Şimdi Ara

150-200 TL arasında Tablet Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Bu fiyatlar arasında alınabilecek en iyi tablet hangisidr ?

Not: Media Markt Vatan Bimeks Teknosa Gold gibi Elektronik zincir mağazalardan alınacaktır.

• Bende öğrencilerime bu fiyat aralığında bir tablet bakıyorum. En iyi tecih hangisi olur acaba?
  • Evet Arkadaşlar Görüşlerinizi bekliyorum. Biraz acele edersek pazaretsi günü alınacaktır.
  • T9003 Hi Level şu fiyat aralığı için iyi bir çözüm bence... Çift çekirdek 1.2ghz işlemci var;Mali 400 GPU ve 9" 1024x600 ekran ihtiyacını karşılar...root ettikten sonra allwinner mod ile ppi değeri ile de oynayabilirsiniz (large phone ppi'ndan tablet ppi'ına alacaksınız)...Seri kullanımda (herşey açık iken) 4 saat;seyrek kullanımda ise 4000 mah batarya ile 7 saati görebilirsiniz...Allwinner işlemcileri taşıyan tabletlerde genel sorun arasıra kasması olacaktır hafıza azlığından ki bunu class10 bir sd card alıp hafıza kartını dahili hafızaya çevirerek çözersin...Ve şunu söylemem lazım ki bu fiyata IPS takılan tabletlerin IPS kaliteleri iğrenç olmakta;bu yüzden bu fiyat aralığında ekrana takma kafayı...Umarım yardımcı olmuşumdur :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaten Tablet Hediye Verilecek. Ben kullanmayacağım için root vs işlerle uğraşmayacağım. Bu arada tabletin linkini verirseniz sevinirm.
  • hocam adam 150-200 demiş, sizin söylediğiniz tablete baktım şimdi 300 lira
  • egecano kullanıcısına yanıt
    hocam kusura bakmayın ama o fiyata iyi bir cihaz yok maalesef bütçeyi biraz yükseltmeniz gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi y.m.y -- 12 Mart 2014; 18:06:17 >
  • Hocam o dediğim cihazı 220 tlye aldım yazmadan 1 hafta önce...o yüzden yazdım...Özür dilerim zamlı halini görmemiştim...
  • valla hocam iyi almışsın tam zamanında bende atladım hemen alayım diye baya uçmuş fiyatı
  • 300 tlye uçtuysa alınmaz o cihaz...50 daha verip acer tablet alınır iconiaA1di galiba... Ekranı da ips olur hem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7" düşünürseniz d70m adlı ürünümüz mevcut. klavyesi dahil 200 TL. işlemcisi gayet iyidir her türlü oyun program sıkıntısız kullanırsınız. ram zaten 1gb.

http://www.n11.com/roket-gibi-tablet-d70m-hdmi-dual-core-8-gbklavyeli-kilifli-P18518366
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.