Şimdi Ara

Batman: Arkham Knight (2015) [ANA KONU] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.646
Cevap
16
Favori
61.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: axeles

Oyun 23 Hazirana ertelendi. Bu da yeni gameplay.

Müthiş...
    Serinin hepsini oynayan biri olarak dört gözle bekliyorum...
    Batmobile çok iyi görünüyor..
    Fazla farklılık yok gibi ama batmobile ayrı bir hava katmış belli..
    Uzun soluklu bir oyun daha bizi bekliyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar sizce Türkçe yama ne zamana çıkabilir?
  • kardeş oyun çıkmadı ki daha Türkçe yaması çıksın oyun çıktıktan sonra çeviri işine el atan bir grup olursa çıkar Türkçe yama diğer batman oyunlarında emeği olan Okan Şen kardeşimizin bu oyuna da el atacağını umuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: myo_1433

kardeş oyun çıkmadı ki daha Türkçe yaması çıksın oyun çıktıktan sonra çeviri işine el atan bir grup olursa çıkar Türkçe yama diğer batman oyunlarında emeği olan Okan Şen kardeşimizin bu oyuna da el atacağını umuyorum

Biliyorum hocam çıkmadığını ben "Oyun çıktıktan ne zaman sonra türkçe yaması çıkabilir?" diye kast etmiştim.
  • o yamayı yapan gruba bağlı maalesef biliyorsun origins baya bekledik bekledik ama sonucu hüsran şimdi başka biri aldı çeviri işini eğer yapan grup üstüne düşerse 2-3 ayda çıkıyor ama fazla önemsemezler ise 5-6 ayı buluyor
  • ön siparişle alınmıyor mu oyun arkadaşlar gta gibi ?
  • Ön sipariş yapmayın,yeşili iyi görmüş demek ki nvidia yalakası oyun olma yoluna girmiş;

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Batman_Arkham_Knightin_Sistem_Gereksinimleri_Aciklandi-78092.htm

AMD hiç ekran kartı üretmiyormuş ne yapsın adamlar(!)
  • Sistem gereksinimleri bana fazla geldi, umarım beklentileri karşılar. Optimizasyon özürlü gelmesin de...

Minimum System Requirements

OS: Win 7 SP1, Win 8.1 (64-bit Operating System Required)
    Processor: Intel Core i5-750, 2.67 GHz | AMD Phenom II X4 965, 3.4 GHz
    Memory: 6 GB RAM
    Graphics Card: NVIDIA GeForce GTX 660
    Graphics Memory: 2 GB
    DirectX®: 11
    Network: Broadband Internet Connection Required
    Hard Drive Space: 45 GB

Recommended System Requirements

Processor: Intel Core i7-3770, 3.4 GHz | AMD FX-8350, 4.0 GHz
    Memory: 8 GB RAM
    Graphics Card: NVIDIA GeForce GTX 760
    Graphics Memory: 3 GB
    Hard Drive Space: 55 GB

ULTRA System Requirements

Processor: Intel Core i7-3770, 3.4 GHz | AMD FX-8350, 4.0 GHz
    Memory: 8 GB RAM
    Graphics Card: NVIDIA GeForce GTX 980
    Graphics Memory: 3 GB
    Hard Drive Space: 55 GB

• sistemim önerileni karşılıyor ama şöyle bir durum var ben de r9 280 ekran kartı var normalde gtx 760 tan biraz daha hızlı çoğu oyunda fakat sistem gereksinimlerin de amd nin adı bile geçmiyor steam den ön sipariş vermiştim önceden enpara ile 55tl ye geldiği için oyun.Bakalım oyun çıkınca nasıl bir durumla karşılaşacağız bir de ultra ne oluyor 4k için filan herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasomen -- 23 Nisan 2015; 15:30:55 >
  • diğer oyunlarıda nvidia yalakalıydı physx vs hem sistem gereksinimleri çok abartılı geldi bana gta 5 bile maksimumda 660 isterken bu oyun minimumda istiyor amd yi yazmayı bile gerek duymamışlar amd kullananlar şimdi geforce mu alsın son oyun diye hem kendi ceplerini hemde nvidia'nın cebini doldurayım demişler yazıklar olsun şu serisinin hastasıyım ama bu oyunu orjinal almayı düşünmüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myo_1433 -- 23 Nisan 2015; 16:48:48 >
  • quote:

diğer oyunlarıda nvidia yalakalıydı physx vs hem sistem gereksinimleri çok abartılı geldi bana gta 5 bile maksimumda 660 isterken bu oyun minimumda istiyor amd yi yazmayı bile gerek duymamışlar amd kullananlar şimdi geforce mu alsın son oyun diye hem kendi ceplerini hemde nvidia'nın cebini doldurayım demişler yazıklar olsun şu serisinin hastasıyım ama bu oyunu orjinal almayı düşünmüyorum

