Şimdi Ara

REDLİNE TS 3000HD IPTV UYDU ALICISI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
2
Favori
17.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • REDLİNE ailesine yeni ürünkatıldı, ürün özellikle ıptv özelliği ile adından çok sözedecege benziyor
    hem tuplu tv ler hemde led tv lerde çalışak olan üründe firma tarafından özellikle nilesat uydusunda ve ortadogu kanallarının çogunu çanak anten ihtiyacı olmadan izleme olanagı sağlıyor
    ürün incelemelerini 2 vıdeoda yapmaya çalıştım
    yeni videolarım gelecek
    redlıne ve şimdiden alacak arkadaşlara hayırlı olsun:
    http://www.youtube.com/watch?v=ZmMY3KFqlo0
    http://www.youtube.com/watch?v=9rTl_khqVuA

Redline TS 3000 FULL HD UYDU ALICISI Detay Bilgisi

-İnternetiniz var ise aynı ağ üzerindeki bütün bilgisayarlara bağlanabilir ve o pc deki tüm video film müzik vs. dosyaları oynatabilirsiniz.
    -Yine internet üzerinden 1 yıllık paylaşım ücretsiz olarak verilmektedir.
    -Youtube pc kadar seri çalışmaktadır.
    -İptv ile tam uyumludur.interneti düşük bölgelerde bile rahatlıkla çalışır.içerisinde Yüzlerce tane ip kanalı bedava...
    -Cihazın en gözde özelliği ise 667 mhz işlemcisi , dreambox 800 den daha yüksek işlemciye sahiptir.
    -3G mobil model ile uyumludur. 3g mobil modeminizi usb den takıp direk olarak internete bağlayabilirsiniz. extrada access point gibi dönüştürücülere gerek yoktur.
    -redline ts 3000 de extra olarak maçkolik uygulaması ,haberler (gazeteler) uygulaması,gmail hesabı,havadurumu, kurçevirici, ftp den film izleme, dlna uygulaması ile cep telefonu tablet ve pc den cihaza bağlanma, ve daha birçok uygulama kullanılmaktadır.
    TS 3000 Fonksiyonel Özellikler:
    En Uygun Fiyata FULL HD 1080p görüntü Çözünürlüğü
    Şifreli kanal Çözücü FULL HD Uydu Alıcısı
    1080p HDMI görüntü çıkışı
    CA ( Common İnterface) Kart Okuyucu
    Hassas Kör Tarama (Blind Search)
    5000 Kanal Kapasitesi
    64 Uydu Kapasitesi
    Çoklu Dil Desteği
    Diseqc 1.0-1.1-1.2
    Usals Motor Desteği
    USB PVR&Time Shift ile kayıt
    Uydudan Oto ile güncelleme (Via Upgrade
    USB 2.0 desteği
    USB Üzerinden güncelleme
    Çok Fonksiyonlu Multimedya desteği
    FTP ile Güncelleme
    Ethernet bağlantı desteği
    Wi-Fi ile internet desteği
    Redline TS 3000 ile Youtube kolayca bağlanabilirsiniz.
    Hava Durumu
    MP3
    Mackolik ve daha 100'lerce site
    cccam, ıp tv

