Şimdi Ara

Batman: Arkham Knight (2015) [ANA KONU] (55. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.646
Cevap
16
Favori
61.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu şekilde o hatayı vermiyor ama fps drop problemi devam ediyor. Gerçi fps drop problemi en düşük efektlerde bile devam ediyor. Gtx 760 kullanıyorum
  • Nipheria kullanıcısına yanıt
    bi tekrar kurayım o zaman. bakalım gene o hatayı verecek mi

EDIT: Evet, nvidia ayarlarını kapatınca hata almadan oynayabildim, oyun 30 fps kitli oyun dosyalarından kilidi kaldırıp 60 fps yaptım ama oyun 30fps için optimize edilmiş resmen. Aralarda 45-50 fpslere çıksada genel olarak hep 30 fps ye çekiyor oyun kendini.

FPS düşüşleri çok sık olmasa da var evet. Ama oynanmayacak düzeyde değil. Grafikler bana bulanık geldi. Gözü acayip yoruyor. Sanırım beklemek en mantıklısı, oyunun atmosferi çok iyi. Yazık ettiler şu oyuna.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 2 Ağustos 2015; 8:53:30 >
  • oyunun crackli versiyonunda fps limitini kaldırabilen var mı?
  • anxius215 kullanıcısına yanıt
    Oyunun kurulu olduğu yere gidin.

Batman Arkham Knight\BmGame\Config\BmSystemSettings.ini

Belgesini açın oradan MaxFPS=30.000000 yazar 3'ü 6 yapın kaydedin ve kapatın. Bu kadar.
  • 25 gblık versiyon çıktı "corepack" diyor, bu nedir arkadaşlar?
  • Arkadaşlar 12GB ram olan bilgisayarlarda donma sorunu olmıuyor izlediğim videolarda. Burada bunu doğrulayabilecek biri var mı?
  • beyler fps limitini kaldırdığınızda oyun oynanabilir oluyor çok fazla kötü değil fps düşmeleri batmobilde oluyor biraz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamermn -- 2 Ağustos 2015; 17:05:31 >
  • Hiçbirşey değişmedi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nipheria

Hiçbirşey değişmedi...

fps düşmeleri oluyor zaten ama oynanabilir yinede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamermn -- 3 Ağustos 2015; 19:35:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nipheria kullanıcısına yanıt
    16 gb var ve 60 fps den 20'lere düşüyor zaman zaman. Ramle alakası yok oyun bozuk.
  • Oyunu ben bitirdim. Birkaç küçük ayarlama ile oyun rahatlıkla oynanabilir hale geliyor. Oyunda en büyük sıkıntı blur ayarlarında. Sağa sola fareyi çevirince oluşan takılmalar bu yüzden. Bundan dolayı blur ayarlarının hepsini tamamen kapatmak lazım ama oyun içinden bu olmuyor. Birisi de bu konuda grafik ayarlarını detaylıca ayarlayabileceğimiz bir tool yayınlamış.http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=484128370 Buradan indirip kullanabilirsiniz. Ayrıca fullscreen değil de windowed fullscreen kullanmak daha iyi çünkü oyundaki atlamaları gideriyor bir nebze. Siz bahsettiğim bu iki ayarı yaptıktan sonra gerisini kendinize uygun olarak ayarlayın. Bu arada Nvidia kart kullananlar da physx hesaplamalarının ekran kartı üzerinde olduğunu kontrol etsin. Cpuda kalırsa takılmalar yapıyor.

İkinci olarak bahsetmek istediğim şey de oyundaki gizli dlclerin açığa çıkarılması. Harley Quinn ve Red Hood hakkında kısa da olsa hikaye dlcleri var ve bunlar bazı firmalara önsipariş ekstrası olması için ana oyunda olduğu halde kırpılmış. Birkaç tane de skin dlcleri var. Bunlar orijinal sürümde de kullanılabiliyor. Buradanhttp://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=485172591 ya dahttp://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=480326607 indirip kullanabilirsiniz.

Normalde atlanamayan sıkıcı başlangıç logolarını atlamak istiyorsanız bu rehberdekileri uygulayabilirsiniz.http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=467136779

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sercan Ç. -- 2 Ağustos 2015; 21:15:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

Oyunun kurulu olduğu yere gidin.

Batman Arkham Knight\BmGame\Config\BmSystemSettings.ini

Belgesini açın oradan MaxFPS=30.000000 yazar 3'ü 6 yapın kaydedin ve kapatın. Bu kadar.

Hocam bahsettiginiz dosya benim indirdigim versiyonda yer almiyor ne yazik ki..zamunda dan indirdim

• oyunu en düşük efektrlerde ve 640x500 çözünürlükte oynadım sadece yine fps düşmeleri olacak mı diye merak ettiğim için. Nitekim oldu. Yapacağınız oyuna mıçayım da diyemiyorum dc universe fanıyım. Netice olarak iki ucu moklu değnek gibi birşey Batman Arkham Knight dediğimiz oyun...

edit: sistem-gtx 760-i5 4690-8gb 1600mhz ram-500W psu-h81m p33 mb-1tb WD caviar blue 7200rpm hdd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nipheria -- 4 Ağustos 2015; 1:57:58 >

• Beyler ben oyunu Dün Akşamdan beri(gecede dahil , bi sabah 5 6 saat yattım tekrar girdim pcye :D) , oynuyorum.Oyun manyak birşey.
    Hafif takılmalar oldu arada , ama rahatsız etmeyecek türden.

Oyunla İlgili Görüşlerime Gelirsek : Dünden beri oynuyorum kalkamadım pc başnıdan , oyun süper , çok sağlam yapmışlar , gerek grafik(grafiği ayrı güzel) , gerekse yapay zeka , aynı zamanda senaryosu(film gibi senaryosu var , sahneelere girince çekirdeği hazır tutuyprum kardeşimle izliyoruz :D , ) , Kısacası abartı olabilir ama gta 5 mi , batman mı deseler sanırım Batman diyeceğim :D

İlginç olan , benim arkadaşta ati ekran kartı var kasmalar var , benim karttan iyi kart
    ama bende kasmıyo ondan düşük olmasına rağmen anlamadım..
  • Büyük güncelleme ağustos ayı içerisinde yayınlanacak bilginiz olsun.
  • moonquad kullanıcısına yanıt
    O büyük güncelleme değil, geçici güncelleme olacak diye biliyorum
  • Oyun atmosferi cok hosuma gitti.

• Raerion kullanıcısına yanıt
    Büyük güncelleme hocam
  • moonquad kullanıcısına yanıt
    Hocam WB'nin son açıklaması bu değil mi burada geçici demişler

http://community.wbgames.com/t5/Support-for-PC/July-17-Update-on-PC-Version-of-Arkham-Knight/td-p/619745

Bundan sonra başka bir açıklama yapıldı mı
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.