Şimdi Ara

ANDROİD DVB UYDU ALICISI YURT DIŞI DESTEK BÖLÜMÜ (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.102
Cevap
42
Favori
187.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _numlock_

arkadaşlar bende araştırma yaparken linkteki cihazı buldum.Menülerinde ccam desteğini göstermiş ancak fikrinizi almak istedim.Görüş belirtirseniz sevinirim.

cihazın genel özellikleri : DVB-S2 Android tv kutusu destek CCcam AML8726-MX 1GB Bellek 4GB Flash Android 4.2.2 3D Film XBMC

http://www.aliexpress.com/item/DVB-S2-Android-tv-box-support-CCCAM-AML8726-MX-1GB-Memory-4GB-Flash-Android-4-2/1742478578.html

Arkadaşım merhaba,ben elimdekini sattım aynen senin link olarak verdiğin cihazı aldım.
    Bizimkinin DVB bölümü çok kötüydü.Bu biraz daha oturaklı bir şeye benziyor.
    Ürün 3-4 güne kadar elime geçer.Geçtiği zaman izlenimlerimi yazarım

• quote:

Orijinalden alıntı: _numlock_

arkadaşlar bende araştırma yaparken linkteki cihazı buldum.Menülerinde ccam desteğini göstermiş ancak fikrinizi almak istedim.Görüş belirtirseniz sevinirim.

cihazın genel özellikleri : DVB-S2 Android tv kutusu destek CCcam AML8726-MX 1GB Bellek 4GB Flash Android 4.2.2 3D Film XBMC

http://www.aliexpress.com/item/DVB-S2-Android-tv-box-support-CCCAM-AML8726-MX-1GB-Memory-4GB-Flash-Android-4-2/1742478578.html

quote:

Orijinalden alıntı: kurtalanlı

Arkadaşım merhaba,ben elimdekini sattım aynen senin link olarak verdiğin cihazı aldım.
    Bizimkinin DVB bölümü çok kötüydü.Bu biraz daha oturaklı bir şeye benziyor.
    Ürün 3-4 güne kadar elime geçer.Geçtiği zaman izlenimlerimi yazarım

Arkadaşlar, iyi de, bu bölüm ; 8 GB. Flash Bellek, 1 GB. RAM 'li Android uydu cihazları'na aittir.

Oysa sizin bahsettiğiniz cihaz, 4 GB. Flash Bellek, 1 GB. RAM 'li Android uydu cihaz'ıdır.

Dolayısı ile ayrı bir konu başlığı açarak, paylaşımda bulunulursa daha iyi olur.

Bu 4 GB. flash bellekli cihazı getiren arkadaşımız, detaylı bir inceleme yazısı hazırlamalıdır.

Konu başlığının adı ;

4 GB. Flash Bellek, 1 GB. RAM 'li Android uydu cihazı, destek bölümü şeklinde açılabilir. Böylece, bu android cihazlardan edinmek isteyenler, beklentilerine uygun cihaz ile ilgili bilgileri, cihaza ait başlıklardan öğrenebilmesi mümkün olacaktır. Değilse, herşey çorba oluyor.

Mütehassıs olunması dileğiyle....

Saygılar, sevgiler.

• Tüplü tv'de çalışıyor mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmetyel06

Tüplü tv'de çalışıyor mu ?

Evet çalışır.
  • merhabalar ustalarım elimde android 4.0 uydu cihazı var markası cocobox s5.... ben bu ürünün yazılımını nsıl değiştirebilirim, nasıl root yapabirilim??
    ayrıca eğer elinde bu çinden gelen cihazlarla uyumlu telefonlara kurulan kumanda programı varsa rica etsem onuda eklermisiniz? ben bir turlü s3 telefonumdan kumanda edemedim cihazın ip adresini girmeme ragmen bir türlü bulamıyor ve kumanda etmiyor. yardımlarınız için simdeden tesekkurler....
  • uydu alıcısı için androidler henüz oturmuş değil.yazılımlar yetersiz

• DVB s2 olanını almalısınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sah!n kullanıcısına yanıt
    sağol
  • Selam arkadaşlar bende bu cihazı kullananlardanım çok kaliteli ve kullanışlı bir cihaz. Bazı arkadaşlar 87-90 dolar aralığında almıs ürünü ben 79 dolara aliexpress ten aldım 15 gün gibi bi sürede elimde oldu. Cihazı ilk açtığımda dvb bölümü çalışmadı tıklıyınca gerı atıyordu uygulamadan...! Fabrika ayarlarına dönünce düzeldi. Şuan için tek sorunum kanal düzenleme taşıma olayı onuda çözmüş galiba arkadaşlar uğrasacam bi ara.. Hayırlı forumlar diliyorum..

bu arada wireless çok zayıf modemı yanına koymak lazım tam sinyal alabilmek için...!! ethernetten verdim interneti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyydost_06 -- 5 Haziran 2014; 11:03:14 >
  • xbmc de canlıtv için dvbs tuner taramasını hanği eklentide yapılıyor.bilen varsa paylaşsın
  • bu aletin orjinal sitesi var mı? kulanma kılavuzu gerek.
    dvb ayarını yapamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: csselo

bu aletin orjinal sitesi var mı? kulanma kılavuzu gerek.
    dvb ayarını yapamıyorum

Kullanma kılavuzu var kutu içinde geliyor. DVB ayarları konu içinde geçiyor bulabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kulanma kılavuzu yok.
  • remote control app olarak neyi tavsiye edersiniz ayrıca web arayuzu var mı?
  • merhaba arkadaslar

lutfen biriniz receiver ayarını yazabilir mi. 2 dk almaz lutfen
  • csselo C kullanıcısına yanıt
    Uydu ayarlarını soruyorsanız bu şekilde yapabilirsiniz ;

ANDROİD DVB UYDU ALICISI YURT DIŞI DESTEK BÖLÜMÜ

Eğer tek çanak kullanıyorsanız Disecq 1.0 bölümünü siz none yapın yada kendinize göre ayarlayın.

Remote Control uygulamasını da buradan indirebilirsiniz :https://yadi.sk/d/ybN0K6lqFfepA

• tp ekleme ve sadece o tp deki kanalları arama işlemi nasıl yapılıyor deneyen arkadaşım varmı acaba?
  • tp yi ekliyorsun ama aramasında bi nane cıkmıyor.

resimli anlatım yaparmısınız lutfen
  • lnb type değişince duzeldi
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.