• Cihazı büyük umutlarla almıştım, ancak 24 saatlik kullanımdan sonra iade etmek zorunda kaldım. Cihaz görüntü kalitesi olarak çok güzel. Cihaz üzerinden yotube bağlanmak ise mesele, aradığınızı bulmak zor. Klavye olarak kumanda çok kötü. İnternette gezinti yapılabileceği söyleniyor ama sürekl,i XML hatası alıyorsunuz. Uydudan yazılım ve kanal ve şifre güncellemeleri ise tam bir fiyasko. Cihaza uydu üzerinden yazılım güncellemesi yaptırdıktan sonra bir daha açılmadı. 24 saat dolmadan iade etmek zorunda kaldım. Ben sadece görüntü kalitesine bakarım diyorsanız tavsiye ederim. Diğer özellikleri ise çok kötü....
  • genelde arap ve ortadogudan gelen kullanıcıların tercih etmesı gerek bir ürün aslında
    zira cok guzel arap kanalalrını ıptv uzerınden ızleme olanagı verıyor
    OSN Yahala HD+2
    OSN Yahala HD
    OSN Yahala HD Arabilla
    OSN Yahala
    MBC Drama HD
    OSN Movies Festival
    OSN First HD
    OSN First+2
    OSN Movies HD+2
    OSN Movies HD Comedy
    OSN Moies HD Action
    OSN Movies Premiere
    OSN Movies HD
    OSN Movies Drama
    OSN Movies Kids
    Al Yawm
    MGM
    Star Movies HD
    Star World HD
    ITV Choice HD
    Discovery HD
    E!Entertainment HD
    ART Cinema
    ART Aflam1
    ART Aflam2
    ART Hekayat
    ART Hekayat 2
    Nat Geo Adventure
    Nat Geo Wild
    beIN SPORTS 1
    beIN SPORTS 2
    beIN SPORTS 3
    beIN SPORTS 4
    beIN SPORTS 5
    beIN SPORTS 6
    beIN SPORTS 7
    beIN SPORTS 8
    beIN SPORTS 11
    beIN SPORTS 12
    beIN SPORTS News
    NBA
    beIN 1 HD
    beIN 13 HD
    beIN 6 HD
    beIN 8 HD
    beIN 7 HD
    beIN 9 HD
    beIN 10 HD
    beIN 15 HD
    MBC 1
    MBC 2
    MBC 3
    MBC 4
    MBC Drama
    MBC Bollywood
    MBC Action
    MBC MASR
    MBC Max
    MBC MAGHREB
    Rotana
    Rotana-Clip
    Rotana-Classic
    Rotana-Khalijiah
    Rotana-Masriya
    Rotana-Cinema
    Rotana-Aflam
    FOX
    Fox-Movies
    Massaya
    OTV
    AL-JADEED
    MANAR
    Arriadia
    AL-LUBNANIA
    MTV-Lebanon
    LDC
    AL-MAYADEEN-TV
    AL-JAZEERA
    Al-Arabiya
    Al-Arabiya-Alhadath
    AL-MUSTAKILA
    JSC-MUBASHER-MISR
    Echourouk-TV
    Line-Sport
    HOUNA-BAGHDAD
    Zee-Alwan
    CN-ARABIA
    Hannibal
    STAR-CINEMA-1
    STAR-CINEMA-2
    Al-Majd3
    Roya
    AL-Resala
    Alhurra-Iraq
    Toyor Aliraq
    AL-SHARQIYA
    AL-FAYHAA
    AL-BAGHDADIA-2
    Iraqia-Sport
    Al-Rasheed
    AL-BAGHDADIA
    SYRIAN-DRAMA
    SAMA-TV
    Orient
    Syria-tv
    SYRIAN-EDUCATION
    Dubai-Sports-3
    AlHayat
    TUNISNA-TV
    CIMA-METRO
    TOYOR-ALJANAH
    Dubai-TV
    AGHANI-TV
    SAMA-CINEMA
    AD-SPORT1
    Turkmen-TV
    AL-SHARJAH
    2M-Morrocco
    Sky-News-Arabia
    Al-Magharibia
    Sada-ElBalad-HD
    ALGHAD-ALARABY
    B4U-PLUS
    B4U-Aflam
    Oscar-Drama
    KARAMEESH
    Ettounsia-TV
    TOYOR-BABY
    Assadissa
    Al Maghribia
    Arrabiaa
    Aoula Inter + L
    Al Aoula Inter
    DUBAI-ONE
    Moga-Comedy
    Tamazight
    Time-Comedy
    Taha
    Future
    ZEE-AFLAM
    Al-Hayat-Cinema
    Jordan
    Tishk
    VISIONTV-Aflam
    Persian
    FACE1
    AVA-MOVIE
    Persian-Star-1
    KLIKSAT.farhad
    NEX1
    Iran-Music
    Persian-Star-2
    Farsi1
    PNTV
    Persian-Movie
    negah-e-shoma
    BBC-Persian
    Andisheh-TV
    Iran-FM-TV
    Iran-MN-TV
    AAA-Family
    AAA-Music
    Manoto-1
    Kurdish
    Speda TV
    NRT
    VIN-TV
    JAMAWAR
    Kirkuk-TV
    KURDMAX
    REGA-TV
    Kurdmax-Pepule
    WAAR-TV-SPORT
    WAAR-TV
    ZARO-TV
    Korek-TV
    GEM-KURD
    NRT2
    Ronahi-Tv
    Rojhelat
    GK
    Komala-TV
    Kurdsat
    Zagros
    Sterk
    Newroz
    KNN-Channel
    Med-Nuce
    Kurd-Channel
    Kurdistan-TV
    Med-Music
    Rudaw

• Merhabalar;

Türkiye deki birçok Torrent Sitesinin aksine hedeflerimizi açılmadan önce yönetim kadromuzla birlikte belirledik. Hiçbir işimizi şansa bırakmadan yoğun çalışma tempomuzla " Daha iyisi nasıl yapılır ? " ilkesini benimseyerek misyonumuzun ilkelerini düzenledik.

