hazırlayan diğer firmaların ise geriye dönük bir çalışma yapıp yapmayacağı şimdilik bilinmiyor.

CarPlay teknolojisi hakkındaki tüm ayrıntılara buradan ulaşabilir, Mercedes-Benz tarafında sunulan deneyimi ise aşağıda yer alan video yardımıyla görebilirsiniz.

Kaynak:http://www.geeky-gadgets.com/mercedes-to-bring-apple-car-play-to-older-vehicles-this-year-07-03-2014/

• sıfır mercedes alacaktım ama androidçi olduğum için artık almam.

• quote:

Orijinalden alıntı: murdocklawless

sıfır mercedes alacaktım ama androidçi olduğum için artık almam.

Mercedes-Benz, Apple CarPlay desteğini eski modellerine de getirecek
  • quote:

sıfır mercedes alacaktım ama androidçi olduğum için artık almam.

güldürdü
  • Şu anki Command sistemini bununla değiştirmek için bide üstüne para isteyeceklerse kalsın değişmesin, dial-up modem gibi çalışan bağlantı hızını arttırsınlar yeter. Gerek arayüz olsun gerek kullanım kolaylığı NTG 4.7 zaten gayet güzel çalışıyor

• 2013 serisi audiler icinde gelse keske.

• Araç çok pahalı ve güzel fakat o tablet oraya hiç hoş olmamış özellikle arayüz çok çirkin bence ve çok yavaş geldi bana(200 tl lik android tablet gibi)

• Korsancının dukkan camı:CarPlay siz mercedeslere Jailbreak yapılır

• realteco kullanıcısına yanıt
    hala androidçiyim.
  • quote:

hala androidçiyim.

hahah helal olsun.
  • Adam adını soy adını yalan söyledi :D Bakışlarını sol tarafa kaçırdı söylerken :D

• modfiyeci şahincilerin taktırdığı ekran gibi olmuş o ekran orayamı konur gövdeye yerleştirseymiş daha iyi dururmuş

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.