Şimdi Ara

Batman: Arkham Knight (2015) [ANA KONU] (46. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.646
Cevap
16
Favori
61.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar pc kutu ne zaman piyasada olacak
  • şu mod çok iyimiş.

• Youtube'da GT 740M ile oynayan fake bir kız var ona inanmadım ama şu GT 640M ile oynayan kişiye inandım, fps değerlerinin düşük olmasından belli

Bakalım eğer adam akıllı bir fix gelirse GT 740M ile oynanılır diye düşünüyorum. (30fps 1366x768) Özünde Unreal Engine 3 be abi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi George of Kagen -- 30 Haziran 2015; 12:57:59 >

• youtube da videosunu gördüm elemanın biri 1 gb hd7850 ile herşey kapalı düşük çözünürlükte çalıştırıyor oyunu, kasma falan yok ama yağmur vs. efekti de yok, arkham origins ayarında oynuyor video gerçekse bende bu şekilde oynarım o zaman oyunu, sırf bu oyun için ekran kartı değiştirmek mantıklı değil, 7850 1 sene daha çoook rahat götürür
  • Merhaba arkadaşlar

Nvidia nın gtx 970-980 ekran kartına vermiş olduğu hediye oyunun takas etmek isteyen veya bendeki oyunu satın almak isteyen özelden iletişime geçsin lütfen

Bendeki oyun Rocksteady Batman - Arkham Knight dır. Kodu kullanmadım. Takas etmek veya satmak istiyorum.

Takas etmek istediğim oyun The Witcher 3: Wild Hunt

İyi forumlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: goksukara

Youtube'da GT 740M ile oynayan fake bir kız var ona inanmadım ama şu GT 640M ile oynayan kişiye inandım, fps değerlerinin düşük olmasından belli

Bakalım eğer adam akıllı bir fix gelirse GT 740M ile oynanılır diye düşünüyorum. (30fps 1366x768) Özünde Unreal Engine 3 be abi

benim gibi külüstür sahiplerini umutlandırıyorlar böyle videolarla hadi hayırlısı bakalım.

• Yukarda eksilemişler benim mesajı Adamlar 2000 TL'lik kartlarla GT 640M'in aldığı performansı ve akıcılığı alamıyorlar onlarada acıdım şimdi Neyse ben gideyim de sipariş edeyim GT 740M' ile oynuyayım

• İnşallah oynarsın hocam ama hayal kırıklığı olacak gibime geliyor. Sonuçları buraya yazarsan sevinirim.
  • hahah, millet birbirini iyi kekliyor herhalde youtube'da, eğer şu videoda ki kart HD7850 ise ben de Hülya Avşar'ım arkadaşım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7A1E308D7 -- 30 Haziran 2015; 19:00:32 >
  • Oyunu G2A'dan 18 dolara aldım. GTX 770'li sistem ile Gameworks kapalı gayet akıcı oynuyorum ve gayette güzel görünüyor. Sanırım yakında bir yama alır ve Gameworks açıkken de rahatça oynarım diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar oyunu torrent tan indirip, steamden satın alsam ve steam dosyaalrına pastelesem, steam oyunu tekrar indirmez değil mi?
  • Satın almayacaktım ama dayanamadım, G2A'dan aldım bende biraz evvel 53 TL'ye geldi gayet uygun fiyat.
  • Oyunu sürekli çökerek, kasarak, arada 1 fpslere düşerek, %100 bitirdim 49 saat sürdü. Bunun en az 10 saati riddle bulmacalarına gitmiştir. 243 tanesini amele gibi topladım. Diğer Batman oyunlarında da toplamıştım. Ac serisinde de tüyleri topluyorum. Tamamen mallık ama hoşuma gidiyor.

Batman: Arkham Knight (2015) [ANA KONU]

Serinin en uzun oyunu buydu. Diğer 3 oyunun toplamına bu kadar saat harcamadım. Grafik olarak Asylumdan yıl farkından dolayı iyiydi ama Origins ve Cityden kötü malesef. Optimizasyon olarak zaten gelmiş geçmiş en kötü oyun. Senaryo olarak da en zayıf oyun buydu. Kayda değer müzikte yok.
    Oyunda bir tane boss fight yok. Bence çok büyük bir eksi bu. Dövüş mekaniklerinde de pek bir değişiklik yok tek artı 2 kişilik kombollar yapılabiliyor catwoman robin ve nigtwingle ama bunlar çok az yerde oluyor senaryo gereği keşke bütün oyun boyunca çağırabilseydik. En büyük yenilik batmobile. Ben çok beğendim batmobilei ama bütün oyun batmobile vs tanklar üzerine kurulmuş. Başlarda eğlenceliydi ama sonlara doğru baydı artık.
    Şehir de bence arkham cityden küçüktü ve içi boştu. Gothamın gotik havasını alamadım.
    Senaryonun en güzel yerleri gene jokerli kısımlardı özellikle film stüdyosundaki sahneler ve diğer 4 jokere dönüşen elemanın olayları falan çok iyiydi. Bütün oyun bunun üzerine kurulsa scarecrow ve arkham knight olmasa daha iyi olurdu bence. Arkham knightında kim olduğunu bu sahnelerde gösterdiler zaten. Adamın zırhı dışında da bir etkileyiciliği yoktu hiç de merak etmedim kim olduğunu zaten oyunun ortasında resmen gösterdiler kim olduğunu sonuç olarak içi boş öylesine bir karakter. Scarecrowun da amacı neydi anlamadım. 2. sınıf aksiyon filmlerindeki kötülerdendi resmen dünyayı mahvedecem nihaaahahaha.
    Yan görevlerin zevkli olanları vardı ama saçma olanlarda vardı tamamen zaman kaybı olan bir firefly görevi var mesela aynı şeyi 4 kere yapıyoruz. Bunun gibi 1-2 görev daha var. Ama kedi kadını kurtarma görevleri çok zevkliydi mesela. Arkham cityde yarım kalan yan görevler (Hush ve Azrael) bunda devam etmiş o hoşuma gitti.
    Joker her görevden sonra yorum yapıyor ve baya sağlam ve komik konuşmalar yapıyordu. Tam bir trol. Oyunu güzel yapan da yine joker.