Üye Alımımız açık... Üye olan her kişiye 1 adet davetiye ve 10GB Upload Kredisi ekleniyor. HDTurk Rip Grubumuz sizler için değerli zamanlarından çalarak Rip yaparak hizmetlerini sunmaktadır. Sitemizde Görev almak isteyenler için gerek DJ, gerek Ripper, gerekse uploader olmak üzere Kapımız sonsuza kadar açıktır. Yöneticilerimiz sürekli aktif olmakla beraber, sizleri en hızlı biçimde anlayıp, sorunlarınızı çözüme kavuşturabilecek kapasiteye sahip niteliktedirler.

Eğer sizde biran önce aramızda yerinizi almak istiyorsanızhttp://www.hdturk.org bekleriz...

" Güncel Paylaşımın Tek Adresi " diyerek çıktığımız bu yolda sizleride aramızda görmekten onur duyarız. Gelin çıktığımız bu yolculuğumuza sizde katılın.

http://hdturk.org/signup.php?

Sevgi Ve Saygilar HDTurk.org Yönetimi.

• böyle bir cihaza 5000 kanal kapasitesi konur mu? 3-4 uydu ile bu kapasite dolar.
  • yakın bir zamana kadar ts7500 ü kullanmıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuxeses

yakın bir zamana kadar ts7500 ü kullanmıştım

sd yayınlarda performans nasıldı? ts 7000 i met etti birisi sd yayınlarda kalite tatminkar gibi
  • Arake kullanıcısına yanıt
    Hocam artık sd de kaliteyi aramak tarihe karıştı... eğer test edilecek ise artık hd yayın üstünden kıyaslama yapılmalıdır... artık bana göre hd yayınlar da öyle aman aman bir fark kalmadı diyebilirim hepsi belli bir ölçüde menun ediyor görüntü açısından normal kullanıcıyı... ancak benim gibi hassas tabiri caiz ise işi bilen gözü iyi olan farkları gören vs vs titiz insanlar için fark görülüyor ben hemen hemen tüm işlemcili cihazları kullandım ve test ettim... bu açıdan ts7500 sunpulus işlemci kullanır ben ne hd de ne sd de beğenmemiştim next cihazlar üstünde de çok denedim onda da başarısız buldum çok patlak renk karmaşası ve doğru simetri çizgisel eğri olarak düzgün görüntü vermiyor sd zaten söylemeye bile gerek yok hd üstünden bu dediklerim... haa merifetleri iyidir kötütür o bambaşka bir mevzu ben var olan resim kalitesinden bahsediyorum... eğer doğru resim güzel resim kalitesi isteniyor ise sti,broadcom işlemcili cihazlara yönelmelisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: yuxeses

Hocam artık sd de kaliteyi aramak tarihe karıştı... eğer test edilecek ise artık hd yayın üstünden kıyaslama yapılmalıdır... artık bana göre hd yayınlar da öyle aman aman bir fark kalmadı diyebilirim hepsi belli bir ölçüde menun ediyor görüntü açısından normal kullanıcıyı... ancak benim gibi hassas tabiri caiz ise işi bilen gözü iyi olan farkları gören vs vs titiz insanlar için fark görülüyor ben hemen hemen tüm işlemcili cihazları kullandım ve test ettim... bu açıdan ts7500 sunpulus işlemci kullanır ben ne hd de ne sd de beğenmemiştim next cihazlar üstünde de çok denedim onda da başarısız buldum çok patlak renk karmaşası ve doğru simetri çizgisel eğri olarak düzgün görüntü vermiyor sd zaten söylemeye bile gerek yok hd üstünden bu dediklerim... haa merifetleri iyidir kötütür o bambaşka bir mevzu ben var olan resim kalitesinden bahsediyorum... eğer doğru resim güzel resim kalitesi isteniyor ise sti,broadcom işlemcili cihazlara yönelmelisiniz

Valla ben planet turk u tvem i falan izliyorum genelde dizi yarisma programlariyla alakam olmadigi icin sd kalite ondan kovaliyorum hocam:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yuxeses kullanıcısına yanıt
    peki ne önerirsin bize

gold master hd spark 1200 mü redline REDLİNE TS 5000 CI HD PLUS mı ?

