Şimdi Ara

Pardon (2005)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
2.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

neden fark edilmemiş acaba.. halbuki müthiş bir film ..

nedir bu filmin ismi PARDON!

Pardon (2005)

Üç yakın arkadaşın hayatları içlerinden biri yüzünden tamamen değişecektir. Her zamanki gibi akıp giden günler artık hiçbir zaman eskisi gibi olmayacaktır…

Dram / Komedi
    Gösterim Tarihi
    4 Mart 2005
    Yönetmen
    Mert Baykal
    Senaryo
    Ferhan Şensoy
    Görüntü Yönetmeni
    Ulaş Zeybek
    Müzik
    Alen Konakoğlu
    Yapım
    2005, Türkiye , 94 dk.

Oyuncular
    Ferhan Şensoy (İbrahim) , Rasim Öztekin (Muzo) , Ali Çatalbaş (Aydın) , Zeki Alasya (Cezaevi Müdürü) , Bülent Kayabaş (Amir) , Erol Günaydın , Sermiyan Midyat , Şahnaz Çakıralp (Asuman) , Parkan Özturan , Levent Ünsal , Celal Belgil , Hakan Bilgin

şimdi spoiler bilgi vermeye lüzüm yok seyretmeyenlerin şevkini kırmayayım ama diyebilirim ki türk filmleri içinde son yıllarda bundan komik bir film yok.. G.O.R.A felan zaten hiç katmıyorum bilem o komedi bilem sayılmaz benim neznimde ya neysee izlemeyen pişman olur benden söylemesi..

Pardon (2005)

Pardon (2005)

Pardon (2005)
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • bunun gibi kaliteli ve güzel bir çok türk filmi var ama reklamı yapılmadığı için kimsenin dikkatini çekmiyor.. vaktim olduğu zaman izlemeye çalışacam..
  • evet bende dvd si var izlerken hala kopuyorum filmi ama hikayesi bi yaşanmışlıga dayanıyor 1995 senesinde bi kişiyi tutmuşlar sen falancayı öldürdün diye 4 kere idamını istemişler 5sene yatırmışlar adamı ölüm korkusuyla sonra birgün bizim savcı yanına çagırmış elemanı PARDON bi yanlışlık yaptık kusura bakma demiş.tabi adam dışarı çıkıyor ne aile kalmış ne iş ne yaşam...
    dip not: Bu olay türkiyede oluyor. dvd de özel seçeneklerde mevcuttur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgin3406 -- 24 Ağustos 2006; 10:24:28 >
  • İzledim, güzel bir film ama bu kadar da abartılacak kadar degil. Hele G.O.R.A. nın yanında ismi gecmez bence.
  • yeni seyrettim filmi gercekten cok güzel cok hoşuma gitti
  • Bende de DVD'si var harika bi film ama tabiki abartmayın G.O.R.A'nın yanından geçemez onunda VCD'si var ve en az her ay bir defa G.O.R.A'yı izliyorum inanın izledikçe insana daha komik geliyor.Neyse kıyas bie yana ben bu pardon filminde en çok şu hücre sahnesine gülmüştüm.Elleriyle hareketler fln yapıyolar ya
  • zewkler renkler tartışılmaz tabii ama benim içinde gora sırf reklam bir film yani sadece türkler yapmış diye izleyici bulan bir film eger onuda yabancılar yapsa kaç kişi izlerdi düşünemiyorum. (tabi bu benim fikrim)

edit: benimde en çok güldüğüm yer filmin başı sorgulama safhası yok böyle bir gırgır

resimler dvdrip divx'den izlemek isteyenler indirebilirler görüntü ve ses gayet güsel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi holywars -- 24 Ağustos 2006; 11:22:42 >
  • Kız isteme sahnesi mükemmeldi
  • quote:

Orjinalden alıntı: holywars

zewkler renkler tartışılmaz tabii ama benim içinde gora sırf reklam bir film yani sadece türkler yapmış diye izleyici bulan bir film eger onuda yabancılar yapsa kaç kişi izlerdi düşünemiyorum. (tabi bu benim fikrim)

edit: benimde en çok güldüğüm yer filmin başı sorgulama safhası yok böyle bir gırgır

resimler dvdrip divx'den izlemek isteyenler indirebilirler görüntü ve ses gayet güsel.

Evet bu doğru yani o film sadece Türk'lere özel çünkü Türk komiği diye birşey var Türkleri Tİye almak eğlenceli oluor (Bende türküm).Ama yinede süper

-Komutan Logarmı? Onun ben
    -Ee robot nerelerden çekiyosun, nerelerden alıyosun?
    Yada Trinity gibi yükselip NAH çekmesi

Bu sahneleri gözünüzün önüne getirin tekrar izlemek isteyeceksiniz
  • bence en komik Türk filmlerinden.

şu ana kadar 10 dan fazla izledim geveze bayat espriler yok son derece güzel bir senaryo...

bu millet inşallah film izlemeyi öğrenecek bir gün...

yazık malili filmlere verilen bilet paralarına

o şarlatanın filmleri ne kadar izleniyorsa halkın da ucuz espri anlayışı açığa çıkıyor.
  • ben sinemada izledim. çok beğenmedim. hatta ne zaman bitecek diye söylenmiştim.
    abartılacak bir film değil. sıkıcı bi film. hep aynı yerde salakça şeyler. bence.
  • quote:

Orjinalden alıntı: màwci

bence en komik Türk filmlerinden.

şu ana kadar 10 dan fazla izledim geveze bayat espriler yok son derece güzel bir senaryo...

bu millet inşallah film izlemeyi öğrenecek bir gün...

yazık malili filmlere verilen bilet paralarına

o şarlatanın filmleri ne kadar izleniyorsa halkın da ucuz espri anlayışı açığa çıkıyor.

+1
  • ama reklamı yok
    diye tıtmamak da olmaz
    babam ve oğlumun san ki
    reklamı mı vardı
    o nasıl tuttu
  • paylaşım için saol
  • Valla niye Farkedilmemiş Bir Film onu anlamadım İyi Gişe yaptı diye biliyordum ama ..Neyse Film zaten İnanılmaz komik ve Komik bir filmde bu kadar iyi bi konuya sahip olmak Çok zor bişey
  • quote:

Orjinalden alıntı: *MelaNKoliK*

Valla niye Farkedilmemiş Bir Film onu anlamadım İyi Gişe yaptı diye biliyordum ama ..Neyse Film zaten İnanılmaz komik ve Komik bir filmde bu kadar iyi bi konuya sahip olmak Çok zor bişey

evet iyi bir konuya sahip olmak zor
  • Bence cok iyi bi film. GORA yla karsılastırılması nı yanlış goruyorum.
    Sonucta GORA da tek amac guldurmek sırf daha komik diye GORA yı ustun tutmak yanlış olur.
  • en hoş yeri rasim öztekinin kahveyeydi galiba işte oraya molotof attığı sahne...
  • SİZ Bİ DE FASULYE'Yİ İZLEYİN.
  • Güzel filmdir. farkedildi ama reklamı iyi yapılamadı gibi.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.