Şimdi Ara

ANDROİD DVB UYDU ALICISI YURT DIŞI DESTEK BÖLÜMÜ (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.102
Cevap
42
Favori
187.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bu receiverı alalı 1 yıl oldu
    ama hiç guncelemedim yazılımını.

nerden ve nasıl yapabilirim?

tşk
  • csselo C kullanıcısına yanıt
    Sorunsuz çalışıyorsa dokunma .Topiğin ilk sayfasına bakarmısın.
    i
  • Cihaz tavsiyesi yapan var mi 35 Dolara kadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cabbar_sak

http://www.aliexpress.com/item/FTA-HDMI-Android-TV-Box-DVB-S2-satellite-TV-receiver-compatible-DVB-S-Mpeg-4-supports/32260552607.html

al bunu 31$ ölünceye kadar bana dua et :-)

Hocam bu üründen hiçbir şey anlamadım android olmali

• Vigica C60S 'e elimdeki paralı IPTV server'ı nasıl girebilirim. Bununiçin android uygulamasımı gerekli birde. Bu cihaz rootlumu yoksa root için bizim birşey yüklememizmi gerekir. Aralık 2014 yazılımını indirip attım. Cİhazdaki XBMC 'yi kaldırıphttp://kodi.tv/download/' dan yeni versionu indirip attım. Ama kurarken yükleniyorda kalıyor ne yapmak lazım...

Teşekkürler.
  • tonmaister T kullanıcısına yanıt
    cihazda gizli ve size zarar verebilmesi muhtemel her şeye gzilice evet diyen bir root vardır
    Ayrıntılar için Topiğin birinci sayfasına bak .

IPTV yüklemelisin . URL ekleme ile iptivi adresi yüklenebilir .
    c60s bazı iptv codeclerini desteklemiyor.

XBMC daha eski versiyonlardan birini dene .
  • chatos C kullanıcısına yanıt
    @chatos çok şey kaçırmışın .
    Alım satımı hatırlatan onlarca mesaj silindi . Evet kafamızı şişiriyorsun.
    Topiği yine tartışma ortamına sürükleyebilecek mesajını editlemeni tavsiye ederim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sfel -- 20 Nisan 2015; 22:22:48 >
  • tonmaister T kullanıcısına yanıt
    @tonmaister Arkadaşım,
    Cihazına iptv apk kurarak seyretmek istediğin linkleri Txt veya m3u dosyasına kopyalayarak seyredebilirsin.
    Ayrıca wifi file dosyası ilede cihazına bilgisayar üzerinden bağlanarak linkleri düzenleyerek tekrardan atabilirsin.
    Diğer uygulamalar ilede birçok iptv seyredebilirsin.
    Gerekli açıklamalar 10'ncu sayfada yazıyor ama Aramaman için PM ilede mesaj olarak gönderdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halilyild -- 20 Nisan 2015; 23:39:51 >
  • halilyild kullanıcısına yanıt
    YArdımlarınız için Teşekkür ederim.
  • Halil hocam
    c60s kullanıyorum türksat ayarladım ama bir uydu daha kuracağım
    mevcut kanal listemi nasıl bir usb belleğe yedeklemeliyim olmaması durumunda ve diğer uyduyu kurduğumda ikisini nasıl düzenleyeyim
    türksatı yeniden düzünlemek istemiyorum...
    türksatım arkasına öbürünü dizeyim
  • oonel O kullanıcısına yanıt
    Malesef O dediğiniz şekilde olmuyor.
    Öncelikle 2 veya ayarlayacağınız tüm üyduları cihazda Taratıp Bir defaya mahsus Kanal sıralaması yapmanız gerekiyor.
    Sonradan Ayarladığınız Listeyi Yedek almanız gerekli.
    Daha sonra Flash Belleğe almış olduğunuz bu listeyi istediğiniz zaman cihaza yüklersiniz.
    Bir defa bu işlemi yapmanız gerekli.

Şu Anda cihaz yanında değilm ve hangi tarihli yazılımı kullandığınızı bilmiyorum.
    Sadece Turksat'ı yedekliyeyim diyorsanız.
    Menu installation da bulunan
    Backup Data Usb flash belleğe yedek Kanal listesi alma
    Restore data Usb Flash belleğe alınan Kanal listesini cihaza yüklemedir.

