Şimdi Ara

En iyisi hangisi? Xperia Z2, Galaxy S5, G Pro2 ve Yeni One özel video değerlendirme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
261
Cevap
2
Favori
7.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MWC 2014, devlerin gövde gösterisine sahne oldu. Kullanıcılarla buluşan Sony Xperia Z2, Galaxy S5 ve LG G Pro 2 ardından gözler yeni HTC One'a çevrildi. Peki hangisini beklemeye değer? Hangisi en iyisi? Sizler için değerlendirdik.

• Tabiki izleyemiyoruz yine

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayret htc one konusulmus...

• elite de var

• En iyisi hangisi? Xperia Z2, Galaxy S5, G Pro2 ve Yeni One özel video değerlendirme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xperia Z2 Galaxy S5 G Pro2 one

• Merhaba,

Videonun mobil versiyonu ilerleyen saatlerde aktif olacak. Videolar ilk başta Flash player destekli cihazlar için hazır oluyor. Mobil versiyonların sunucu tarafında hazırlanması zaman alıyor.

Sevgiler,
    Mesut Çevik
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Çok iyi video olmuş ama açılmıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Note3 varken bunlarımı konuşuyorsunuz

• iPhone 5s demiyormuşuz arkadaşlar Note 3 en iyisiymiş fotoğrafta. Ellen bile beğenmedi Note 3'ü. Yav he he yani.
  • amiral gemi halen note3,
    note4 çıkana kadar...

• ses niye böyle noise li ?

• Ya şu videolara girerken cinsiyet anketini koymayın.Anlayın işte yok forumda kız falan anlayın artık bunu :D

• Caoni değil cioni

• Bir yerde ben kullanicima şu zamanın koşullarında en iyiyi ve en kaliteliyi nasıl sunarım anlayışı varken (new htc one , z2) bir yerde ise acaba ben daha ne kadar muşambadan para kazanırım anlayışı var (s5) . Seçim size kalmış , bu seçimlerde gelin bu zamzungu sandığa gomelim arkadaşlar.

• Galaxy S5 Dünya'da belki yine çok satabilir ama bir çok kullanıcı da S5 i etkileyici bulmadı. Samsung ilk defa kullanıcı kitlesini memnun etmedi.
    Sony Z2 ile ilk defa alınası özellikleri beklenen seviyede bir Z2 çıkardı. Ekran ve Ses olarak çok eleştirilmişti nihayet sonunda beklenen IPS ekran ve Streo hoparlörü Z2 ye koydu. Videoyu izledim hoparlör konusuna değinmemişler.
    Sony eğer o açıklamayı (bence gereksiz olan açıklama) yapmasa insanların bakış açısı Z2 için daha iyi olabilir tercih edebilirdi. Yalnız şöyle bir durum var eğer bu açıklamayı yapmayıp Z3 bu sene sonuna doğru tanıtsa bu sefer Sony'ye daha çok kızan bir kitle olacak.
    LG konusunda yorumsuz bence daha çok G3 nasıl olacak o merak ediliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Engin.OK -- 5 Mart 2014; 14:10:04 >
  • Htc One M8 yeni boomsound ile gümbür gümbür geliyor

• video yu yeni izledim boks yapiyorum telefon kalp atisimi nasil olcebilir :) samsungu sevemedim s5 olmamis yazilimda ve saglamlikta htc tek gecerim

• 1.30 da g pro 2 den anten çıktığını görünce haykırdım resmen
  • Mesut abi doğru söylüyor.Para biriktirdik o kadar kıyamıyor insan şimdi:D 7 senelik pentium 4 bilgisayarım var.2300 liraya sistem toplarım canavar gibi o parayla.

Ayrıca Toshiba 5+5 şeklinde kamerasıyla 13 mpx kalitesinde fotoğraflar çektiğini iddia ediyor , özellikle zoomlarda falan.Ama neyse ay sonu hepsini göreceğiz nasıl olsa.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.