ya da 200 tl yi geçmeyen bi cihaz tatmin etsin tv izlerken görüntü kalitesi heh bu parayı verdim ama değdi be keyifle izliyorum dedirten. Bu konuda baya bilgilisin anladığım kadarıyla çok fazla şey okudum çok kafam karıştı kötü bir ürün almak istemiyorum
  • http://www.hepsidijital.com/vestel-codebox-hd-ci-uydu-alicisi vestel in eskiden çok vasat idi yazılımı şimdi nasıl bilmiyorum bakmak lazım "görüntü kalitesi açısından iyi olacağını düşünüyorum" bulursanız neta 6400 de olur hd spark 1200 de olur 3030 modeli de vardı sanırım gm nin.... kısaca; tercihinizi sti,broadcom işlemcili alıcılara yöneltin derim... elbette kullanılan tv nin de faktörü olmakta birlikte sırf görüntüyü daha iyi veriyor diye pahalı işlevselsiz cihazlar olduğu gibi sunplus veya cortex veya andorid tabanlı cihazlar da var görüntüleri tatminkar ve bir çok özellik barıdırıyorlar zaten bunlarında fiyatları az uz değil... bu biraz da sizin ne istediğinize bağlı sırf görüntüyü iyi versin diyorsan dediklerim iyidir ama ccam server modül linüx vs vs bir şey olsun diyorsanız karşınıza bir dünya marka model çıkıyor... yol göstermek anlamında yardımcı oldum sanırım ama marka model nokta atışı olarak dediğim gibi bu biraz da size kalmış gibi gözüküyor kolay gelsin....

valla hocam açık konuşmak gerekirse iptv cccam özelliği youtube gibi uygulamaları sıkıntı çıkarmadan kullanmak istiyorum. bisskey sayesinde ntvspor olsun vb türevleri kanalları maç zamanlarında izleyebilmekte cabası tabi :) bahsettiğin üzere sunplus cortex android tabanlı cihazlar şuan için maddi durumumu aşıyor.

aklımı karıştırdı bu redline ts 5000 ama bir başka sorumda 1 saattir ortalama yazılanları okuyorum biraz sıkıntılı durumları var. hepsidigital sitesi üzerinden spark1200 ü denemeye karar verdim en azından 1 2 gün denerim görüntü kalitesi bnm için önemli dsmart aboneliğinden yeni ayrıldım alışkanlıklar var malesef :) spark1200 ü kullananlardan pek şikayet görmedim şuana kadar gerçi çok detaylı inceleme malesef yapılmamış kullanıcıları az gibi ama tavsiyeler üzerine bi denemekten birşey çıkmaz diye ümit ediyorum. İnşallah tatmin eder ;)
  • Kolay gelsin çok araştırıp baktıkça işin içinden çıkılmaz hal alır gider zaten onun için bir yerde karar vermek gerekiyor bazen... ayrıca gm nin bazı modelleri hep iyi olmuştur gerek sd gerek hd cihazlarında gerçekten güzel cihazları var/vardı... ds cihazların bir çoğunda broadcom işlemcili cihazlar vardı... üstelik dt ile çok kıyaslanır hem kullanmış olduğu işlemci hemde uydu direk yani türksat üstünden yaptığı için görüntü kalitesi hep iyi olmuştur.... onun için temiz güzel görüntü istemeniz gayet doğal ana durumu ve bir kaç model belirterek yardımcı olmaya çalıştım size umarım alacağınız cihazdan memnun kalırsınız... 1200 de zaten bahsi geçen model idi...

çok saol hocam siparişi geçicem 1 2 saate geldiğinde özellikle snnle ve sizlerle paylaşıcam umarım beni yanıltmaz
  • İyi forumlar. Ts4000 aldım. Ne yaptım ise hd görüntüleri beğenmedim.onceki cihaz dreambox 500s idi.düşünün ki sd görüntüler daha iyiydi.acaba sizler menüdeki görüntü ayarlarını nasıl yaptınız.

• Redline ts2500 var kablosuz baglantida surekli hata veriyor.

Ag bağlantısı basarili yazıyor
    Ardindan 20-30 saniye sonra ag hatası diyor.

Yardimci olabilecek var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: derossi06

Redline ts2500 var kablosuz baglantida surekli hata veriyor.

Ag bağlantısı basarili yazıyor
    Ardindan 20-30 saniye sonra ag hatası diyor.

Yardimci olabilecek var mi?

Merhaba ,
    Aynı sorunu bende redline 5000 cı ile yaşıyorum.Uydu net kullanıyorum.Kurcalıyorum ama bir çözüm bulamadım.
  • derossi06 D kullanıcısına yanıt
    cihazınız wirellesle bağlanıyorsa wirelles bağlantısı kötüdür bende de aynı sorun vardı modememi recievera yakın bir yere koydum sorun çözüldü
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.