Aynen hocam bende tüm seriyi orj. almıştım.GTA V gibi bir oyun öyle bir sistemle çalışıyorsa bu yazılan sistem Batman için çok fazla.Belli ki optimizasyon ile pek uğraşma gereği duymamışlar biyerleri kazandırmak için.Eğer ilerleyen zamanlarda AMD kartları eklemezse bu yaptıklarıyla çok komik duruma düşerler.Yeni bir Assassin's Creed vakası gelmesinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 23 Nisan 2015; 17:16:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

quote:

diğer oyunlarıda nvidia yalakalıydı physx vs hem sistem gereksinimleri çok abartılı geldi bana gta 5 bile maksimumda 660 isterken bu oyun minimumda istiyor amd yi yazmayı bile gerek duymamışlar amd kullananlar şimdi geforce mu alsın son oyun diye hem kendi ceplerini hemde nvidia'nın cebini doldurayım demişler yazıklar olsun şu serisinin hastasıyım ama bu oyunu orjinal almayı düşünmüyorum

Aynen hocam bende tüm seriyi orj. almıştım.GTA V gibi bir oyun öyle bir sistemle çalışıyorsa bu yazılan sistem Batman için çok fazla.Belli ki optimizasyon ile pek uğraşma gereği duymamışlar biyerleri kazandırmak için.Eğer ilerleyen zamanlarda AMD kartları eklemezse bu yaptıklarıyla çok komik duruma düşerler.Yeni bir Assassin's Creed vakası gelmesinde.

GTA 5 eski nesil oyundu yalnız.

Batman Arkham Knight yeni nesil bir oyun.

AC Unity ve Dying Light'daki sorunların bu oyunda da yaşanacağını düşünüyorum. grafikleri bastıkları zaman insanlar perişan oluyor.

• Yav arkadaşlar ne kadar abarttınız oraya adamlar normalin aksine ULTRA gereksinimler eklemişler ve insanların tek konuştuğu şey o olmuş. Bence gerçekçi olmuş, neden çünkü GTA V'i örnek vermişsiniz ama bakın o oyunun gereksinimlerinde ismi geçmeyen GTX 980 "optimizasyon harikası" oyunu ULTRA'da herşey sonda sabit 60 FPS'de oynatamıyor 30'a bile düşüyor(bkz: link). Diyeceğim o ki sistem gereksinimlerine inanmayın herşey oyun çıkınca belli olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi busterr -- 23 Nisan 2015; 20:38:46 >

• birde rocksteady o kadar açıklama yaptı oyunu 6 ay uzattık çünkü diğer firmalar gibi optimizasyon sorunu yaşamamak için hiç uzatmadan direk çıkarsalarmış daha iyiymiş belli ki optimizasyon konusuna hiç el atmamışlar koymuşlar yüksek sistem gereksinimleri geçmişler hiç yakışmadı bu rocksteady'e bence böyle yaparak bir çok batman serisini seven çoğu oyuncuları küstürdüler başta ben
  • Kötü düşünmek istemiyorum ama genelde erteleme olduğunda iyi de çıkabiliyor bohda güvenmiyorum.
    Bkz. Crusader 2 defalarca ertelendi ama optimizasyon rezil,GTA V defalarca ertelendi ama adamlar yaptı harbiden optimizasyon budur dedirtti.

@venomstr
    Hocam eski nesil ama demek istediğim pc versiyonunda o kadar iyi grafiklerle min. 2 gb ekran kartı istemediler.İnsan 1gb uygun bir ekran kartı ister minimum için
  • Çok büyük bir ihtimalle oynayamayacağım.
  • i7 2600k
    8gb ram
    GTX 680

kullanmaktayım, sistem gereksinimlerini gördüm. Lakin korku saldı içimi oynar mıyım sizce rahatça? :
  • bütün seriyi oynamış birisi olarak oyunu büyük bir merakla bekliyordum ama bu nasıl bir sistem gereksinimidir arkadaş :) nasıl oynayalım biz bu oyunu
  • Videolarının hepsini hemen hemen izledim ama bu sistemler biraz fazla kaçmış gibi ? Tamam grafikler iyi ama fazla sistem istiyor. PC üreticileriyle fazlasıyla haşır neşir olmuşlar anlaşılan.
  • aynen kardeşim işin içinde yine nvidia var her delikten dondan çıktıkları gibi maalesef batmanda da karşımıza çıktılar yeni sistem toplayacağım bir kaç aya ama işlemcimi intel ve ekran kartınıda titan x veya 980 almayı düşünüyordum ama her oyunda emir vakil yaparlar gibi karşılarıma çıkmaları canımı sıktı ve bende inadıma almayacağım amd işlemci veya msi işlemci ekran kartıda amd alacağım ey mi yaman bey mi görsünler
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.