Ayrıca Ek ilave uydu cihazda taratmak çok basittir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halilyild -- 24 Nisan 2015; 10:11:21 >
  • K1 kullanan arkadaşlardan güzel bir inceleme bekliyoruz. Gerçekten merak ediyorum cihazı. Elinde olan varsa lütfen yeşillendirsin burayı
  • slm

ne cihaz şu an alınır.

c90 nasıl? k1 nasıl ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartalgözü1903 -- 25 Nisan 2015; 3:00:32 >
  • k_jack kullanıcısına yanıt
    @ k_jack
    Sen Kafayı sıyırmışsın. En Kısa sürede tedavi Olmanı Temenni ederim.
    Ne diyeyim Allah(cc) Sonunu Hayır etsin.

Android uydu cihazı almak isteyen Arkadaşlar.
    Tavsiye ediyorum. Donma ve Kanal silinme sorunu yoktur.
    Buradaki yazı yazan şakşakçılara inanmayın.
    Sizlerinde Gördüğü gibi bunların Cihazla ve üyelere yardımla işi yok.
    Amaç Karalama kampanyası veya Boş insan oldukları için vakitlerini burada geçiren Rahatsız insanlar.

Boş Boş Yaptığı işlerden örnekler.
    http://forum.donanimhaber.com/m_93785916/mpage_43/tm.htm

Birkaç Topikte Yapmış olduğu Seviyesiz yorumlardan dolayı silinmiştir.işi Gücü yok Topik Topik gezip seviyesiz yorumlar yaparak Topik sildirmektedir.
    Şimdi sıra gene buraya geldi Vardiye usulu Dönüp Dönüp Duruyor.

Birde imzasına Bakarmısınız İlkeli ve Dürüst
    Sen onu benim külâhıma anlat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halilyild -- 25 Nisan 2015; 11:00:54 >
  • k_jack kullanıcısına yanıt
    Ben Buradayım,
    İddia ettiğin gibi Benim Fake hesaplarımı ve işbirliği yaptığım DH Adminlerini yaz. Seni İspata davet ediyorum.
    Klavye Delikanlılığı yapma İmzan gibi İlkeli ve dürüst ol.
    Ama sende o özellik yok.
    Bu Topiğide kirletme Diğer yaptığın topiklerdeki gibi amacın Topik sildirmek.
    Ama Değerli DH Adminleri silseler bile Bizler Değerli üyelerle yeni ve temiz bir sayfa açarak devam ederiz.
    Sizlerin Burada asıl yeri yok. Sen açmiş olduğun siten dende kendin çal kendin oyna.
    Dön Bak bakalım Kendi kuyruğuna da basabilecekmisin.Amaç belli yeni Açacağın siteye üye toplamak.
    Ama sende site yönetecek bilgi ve Kapasite yok
    O site Daha yeşermeden Kapanır gider.
    Çok yükseklerdesin Biraz Aşağı in yoksa düşer bir tarafını kırarsın..

Eğer İmza'nda yazdığından Bir nebzede aldıysan Gereksiz mesajlar silinerek Temizlenmiş Topiği Kirletmemek adına
    Sadece Doğru ve Üyelere yardım amaçlı yazılar yazarsın. Topik Kirletmezsin.
    Silinen Topikleri Ben defalarca gezdim Buradaki Değerli üyelerde gezdi.Orada da aynı Topik Kirleten sensin. Başkalarını Hedef gösterme Tek Kirletici sensin.
    Bırak bu Ağızları. Açmış Olduğun Forum'una dön. Ama şunu unutma ki Forum Yönetmek Özveri ister,Dürüstlük ister. Malesef sende onlar yok. Açtığın Forum Kapanmaya Mahkum

Topik Kirletmemek adına Sana Cevap vermeyeceğim. Artık üyeler Kimin ne olduğunu Anladı.Masum Ayaklarını Bırak. İmzan Gibi ol.

