Şimdi Ara

Piranha Grande Çıktı! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
2
Favori
28.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar alan biri minik bir inceleme yapabilirmi hani elde nasıl duruyor menü geçişleri nasıl rr3 gibi oyunlar mesela
  • Arkadaşlar telefon için ana konu oluşturdum, konular parça parçaydı bir yerde toplarsak daha iyi olur. tüm içerikleri aşağıdaki konuda bulabilirsiniz...

-_-‖‖ Piranha GRANDE - ANA KONU ‖‖ -_-

http://forum.donanimhaber.com/m_89801989/f_//tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi awakado -- 27 Mart 2014; 23:14:02 >
  • hocam 500 e mal etme formülünü bizede söylesene ):
  • quote:

Orijinalden alıntı: Equexks

arkadaşlar alan biri minik bir inceleme yapabilirmi hani elde nasıl duruyor menü geçişleri nasıl rr3 gibi oyunlar mesela

http://www.zamazingolar.com/2014/03/piranha-grande-akilli-telefon-incelemesi.html
  • iletiler kullanıcısına yanıt
    o incelemeyi izlemiştim ama bana yetersiz geldi kameradan olduğunu düşündüğüm takılmalar vardı ve antutu puanı gerçekten o kadar mı 13000 çıkıyodu galiba bende çok uygulama yükledikleri için düşük çıktı demiştim ondan istedim
  • Hem DARK P60 hem de PIRANHA GRANDE kullanmış biri olarak şunu rahatlıkla diyebilirim ki DARK alın =) PIRANHA çok boş bir telefon gibi geldi bana. Kasa yapısından dolayı sanırım elinize aldığınızda kalın ve bu kalınlık boş bir kalınlık gibi hissiyat verdi. Oysa DARK ele alındığında ilk izlenim vayyy baya kaliteli dolu bir cihazmış oldu. PIRANHA nın tek artısı kamerası idi. DARK a göre beyaz algılaması daha iyi o ve bu resimlere baya etki ediyor. Ses kaliteleri aynı diyebiliriz. Yani iki arada kalanlar için rahatlıkla DARK tavsiye edebilirim. DARK ın kutusundan çıkan ekstralar ile açık ara önde bence. DARK ı ilk aldığımda çok tok bir kasası vardı. Bir ay sonra ise elimde tutarken sıkarken felan gacırt gucurt ses çıkarmaya başlamıştı.Sanki 6 ay sonra kasa dağılacak mış gibi bir fikir oluşturdu bence. Ama olmayadabilir tabi. He bu arada gerçektan ANTUTU testinde DARK 17000-18000 arası olurken PIRANHA en fazla 13000-14000 arası bir değer alıyor. Ben hepsi buradadan aldım ikisinide. İlk olarak DARK ı alıp satmıştım ama sattığıma pişmanım desem yalan olmayacak. PIRANHAYI ise ayın 25inde aldım ve bugün geri iade edeceğim. Hayal kırıklığından başka bir şey değil bence. Piyasadaki replika NOTE 3 alamak daha mantıklı =)

