Şimdi Ara

Batman: Arkham Knight (2015) [ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.646
Cevap
16
Favori
61.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Batman: Arkham Knight (2015) [ANA KONU]

Oyunun Linki:
    http://store.steampowered.com/app/208650/

Yapımcı: Rocksteady Studios
    Dağıtıcı: Warner Bros
    Platformlar: PC, Xbone, PS4, Linux, Mac
    Tür: Aksiyon, Macera
    Modlar: Singleplayer

Bu mesaj XanthiN tarafından düzenlenmiştir
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Batman son zamanlarda fitness yapmış belli ki. Beli meli incelmiş.
  • Rocksteady zaten kendisini kanıtlamış bir firma, mevcut nesile gelmemesine sevindim, grafik ve fizik motorunda kısıtlamaya gitmeyeceklerdir.

Hikaye açısından gene harika bir yapım olur ama umarım oynanışta hoş değişiklikler yaparlar.

Sanırım Kevin Conroy, Batman oyunları için seslendirme defterini kapattı, (http://www.robotunderdog.com/conroy-is-batman-no-longer.html) Roger Craig Smith devam eder gibi görünüyor. Gerçi benim tercihim Kevin Conroy'un devam etmesinden yana ama bekleyip göreceğiz artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venomtrk -- 4 Mart 2014; 17:49:41 >

• venomtrk kullanıcısına yanıt
    Kevin Conroy dönüyor bence. Zamanında yeni Arkham oyununda olduğunu söylemişti (Origins tanıtıldığı zamanlarda sanırım). Sonra Origins'de Roger Craig Smith'in seslendirme yapacağı ortaya çıkınca Origins değil ondan sonraki Arkham oyunundayım dedi. O Arkham oyunu bu olsa gerek.

Edit: İlk oyun içi ss. Batsuit ilginç duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi archVillain -- 4 Mart 2014; 17:56:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: archVillain

Kevin Conroy dönüyor bence. Zamanında yeni Arkham oyununda olduğunu söylemişti (Origins tanıtıldığı zamanlarda sanırım). Sonra Origins'de Roger Craig Smith'in seslendirme yapacağı ortaya çıkınca Origins değil ondan sonraki Arkham oyunundayım dedi. O Arkham oyunu bu olsa gerek.

Öyleyse güzel haber, devam oyunlarında seslendirme oyuncularının değişmesine karşıyım. Origins'de Troy Baker ve Roger Craig Smith karakterlerin hakkını vermişti ama Kevin Conroy ve Mark Hamill bu karakterleri yıllarca seslendirdikleri için artık insanların hafızalarında yer alıyor. Yapabiliyorken devam etmeleri güzel olur. Gerçi yeni oyunda Joker olmayabilir sanırım ama bilemiyorum yapımcılar ters köşe yapmayı seviyor.

• venomtrk kullanıcısına yanıt

Arkham City'nin sonunda Joker ölmüyor muydu? Ben mi yanlış hatırlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: R.Rondo9

Arkham City'nin sonunda Joker ölmüyor muydu? Ben mi yanlış hatırlıyorum.

Doğru hatırlıyorsun ama çizgi roman dünyası işte ne olacağı belli olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venomtrk -- 4 Mart 2014; 18:03:28 >

• Joker iyi hoşta -Arkham City Spoiler-
    artık AC sonundan sonra dönerse CoD Captain Price gibi birşey olacak umarım öyle birşey yapmazlar.

Edit: Trailer geldihttp://www.gameinformer.com/b/news/archive/2014/03/04/bak-debut-trailer-90348602352.aspx

+

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi archVillain -- 4 Mart 2014; 18:04:13 >

• oley beeee rocksteady
  • Nihayet Rocksteady
  • iyi olmuş aslında kalas gibiydi diğer batmanlar :)
  • Sadece yeni nesile çıkacak olması iyi olmuş hiçbir şekilde kısıtlamaya gitmek zorunda kalmayacaklar, heyecanlandım desem yalan olmaz
  • arkham city de bir çok hikaye eksik kalmıştı mesela bir yan görevde spoiler içine almıyorum oynamayan kalmamıştır diye düşünüyorum bir yan görevde kimlik hırsızlığı idi adı orda ki adam cerrah bruce wayne nin yüzünü almıştı ve batmanda ben onunla yarın ilgilenirim diyordu bunun gibi yarıda kalmış olaylar vardı mesela azrail falan vardı bunlarla ilgigli soru işaretlerini bu oyunda giderirler diye umuyorum
  • myo_1433 M kullanıcısına yanıt
    Origins konusuna yazmıştım gerçi buraya da kopyalayım:

Bir sonra ki oyunun kötü adamı Hush mı?

http://www.ign.com/articles/2014/03/03/is-hush-the-villain-in-the-next-batman-game

Hatırlarsanız Arkham City'de şöyle bir sahne vardı:

• Çıkış tarihi 14 ekim 2014 olabilirmiş.

• Rocksteady ve Batmobile haberlerine çok sevindim,harika 2 gelişme gerçekten
  • Rocksteady varsa ben de varım.Lilililililililiilililililili
  • arkham originste de iyi dublaj yapılmıştı ama umarım batmani kevin conroy seslendirir...

ps3 e niye çıkarmıyorlar yahu ? neyse pc de oynarız artık
  • Hadi bakalım :)
  • bu sefer asıl düşman scarecrow galiba ..hoş gene joker çıkar altından

arkham city de bahsedilmişti bu oyundan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nepennthe -- 4 Mart 2014; 21:37:59 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.