Şimdi Ara

Tablete takılan OTG connection kit

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Elimde root edilmiş General Mobile Tablet var. Bu tablete linkteki OTG kiti almayı düşünuyorum.
    Kitte 3 usb girişi var.Aynı anda bir girişe flash diski, diğerine mouse u takıp kullanabilir miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: KaRaSSS

Selam
    Elimde root edilmiş General Mobile Tablet var. Bu tablete linkteki OTG kiti almayı düşünuyorum.
    Kitte 3 usb girişi var.Aynı anda bir girişe flash diski, diğerine mouse u takıp kullanabilir miyim?

Kullanırsın sorun olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: panda34

quote:

Selam

Kullanırsın sorun olmaz.

1) Aynı anda flashı, kablosuz mouse u ve klavyeyi kullanabilir miyim?
    2) Bu kitin guç kaynağına ihtiyacı var mı yoksa bir şekilde tabletten guç alıpta mı çalışacak?
    http://www.pandawill.com/connection-kit-card-reader-hub-for-galaxy-tab-black-p72995.html Linktekinde 5 v guç kaynağı girişi var. Güç kaynağı olmadan çalışmıyor MU usb portları?

• quote:

quote:

quote:

Selam

Kullanırsın sorun olmaz.

1) Aynı anda flashı, kablosuz mouse u ve klavyeyi kullanabilir miyim?
    2) Bu kitin guç kaynağına ihtiyacı var mı yoksa bir şekilde tabletten guç alıpta mı çalışacak?
    http://www.pandawill.com/connection-kit-card-reader-hub-for-galaxy-tab-black-p72995.html Linktekinde 5 v guç kaynağı girişi var. Güç kaynağı olmadan çalışmıyor MU usb portları?

Aynı anda kullanırsın cihazlarını. Çok aşırı güç çeken şeyler bağlamazsan usb harddisk falan gibi ek güç kaynağına da gerek yok. Linkini verdiğin ürün samsung galaxy tab içindir, senin tabletine uymaz gördüğün gibi bağlantı kablosu usb de değil.

• General mobile etab4 ün girişi samsung tab larla aynı.O yuzden fiziksel olarak uyması lazım diye düşünuyorum
    Diyorsunki flash disk, mouse,klavyede sorun olmaz ama harddisk için eksternal güç lazım
  • quote:

General mobile etab4 ün girişi samsung tab larla aynı.O yuzden fiziksel olarak uyması lazım diye düşünuyorum
    Diyorsunki flash disk, mouse,klavyede sorun olmaz ama harddisk için eksternal güç lazım

Evet harddisk için güç kaynağı lazım zaten verdiğin linkteki ürünün bilgilerini okursan orda da yazıyor 3.5" Usb harddisk'lerin genelde güç kaynağı bağlantısı oluyor adaptörsüz çalışmıyo onları çok rahat kullanırsın mesela.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi panda34 -- 4 Mart 2014; 20:48:47 >

• quote:

quote:

General mobile etab4 ün girişi samsung tab larla aynı.O yuzden fiziksel olarak uyması lazım diye düşünuyorum

Evet harddisk için güç kaynağı lazım zaten verdiğin linkteki ürünün bilgilerini okursan orda da yazıyor 3.5" Usb harddisk'lerin genelde güç kaynağı bağlantısı oluyor adaptörsüz çalışmıyo onları çok rahat kullanırsın mesela.

Çinli kardeşlerin yazdıklarına guvenemiyorum pek.İngilizceleri de yalap şalap zaten.Mail attım siteye ama cevap yok.Adaptörsüz flash disk, mouse çalışmazsa elimde patlamış olur.

• quote:

Çinli kardeşlerin yazdıklarına guvenemiyorum pek.İngilizceleri de yalap şalap zaten.Mail attım siteye ama cevap yok.Adaptörsüz flash disk, mouse çalışmazsa elimde patlamış olur.

Can connect the external 5V power(The power supply is not included.)

5V güç kaynağına bağlanabilir(Kutu içeriğine dahil değildir) diyor.

Güç kaynağı kullanmak şart olsaydı cihazla birlikte gelirdi, demekki adaptör şart değil. Usb harddisk takmak için kullanılır sadece.
  • Maalesef gelen aparat General mobile da çalışmadı. Belki bozuktur, sinirden attım duruyor kenarda.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.