• koppa kullanıcısına yanıt
    Telefon 4 çekirdekli, 1,2 ghz de çalışan Mediatek 6589 işlemcisine sahip, 1 gb ram, 16 gbrom bulunmakta. Ekranı 1280*720 çözünürlükte, gorilla glass çizilmez kaplamaya sahip ve 16 milyon renk mevcut. 320 dpi nokta yoğunluğuna sahip bir ekran bu. Arka Kamerası 13 mpx, ön kamerası 5 mpx. Ürün 2 sim kartı destekliyor. Pili 2800 mAh. Grafik olarak PowerVR SGX544 yongası ile desteklenmiş.
  • sariertan kullanıcısına yanıt
    Grande ön kamera 13 mp arka kamera 5mp Dark ön kamera 8 mp arka kamera 2.1 mp Dark P 60 kutu içeriği iyi olabilir ama piranhanında kutu icerisindeki malzeme kalitesi de hafife alınmamamı. Büyük ekran telefon isteyip büyük ekran da oyun oynayanlar icin guzel telefon ben şahsen dark hiç duymadım ama piranha türk malı olduğu için desteklemek gerektiği kanaati içerisindeyim. 699 tl ye bu özellikte bir cihaz gercekten de ideal samsung un en dandik telefonunda 3 mb kamera var fiyati 500 tl bunun özelliklerini saymiyorum bile :)
    Genel olarak 700 tl niz varsa size Grande gönül rahatlığı ile önerebilirim. Teknik destek çok başarılı. Antutu testleri bence biraz saçma geliyor bana Grandenin açamadiği oyunu görmedim daha Replika note3 al 2 gün sonra iade edersin replikanın ne kadar adi bir cihaz olduğunu bilmeyen yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkanbey44 -- 27 Mart 2014; 14:51:41 >
  • awakado kullanıcısına yanıt
    paylaşımınız çok güzel olmuş gerçekten muhteşem telefon yarın elimde olucak sabırsızlıkla kargoyu bekliyorum :)
  • arkadaşlar kutu içerisinden çıkan kulaklıklar nasıl üstündeki düğmeler falan birde rr3 mc4 gibi oyunlarda kasma varmı
  • Equexks E kullanıcısına yanıt
    Kutu içerisindeki kulaklıklar gerçekten ortalamanın üstünde bir kalitede otg kablo ile kullanma mümkün oyunlarin hepsini aciyor oyunlarda takılma yok
    Bu arada Mtk 4.4 kitkat kodlarını yayınladı. Telefon Android 4.4 e yükseltilicektir. O yönden sıkıntınız olmasın. Gönül rahatlığıyla telefonu alabilirsiniz.
  • Piranha Grande ile ilgili çok detaylı video incelemesini yakında sizinle paylaşıcağım oyun performansından tutun kamerasına kadar detayli bir video hazırlayacağım. Secimlerde görevli olmasam yarın aksam yayınlardım fakat pazartesi veya salı günü detaylı bir video sizleri bekliyor arkadaşlar.
  • volkanbey44 kullanıcısına yanıt
    sağolun zopolar ile bunun arasında kaldım artık alıcaz inşallah birini
    Grande den şaşma sonuçta türk firmasi her konuda yardımcı oluyorlar ben destek ekibini buradan kutluyorum telefon discovery ile ayni işlemciyi kullaniyor.
    Telefonu elinize aldığınızda tutuş olarak incelik olarak gayet iyi bazı yorumlarda cok kalın felan diye yorum yazanlar olmuş. Bu gibi yorumlar firmayı karalamaya yönelik çalışmalar. Pek aldırış etmeyin. 16 gb rom olması gayet iyi 32gb class 10 hafıza karti ile bellek sorununuz olmaz

Merhaba, Aşağıdaki soru-cevabı incelemenizi tavsiye ederiz.

AKI627 - 8 GB dahili depolama alanına sahip cep telefonumda, dahili depolama alanı 5.24 GB olarak görünüyor. Cihazım arızalımıdır?
    İşletim sistemi ortalama 2.7 GB ile 3.2 GB arasında yer kaplamaktadır. Kapladığı alan Android versiyonuna ve ön bellek için ayrılmış alana bağlı olarak değişmektedir.

16 GB Kullanılabilen alan: 12.8 GB
    8 GB Kullanılabilen alan: 5.3 GB
    4 GB Kullanılabilen alan: 1.3 GB

4 GB hafızaya sahip bir cihaz kullanıyor ve alan sıkıntısı yaşıyorsanız, Micro Sd Kart kullanmanız gerekecektir.

Taşımak istediğiniz uygulama sd kart üzerinde çalışmayı desteklemiyorsa bu seçenek çıkmayacaktır

Saygılarımızla,

Murat K.
    Piranha Destek Merkezi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkanbey44 -- 27 Mart 2014; 14:59:15 >

• Root atmayı biliyor musunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.youtube.com/watch?v=VybGIqw1IHg

Not: Grande ile zen işlemci ve özellikler ayni
    root atmak garanti dısı olmasına sebep olur root atmanıza gerek yok hersey yukleniyor cihaza zaten
  • Zen veya Grande alan herkese 69 TL degerinde Piranha Sound Master hediye

Piranha Grande Çıktı!
  • volkanbey44 kullanıcısına yanıt
    rootu 16 gb yetmezse sd karta oyun yüklemek için sormuştum bu kampanya ne zamana kadar geçerli
  • Arkadaşlar telefon için ana konu oluşturdum, konular parça parçaydı bir yerde toplarsak daha iyi olur. tüm içerikleri aşağıdaki konuda bulabilirsiniz...

-_-‖‖ Piranha GRANDE - ANA KONU ‖‖ -_-

http://forum.donanimhaber.com/m_89801989/f_//tm.htm
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.