Şimdi Ara

Samsung Galaxy S5'in yeni özellik ve teknolojileri tek video ile ekranlarınızda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
2.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung Galaxy S5'in yeni özellik ve teknolojileri tek video ile ekranlarınızda

Samsung yeni nesil süper telefonu Galaxy S5 için hazırladığı kapsamlı özellik videosunu yayınladı. Mobil Dünya Kongresi kapsamında lanse edilen telefon, 5.1-inç büyüklüğündeki ekranı, Qualcomm'un şu an sahip olduğu en hızlı işlemci modeli olan Snapdragon 801AC'yi kullanıyor olması, 16MP çözünürlüğündeki yeni kamerası, suya ve toza karşı dayanıklı kasası ile kalp atış takibi sağlayan yeni sensörü gibi detaylar ile ön plana çıkmıştı.

Haberimize konu olan video kapsamında Samsung, kısaca özetlediğimiz bu özelliklerin önemli yanlarını ekranlara getiriyor. Örneğin 0.3 saniyede oto-fokus yapabiliyor olmasıyla dünyanın en hızlı mobil kamerası olarak gösterilen kameranın ne seviyede bokeh efekti uygulayabildiği video kapsamında gösteriliyor. Diğer tarafttan parmak izi okuyucusunun nasıl çalıştığı, arayüzü ilişkin detaylar ve daha pek çok özellik yani Galaxy S5'in merak edilen tüm yönleri video kapsamında detaylandırılıyor. Nisan ayı içerisinde pek çok farklı ülkede satışa sunulması beklenen Galaxy S5, aynı dönemde ülkemizde de raflara girmiş olacak. 

• elde yıkamaya son

• Yaklaşık 5 senedir iPhone kullanan biri olarak, benim stabilite en çok güvenmediğim marka olan samsung benim baya ilgimi çekti bu cihazıyla.
  • Kayda değer tek gelişme kamera olmuş, gerisi üst seviye telefonlarda zaten hâli hazırda olan şeyler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reklam güzel ama telefon Sony Z2'nin gerisinde kaldı

• APPLE ULAN WUHUUUU

Edit: Plastikboyzlar eksilemiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackKhan -- 4 Mart 2014; 23:15:34 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • İzleyelim.

• O kadar donanımla rehbere 3-4 sn de giriyorsa benim gözümde çöptür
  • IPhone daha mantıklı.

• ne desem bilemedim.
  • Benim anlamadığım sallanan home tuşu ile (hatta noteda hafif dönüyor) nasıl su geçirmez telefon yaptılar
  • Samsung gözünde çinli ucuz telefonlardan farkı kalmadı.

• abi su cihazi begenmek icin elimden geleni yapiyorum ama olmuyor.:-).boyle janjanli videolardan bile isinmadim su cihaza:-)

• Toplama telefon işte her özellik birinden alıntı maşallah.
  • LG G3 İLE ÇEKİLMİŞ FOTOĞRAF
    http://ortud.com/download/file.php?id=5&sid=d97cc0dcf875e603d9c6f64a5b5474b9&mode=view

eğer bu foto doğruysa samsung artık müşteri kaybetmeye başlar çok daha uyguna LG varken bunları almak saçmalık olur dicem ama güncelleme destek konusunda güvenemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dere.beyi -- 4 Mart 2014; 20:36:39 >
  • Mekan güzel, fikir güzel ama yemezler
  • Reklam konusunda aynı ilgiyi G3 ve Z2 yede bekliyoruz!

• yaa ben bu sasmungu anlamıyorum tel en son donanımı koy ama gel gorki rehbere yarım saat gir ben ne anladım o telefondan
    çinli hangi telefonu alırsan al her zaman rehberi hızlı giriyo

• quote:

Orijinalden alıntı: mX-L4S3R

O kadar donanımla rehbere 3-4 sn de giriyorsa benim gözümde çöptür

Zamanında da Sony xperia z nin deneme sürümü üzerinden yorum yapıldı, telefonu gelmeden öldürdünüz...

Bir hele durun son sürüm bir çıksın.
  • Samsung bu telefonu çıkardığına pişman olacak üstüne 4 ay sonra prime çıkarsa müşteri iyice soğuyacak daha beter olacak

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.