Şimdi Ara

Real Racing 3, araç özelleştirme seçenekleriyle güncellendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Real Racing 3, araç özelleştirme seçenekleriyle güncellendi

Real Racing 3'ün hem Android hem de iOS versiyonu güncellenerek yeni özelliklere ve yeni içeriklere kavuştu.

Özelleştirme olarak adlandırılan bu güncellemeyle birlikte oyuna araç özelleştirme seçenekleri ve fotoğraf modu gibi özellikler eklendi. Detaylı özelleştirmeler yapmaktan hoşlanan oyuncuları pek fazla tatmin etmeyecek olan özelleştirme ayarları, 80'den fazla aracın boya, jant ve yapışkan seçeneklerini değiştirmenizi sağlıyor.

Fotoğraf modu ise, aracınızı fotoğraflayarak bu fotoğraflara çeşitli filtreler uygulamanıza ve paylaşmanıza imkan tanıyor. Aston Martin DB9, Vanquish ve V12 Vantage S gibi hızlı canavarlarını da oyuna ekleyen güncelleme, oyunun iOS versiyonuna kontrolcü desteği de kazandırıyor.

Real Racing 3'e aşağıdaki Appstore ve Google Play bağlantıları üzerinden ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. 

• Güncellemeyi yaptım adamlar nfs'ye gelsin diye istediğimiz modifiye seçeneklerinin bir kısmını buna getirmişler gerçekten çok başarılı olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vallahi eksiklerden biriydi bu. Güzel olmuş

• illa oyunu kıralım diye uğraşıyorlar yoksa insan buna altın harcarsa araba almaya altını kalmaz.

kırmirim.

• Nfs underground 2 bilgisayar oyununun aynisi telefona gelse keşke :)

• Bide Android'e gerçek zamanlı multiplayer gelse tam olur tadından yenmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elitforce

Bide Android'e gerçek zamanlı multiplayer gelse tam olur tadından yenmez

Gerçek zamanlı multiplayer Android'e gelirse iOS oyuncuları oyunu bırakmak zorunda kalır
  • hiç real racing oynamadım multiplayer yokmu bu oyunda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SahiNN1

hiç real racing oynamadım multiplayer yokmu bu oyunda?

Var hocam ama sadece iOS için. Ben de banlanmasam iyiydi ama
  • güncelleme süper oldu yalnız birkaç eksik var bence jantları değiştirme seçeneği çok güzel ama tüm araçlar için aynı jantlar var çok da güzel değiller yani oyundaki araçlara uyan jantlar değiller ve jant boyutlarını ayarlayamıyorsunuz bu can sıkıcı ayrıca sadece 3 adet aston martin eklenmiş toplam araç sayısı oldukça fazla ama tüm araçları almış biri olarak keşke daha fazla araç ekleseler tabi daha fazla da pist

ama ne olursa olsun real racing 3 yarış anlamında mobil sektörün şu anda en iyi oyunu aspahlt falan hikaye yanında umarım real racing 4 ile bu efsaneyi sürdürürler

• Gerçekten güzel oldu ama hâlâ eksikleri var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun benim sensation xede sürekli kapanıyor diye sildiğim bir oyun. Hiçbir güncellemede de düzelmedi, bir güncellemeye kadar elimden düşürmeden oynuyordum oyunu.

• ben en son güncellemeyi yaptıktan sonra "YOU HAVE BEEN SUSPENDED FROM REAL RACING 3 ACCESS TO ONLİNE FEATURES WİLL BE UNAVAILABLE UNTIL : 03/13/14 SUSPENSION CODE:10055 " UYARISI VERİYOR. ANLAMINI BİLEN VARMI... TEŞEKKÜRLER

• Her istediğimiz gelse oyuna,boyutu 3 katına çıkar

• Geçen gün düzelmiş midir diye baktım ama yorumlarda yine kapanmalar açılmama sorunları gördüm. Yüklemeye değmez.
  • Şu haberler sayesinde oyunu yeniden oynamaya başlayacağım.
  • Multiplayer özelliği Android'e gelmeli artik. Sorun ne acaba, neden getirmiyorlar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.