Sonuç olarak oyun güzel ama diğer arkham oyunları daha güzeldi yine de bu yılın en iyi oyunlarından ama en iyisi değil kesinlikle. Çıkmadan önce witcherla goty için kapışırlar hatta batman alır diye düşünüyordum ama oynadıktan sonra gördüm ki witcher her türlü ezer. Benim beklentim çok yüksekti oyundan, tam olarak beklentimi karşılayamadı yine de çok zevkli ve güzel bir oyun puan olarak da 80 veriyorum.

Bunlar da ssler

Bu da Oyunu yapanlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axeles -- 30 Haziran 2015; 21:04:25 >

• Hocam %100 olması için toplanacak Riddler soru işaretleri dışında, sorduğu dedektif modu ile bulduğumuz bulmacaları da yapmak gerekiyor mu?

Bir de benim haberim yoktu her oynayana söylüyorum oyunun 2 sonu varmış ve gerçek sonu görmek için %100 yapmak zorundaymışız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2K -- 30 Haziran 2015; 21:31:12 >
  • 2K kullanıcısına yanıt
    Evet riddlerin bütün soru işaretlerini(trophy) + bulmacalarını yani tarayarak bulduğun şeyleri (riddle) + kırılabilir cisimlerini kırman gerekiyor. Bunları yapınca riddlerla dövüşüp onu yenebiliyorsun. Hepsini bulmazsan riddlerla dövüşemiyorsun. Oyunun sonu ise knightfall protocol denen bir şey. Sanırım onu yapabilmek için riddle yan görevi gerekmiyor. Çünkü bende diğer yan görevleri bitirdiğimde bir tek riddle kaldığında aktif olabiliyordu o. Yani riddle hariç diğer bütün yan görevler yapılmalı onun için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu key olarak aldım hala steamdan indirebilirim dimi
  • axeles kullanıcısına yanıt
    hocam kusura bakmayın ama witcher 3 oyun ve seri olarak arkham serisinin yarısı bile etmez, witcher 3'ün combat sistemi arkham knight'ın 10 da 1 i etmez. witcher oyunu daha çok grafik atmosfer hikaye ve diyalog odaklı ama yinede arkham serisindeki o karamsar şehir havasını çizgi romanlardaki o gotham city'nin suçlu dolu dünyasının yarısı kadar atmosferi kendine bağlamıyor witcher'da. ben arkham serisi hertürlü dağıtır diyorum gerek atmosfer olsun gerek grafik olsun özellikle combat sistemi olsun.
  • eric cartman6167 E kullanıcısına yanıt
    Ben arkham serisi vs witcher serisi demedim zaten. Batman Arkham Knight vs Witcher 3 de Witcher alır dedim. O gotik havayı o atmosferi yansıtamamışlar bu oyunda. Yoksa bende genel olarak arkham serisini tercih ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: axeles

Evet riddlerin bütün soru işaretlerini(trophy) + bulmacalarını yani tarayarak bulduğun şeyleri (riddle) + kırılabilir cisimlerini kırman gerekiyor. Bunları yapınca riddlerla dövüşüp onu yenebiliyorsun. Hepsini bulmazsan riddlerla dövüşemiyorsun. Oyunun sonu ise knightfall protocol denen bir şey. Sanırım onu yapabilmek için riddle yan görevi gerekmiyor. Çünkü bende diğer yan görevleri bitirdiğimde bir tek riddle kaldığında aktif olabiliyordu o. Yani riddle hariç diğer bütün yan görevler yapılmalı onun için.

Normal hikayenin sonundan sonra iki ayrı son var. Bu ikisi sonun birisi yarım, diğeri onun tam hali. 7 yan görev bitirince yarım sonu görebiliyoruz, 14 yan görev yani Riddler dahil yapınca tam sonu
  • quote:

Orijinalden alıntı: HiddenHunter

quote:

Orijinalden alıntı: asimavi1538

quote:

Orijinalden alıntı: omer_dky

Amd ekran karti kullananlat beta surucuyu yukleyi oyunu deneyin farki hissedeceksiniz performans artisi var

bende eski bir kart var AMD Radeon 5670 1 gb DDR5 bu kartla 1280x1024 te oynayabilir miyim veya en azından oyunu açar mı?

hd 6670 ile menüye kadar geliyor hocambenchmark bile yapmaya kalksan oyun çöküyor sonra

puahahhhaaaa

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.