Şimdi Ara

E-Tab 4 Fabrika Ayarları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ülke genelinde çoğu okullara geçen günlerde biliyorsunuzki gm e-tab 4 markalı tablet verildi.Kullananlara soruyorum bilen bilir ilk açtığınızda cihaz yöneticisinden kullanıcı adı ve şifre giriyorsunuz ve tabletinizi etkinleştiriyorsunuz.Ben gerekli gereksiz uygulama yükledim tablet kasmaya başladı (tabi sil diyenler olucak biliyorum ama çok kurcalanmış oldu bnmkisi) bizim sınıftada tableti bozuk çıkan kilit açma ekranında dokunmatiği çalışmayan tabletler çıktı şimdi ben mesela fabrika ayarlarına döndürsem tekrar açarken acaba birşey olur mu yani tableti bozuk çıkanlar gibi olur mu? merak ediyorum deneyen olduysa lütfen buraya yazsın...

• Olmaz bişey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CDBurnerXP

Olmaz bişey

peki denedin mi ya da deneyen birkaç arkadaşın oldu mu?
  • Herkesin aklında bu soru işareti var lütfen biri tavsiye verebilir mi görüşlerinizi bekliyorum
  • falco59 F kullanıcısına yanıt
    ben geçen gün döndüm fab. ayarlarına sorun yok ama bize bir şifre vermişlerdi ilk dağıtılırken onu istiyor, eğer bilmiyorsan o şifreyi mudurden al veya hiç kurcalama
  • falco59 F kullanıcısına yanıt
    Ben bir kere döndürdüm bi sorun olmadı fakat şimdi bir daha dönderemiyorum fabrika ayarına

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.