Şimdi Ara

Donanım Haber Çantasını tasarlıyoruz 'Dizüstü kazanan üyemiz belli oldu'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
3
Favori
4.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Donanım Haber ve M&W'nun Donanım Haber kullanıcılarının önerileri ile ortaya çıkartacağı bilgisayar çantası için geri sayım başladı. Sizlerden gelen öneri ve çizimler doğrultusunda ortaya çıkan prototipler bu videoda.

Gönderdiği çizimler için bütün katılımcılara teşekkür ederken aspirin_00 "Fatih ŞAHİNOĞLU" nu da tebrik eder, M&W'dan bir dizüstü kazandığını bildirmek isteriz.

[anket=60]

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    MW ile kazanan tasarımlar

• 1 numaralı çanta kesinlikle en kullanışlı ve en fonksiyonlu olanı.

• Ankara dan veya intden temin edebil miyiz? ben çok beğendim :)

• 1 ve 4 numaralı çantaları beğendim 1 numara uzun yolculuklarda iyiyken 4 numara günlük kullanım senaryosunda daha iyi. Birde dediğiniz gibi suni deri gibi daha Premium bir malzeme kullanırsanız kesinlikle kaçırmayacak çantalar olur.

• Hepside güzel olmuş.Elinize sağlık.

• 1 ve 3'ü beğendim. Ancak gönlüm 3'ten yana
  • 2. çanta en çok satacağını düşünüyorum biz öğrenciler arasında. hem sırt çantası özelliği var hemde ince ve hafif.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hangisini secsem bilemedimki?
    Hepsi birbirinden güzel olmus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TURUNCU !

• tasrımı ve kullanışı fark yaratıyo

• Fiyatlandırmalar birbirine yakınsa 1numara mükemmel olmuş eğer sıralama yapılacaksa 1,2,3,4( inşallah Fiyatları da iyi olur hemen alırım bir tane)

• 3. olan hoşuma gitti ama benim tercihim, üyelerin yolladığı birinci olan tasarımın çizgilerine sahip olan ince ve hafif bir çanta olurdu.
  • transformer in gri yüzü dh turuncusu olsa bence çok güzel olurdu siyahla turuncunun uyumu bence oldukça güzel

• 1. çanta en iyisi ama 2. çantadaki gibi halkalar gizli olmalı.Aynı zamanda transformer olsa iyi olur.

Su geçirmezlik özelliği devam edecekse deri olmalı.

DH logosu basit duruyor, metal kabartmalı bir logo iyi olabilir.

Fermuarlar gizli olmalı, yani kumaş fermuarın üzerini kapatması lazım.Yağmurda femuardan içeri su girmemesi için.

Son olarak malzeme kalitesi yüksek olmalı, hasar durumunda firma garanti vermeli ve tüm Türkiye'ye ücretsiz kargo ile gönderilmeli.

• 1 ve 3 numara çok güzel, kullanışlı ve fonksiyonel.Transformer özelliği de çok güzel olmuş.

Fiyatlandırma burada çok önemli öğrenciyiz çünkü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProsesMuhendisi -- 6 Mart 2014; 11:59:45 >
  • Çanta 3 (Transformer)-Bu çantaya oy kullandım ama,hepsi birbirinden güzel ve alınası olmuş...

• 1. Çanta gerçekten çok fonksiyonel
  • Bir tasarımcı gözüyle olaya bakacağım;
    1. Çanta için söylenebilecek tek şey çok kullanışlı olduğu. Fakat günlük hayatta kullanımı pek ergonomik ve fonksiyonel olmayacaktır. Daha çok uzun yolculuklarda gerek duyulabilecek bir çanta. Etkileyici olsa da günlük kullanım için tavsiye etmem.

2. Çanta bence aralarında günlük hayatta kullanılabilecek en ergonomik yapıya sahip. Hem günlük kullanımda hem de yolculuk esnasında kullanılabilecek bir çanta olarak bence favori...

3. Çanta ise tasarım anlayışı açısından gerçekten farklı ve hoş bir anlayışa sahip. Ama kullanıma geldiğinde bence pek yeterli ve efektif değil. Nedeni ise iç astarların dış kalıp anlayışına sahip olamaması ki bu durum çizilme gibi durumları doğrabilecektir. Ayrıca cihazların yumuşak malzeme ile teması tasarımın ve kullanımının çeşitlenmesinden daha ön planda.

4. Çanta tam bir gün içi kullanıma uygun bir çanta. Ama yağmur kısmına katılamayacağım. Çünkü yeterince yağmura karşı korunaklı değil. Aynı zamanda toz vb konularda da tehlike arz ediyor. Hoş bir çanta olsa da en son tavsiye edeceğim çanta arasında gösterebilirim.

Tabi ki tercih meselesi...

• 1 ve 2 numaralı çantalar çok güzel.Ama 1 numaralı çanta daha çok uzun yolculuklar için tasarlanmış hacim olarak biraz büyük.Bence 2 numaralı çanta hacim ve kullanışlılık açısından 10 numara olmuş.Birde güzel bir dizayn ve malzeme ile çok daha iyi bir çanta ortaya çıkarılır.
    Oyum : [2]

• 1. ve 2. tanıtılan çantadan bende var tam olarak öyle değil ama.
    http://www.decathlon.com.tr/Newfeel-Backenger-200-Canta,PR-7547.html

Çok benzerler attığım linkteki daha büyük ve seyahatler için vs. çok kullanışlıdır.

1. ve 2. çanta kullanış açısından çok iyi.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.