Şimdi Ara

ANDROİD DVB UYDU ALICISI YURT DIŞI DESTEK BÖLÜMÜ (142. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.101
Cevap
42
Favori
187.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fatihmc

tavsıye ederım cok ıyı cıhaz alırken yanında aır mouseda alın

kodide kasmıyor tabıı gelen cıhazı verılerı temızleyıp yenı repoları yuklersın

uydu kısımıda cok ıyı coklu tasıma time shıft usb yedekleme var

IYI BIR AIR KUMANDA 100 TL MINUMUm)
  • ben g4 miniyi kablosuz fareyle kullaniyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adlaykut

quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

tavsıye ederım cok ıyı cıhaz alırken yanında aır mouseda alın

kodide kasmıyor tabıı gelen cıhazı verılerı temızleyıp yenı repoları yuklersın

uydu kısımıda cok ıyı coklu tasıma time shıft usb yedekleme var

IYI BIR AIR KUMANDA 100 TL MINUMUm)

20 dolara bulursun
  • İlk android dvb-s2 cihazımı alalı iki yılı geçti.
    Burada da epey bir paylaşımım olmuştu zamanında.
    Cihazın kumandası yıprandı, yakında elimizde kalacak sanırım.
    Kumanda aramak yerine, yeni bir cihaz mı alsam diye düşünmeye başlamıştım.

''Vigica C100S mi, VENZ K1 mi, ne fark var ki'' diye araştırırken yine yolum buralara düştü.

Uzun süredir mümkün olduğunca girmiyordum.
    Görebildiğim kadarıyla cihazlar bir miktar gelişmiş ama forumda değişen pek birşey yok.
    Forum yönetimince kollanmanın rahatlığıyla diğer kullanıcıları aşağılayanlara kalmış forum.
  • Vigica C90S,C100S veya VENZ K1 varsa Enigma/OpenATV 5.1 kullanmak isteyenlerhttps://cloud.mail.ru/public/JwxA/2SM6eB7R2 bu linkten vitmod-os-v.1.0.img.gz sd kart image dosyasını indirip sd karta yazarak kullanabilirler.
    Bu imajı daha önce Openelec 5 i hazırlayan Vitaly_S hazırlamış. Bu openelec'le bayagı ugraşmış biri olarak OpenATV 5.1 çok zahmetsizce direkt taratarak kanallar hazır hale geldi. Bu image da openelec olmasa da direkt Kodi 15.2 de kullanılabilir. Neredeyse wetek in yazılım destegini S805 e getirmiş. Openelec 6 beklerken bu çok iyi oldu.

- kernel 3.10.93
    - kodi 15.2
    - enigma2 (OpenATV 5.1)
    - vdr 2.2.0
    - tvheadend 4.0.7
    - wicard 1.18

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yhykoc -- 19 Kasım 2015; 1:33:20 >

• cihazım venz k1 openele vitmod 2.1 indirdim sd karta yazdırdım bi türlü açamadım sorun belki sd karttadır diye üç kart denedim olmadı boot aolmuyor açılmıyor siyah ekranda kalıyordu inşallah bu verdiğin linkteki çalısır deneyceğim çok tskler
  • yine olmadı nerde hata yapıyorum yükleyen biri bana yardımcı olabilirmi
  • merhaba arkadaslar vicika s60C cihazina cm rom ve open elek kurma imkanim varmi ?
  • bu linkte biseyler anlatmis ama ingilizcem olmadigindan anlayamadim . anlayan arkadaslar turkceye cevirebilirlermi?

http://freaktab.com/forum/tv-player-support/amlogic-based-tv-players/18978-vigica-c70-dvb-s2/page2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surfacefr -- 19 Kasım 2015; 19:24:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetsah1100

cihazım venz k1 openele vitmod 2.1 indirdim sd karta yazdırdım bi türlü açamadım sorun belki sd karttadır diye üç kart denedim olmadı boot aolmuyor açılmıyor siyah ekranda kalıyordu inşallah bu verdiğin linkteki çalısır deneyceğim çok tskler

C90'da vitmod 2.1 ile sdkart üzerinden sorun yaşamadım hiç. wifi chipset farkından dolayı wifi çalışmadı sadece.

Şuan ki durumda android açılıyor mu? S805 logosu geldigini söylemişsin. Sanırım nand'a (yerleşik sdkarta) yanlış openelec versiyonu kurmuşsun daha önce. K1'n şuan açılıyor mu? Açılıyorsa hangisi açılıyor. Buna göre daha fazla detay vermen lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bekir27

merhaba arkadaslar vicika s60C cihazina cm rom ve open elek kurma imkanim varmi ?

c60 AML8726-MX chipset li oldugu için wetek play için olan openelec'in normalde çalışması gerekir. wifi chipset farklı ise wifi çalışmaz sadece.

