Şimdi Ara

WinRAR'ın resmi Android uygulaması yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• WinRAR'ın resmi Android uygulaması yayınlandı

Bilindiği üzere Android işletim sistemli cihazlarda sıkıştırılmış dosya yönetimi ve kullanımı için Google Play'de çok sayıda uygulama mevcut fakat çok sayıda kullanıcı halen daha bilgisayarlarında kullandıkları programların Android versiyonlarını beklemekteydi.

Bu programlardan biri olan WinRAR'ın resmi Android uygulaması Google Play'deki yerini aldı. Uygulama marketindeki benzer programlarda aynı işleri yapan WinRAR uygulaması, RAR,ZIP,TAR,GZ,BZ2,XZ,7z,ISO ve ARJ formatlarına tam destek sunuyor. Buna ek olarak hasarlı dosya düzeltme seçeneği de mevcut olan uygulama da cihaz performansını görmek adına benchmark yer alıyor. 

WinRAR'ın resmi Android uygulamasını Google Play'den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

• Çıkar çıkmaz indirdim stabil çalışıyor.
  • 40 gün ücretsiz diyor mu acaba ?

• Deneyelim bakalım. Ne zaman winrar dense aklıma bu resim gelir WinRAR'ın resmi Android uygulaması yayınlandı
  • Winrara yakışacak kadar gelişmiş olmuş fakat o simge ne öyle 4 bit ten kalma.

• deneme sürümü doldu ve kapat butonu gözümde canlanıverdi birden

• quote:

Orijinalden alıntı: Neyinkafasi

Winrara yakışacak kadar gelişmiş olmuş fakat o simge ne öyle 4 bit ten kalma.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunda da deneme sürümü bitti diye uyarı penceresi çıkacak mı onsuz olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "-de,-da" hal ekini yanlış yazmışsınız. 2. satırın sonlarına doğru. Düzeltelim
  • Daha B1 Free Archiver kadar iyi uygulama görmedim bu kategoride, bakalım winrar başarılı olabilecek mi? Yalnız ismi neden Winrar değilde Rar For Android?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senbonzaku®a

Daha B1 Free Archiver kadar iyi uygulama görmedim bu kategoride, bakalım winrar başarılı olabilecek mi? Yalnız ismi neden Winrar değilde Rar For Android?

Çünkü win Windows demek.

• androide ilk geçtiğimde çok aramıştım winrar ama es file explorer ile tanışana kadar istediğim dosyayı es zip yönetici ile de çıkartabiliyorum zaten

• Şahsım tarafından türkçeleştirilmiştir isteyen deniyebilir

http://www.mediafire.com/download/b1476cddn4342iu/RAR_for_Android_5_10_build10+T%C3%BCrk%C3%A7e.apk

• Bilgisaylarımızın olmazsa olmazı olan WinRAR şimdi telefonlarımızda. :)

• Bundan sonra es falan benim için yalan oldu.
  • Bu dandik rar uygulamalardan geçte olsa kurtulduk

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmedaltair

Bunda da deneme sürümü bitti diye uyarı penceresi çıkacak mı onsuz olmaz

+9283728273

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç gerek yok dosya yöneticilerinin çoğu zaten o işi yapıyor. Bu basit işlem için ayrıca bir program yüklemeye gerek yok. Çok büyük dosyalarla işlem yapsam tamam da büyük dosyalar için bu işlemleri bilgisayarda yapmak daha mantıklı.

• ES File Explorerde hepsi bir arada varken kim ne yapsın şunu

• Klasik winrarı sade bir şekilde sunmuşlar. Benim hoşuma gitti.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.