bu linkteki OpenELEC-WeTek_Play.arm-6.0.0.img win32diskimager programı ile 8-16GB c10 class bir sd karta yazarak deneyebilirsin.
    http://releases.openelec.tv/OpenELEC-WeTek_Play.arm-6.0.0.img.gz

win32diskimager:
    http://sourceforge.net/projects/win32diskimager/

• yhykoc Y kullanıcısına yanıt
    tama hocam deniyorum hemen sonrasinda cihaza sdkarti takip fisi cikartip takacam baska yapmam gereken bir islem varmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surfacefr -- 19 Kasım 2015; 20:36:15 >
  • elimdeki 8GB class 2 clas 10 olan 32 gb oda cok buyuk diye hata verdi.
  • quote:

elimdeki 8GB class 2 clas 10 olan 32 gb oda cok buyuk diye hata verdi.

class 2 çok yavaş kalır. ben 16GB class10 almıştım. Bunda hiç sorun yaşamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: yhykoc

quote:

elimdeki 8GB class 2 clas 10 olan 32 gb oda cok buyuk diye hata verdi.

class 2 çok yavaş kalır. ben 16GB class10 almıştım. Bunda hiç sorun yaşamadım

yok hocam yavas degilde hic tepki vermiyor. uymadimi acaba yazilim.
  • Oncelikle sorunumla ilgilenen arkadalara tskler venz k1 var cihaz normal olarak calusiyor sadece open elek enogma merak ettigim icic biturlu sd kartan baslatamadim bende class7 denedim olmadi sorun nede class 10 sd kart alsam calosirmi sorunum open eleki sd karta yazdirip baslatamama s805 logosiu cikiyor sonra siyah ekranda kaliyor yarim saat bekledim acilmadi sd karti cikartigimda normal cihaz mbox yazisi cikip android olarak aciliyor bu sorun sadece open elec icin degil firware yukleme icinde gecerli sd karta dosyalari atiyorum sd karti takip cihazi actigimda firware kendiliginden yuklenmiyor ancak ayarlardan dosyayi secip update dedigim zaman cihaz kendini baslatip yukleniyor umarim sorunumu yeterince anlatmosimdir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• slm arkadaşlar.uydu alıcım bozuldu.şu an yurt dışından alınabilecek en iyi android uydu alıcı hangisi?vaktim olmadığı için konuyu baştan sona okuyamıyorum.
    iyi forumlar dilerim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • n96 N kullanıcısına yanıt
    Digitürk belgeseller için düşünüyorsan .
    cccam ,oscam ,oscan ymod ,mgcam ,softcam alayını Digitürk Banladı .
    3 gündür aletler şifreleri çözemiyor .

Bu saatten sonra geleceğe yönelik en temizi CI modul kullanmak . 100 TL den başlayan fiyatlarla modullü uydu alıcıları var .

internet için düşünüyorsan en temizi senin PC nin HDMI çıkışıdır .

Az elektrik harcasın düşüncesindeysen Android Quad Core TV boxlar 30-40$ dan bulunabiliyor.

http://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=AS_20151120030853&isPremium=y&SearchText=android+tv+box

windows istiyorsan benim tavsiyem windows dur . intel Quad core Cpu lu TV Boxlar 80$ dan başlıyor .
    Windowsun fiyatları biraz yüksekde olsa androide basar geçer .

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetsah1100

Oncelikle sorunumla ilgilenen arkadalara tskler venz k1 var cihaz normal olarak calusiyor sadece open elek enogma merak ettigim icic biturlu sd kartan baslatamadim bende class7 denedim olmadi sorun nede class 10 sd kart alsam calosirmi sorunum open eleki sd karta yazdirip baslatamama s805 logosiu cikiyor sonra siyah ekranda kaliyor yarim saat bekledim acilmadi sd karti cikartigimda normal cihaz mbox yazisi cikip android olarak aciliyor bu sorun sadece open elec icin degil firware yukleme icinde gecerli sd karta dosyalari atiyorum sd karti takip cihazi actigimda firware kendiliginden yuklenmiyor ancak ayarlardan dosyayi secip update dedigim zaman cihaz kendini baslatip yukleniyor umarim sorunumu yeterince anlatmosimdir

Slm bu sorunun cozumunu bilen kimse yokmu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: n96

slm arkadaşlar.uydu alıcım bozuldu.şu an yurt dışından alınabilecek en iyi android uydu alıcı hangisi?vaktim olmadığı için konuyu baştan sona okuyamıyorum.
    iyi forumlar dilerim.

aselam

vigica 100s tavsıye ederım kablosuz mouse da bagladınmı 3u 1 arada cıhaz oluyor
    halıl beyde turkcelestırmesı ıcın fırmaya destek vermıs
    menulerı turkcedır
    1 aya yenı yazılım cıkar ufak sorunlarıda kalmaz

cıhaz gelıncede bıze yazarsın hazır kanal lıstesı verırız sorunsuz kullanırsın

http://www.aliexpress.com/item/2015-Android-TV-Box-DVB-S2-Vigica-C100S-Satellite-TV-Receiver-Amlogic-S805-1G-8G-Quad/32424626488.html?spm=2114.01020208.3.1.OMw9gI&ws_ab_test=searchweb201556_2_79_78_77_80,searchweb201644_5,searchweb201560_9

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 22 Kasım 2015; 20:55:42 >

• 
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.