Not: Aşağıdaki Yaptığın Alıntıda ki Değerli üyeler Kimlikleri ile kendini ispat etti.,
    Asıl Sen Kimsin , Kimin Elemanısın. Hoş seni hiç Kimse Çalıştırmaz.
    İmzan Gibi İlkeli ve dürüst ol. Önce Kendini ispat et.
    Ama sende O cesaarette yok. Gizli profiller. Bozuk Ağızlar.Boş laflar.
    Biraz dürüst ol Kendini Göster ki üyeler için inandırıcı ol.(İmza kısmına Yazmakla olunmuyor)
    Klavye delikanlılığı yapma.
    Bana utanmadan buralarda dolaşıyor diye yazan Ağzını bozan sensin.Önce yazdıklarını Kontrol et ve anla.Sana cevabım.
    Utanmazın Önde gideni sensin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halilyild -- 25 Nisan 2015; 14:14:23 >
  • munib kullanıcısına yanıt
    @münib Arkadaşım.
    C60 Kullandığını ve memnun olduğunu yazmışsın. C90 ve K1 ise C60'tan 2-3 Gömlek daha üstün Ben kullanıyorum.
    Yorum Yapmıyorum. Sadece Üyelere Takıldıkları konularda yardımcı olacağım.

Yukarıdaki Şahıs ve Saz arkadaşları 2-3 gündür Başka Topiklerde Mesailerini Tamamlıyorlar. 3-4 Topik Yazdıkları Hakaretlerden dolayı silindi.
    Şimdi Döndüler Mesailerini Burada dolduruyorlar.

İddia ettiği gibi Benim fake hesaplarımı ve Beni kollayan Adminler varsa ispata davet ediyorum.
    O Klavye delikanlılığı yapıyor. Kendini ispatlamış üyelerin alıntılarını EK'liyor. Hani Beni kollayan Adminler nerede,Açık açık yaz.

Buradan değerli üyelere sesleniyorun Bu Şahısların Kirlettiği , Moderator @DenizciSerkan Arkadaşın Sildiği ve uyarıda bulunduğu Mesajdan sonra bir tane konu ile ilgili mesajı varmıdır. Hep Karalamaca Hep üyelere çatma. Yararlı hiç bir şey yok.

Amaç Belli,
    Önce Buradaki Topikleri , DH Forum ve Adminlerini karalayarak Kendi açtıkları Forum'a üye toplamak.
    Şimdilik Reklam Cıngıllarını döndürüyorlar. Yakında üye Kabul etmeye başlarlar.
    Bakalım Altından Hangi firma çıkacak.
    Takipteyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halilyild -- 25 Nisan 2015; 13:40:27 >
  • munib kullanıcısına yanıt
    Senin sıkıntın yoksa kendine .Herkezin aleti farklı . Acı eşiğide farklıdır .

Hani sordun ya bende kendi sıkıntımı yazayım dedim.

1-Örneğin Kumandanın Power tuşuna bastığımda hiç bir şekilde cihaz kapanmıyor .
    Cereyan fişi çekerek kapatabiliyorum.
    2-Root seni rahatsız etmezsede beni çok rahatsız ediyor . hemde Aşırı derecede .
    3-İnternette sörf yaparken ne telefonun tadı var nede windows PC nin.

Haaaa şimdi klavye mausu otu b.ku kullanmasını beceremiyorsundur dediğini duyar gibi oluyorum .
    Yok münib kardeş yanılıyorsun ikincil mesleğimde Webmasterlik .

Onun içinde gizli root olayı beni aşırı derecede rahatsız ediyor . Bir webmaster güvenliğe aşırı önem vermek zorunda . Bilmem anlatabildim mi .
  • MERHABALAR

RESİMDEKİ UYDUYU (EM6 DVB S2) KULLANIYORUM VE KUMANDAM BOZULDU. NASIL BİR KUMANDA ALABİLİRİM. TECRÜBESİ OLAN VAR MI ACABA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asdert67 -- 25 Nisan 2015; 17:15:26 >
  • asdert67 A kullanıcısına yanıt
    Resimdeki cihazdan @munib arkadaşta vardı. Kendisinin cihazı arızalı idi.
    Eğer akıllı kumandanız varsa kendisinden Kumandayı isteyip Cihazın kumandasını tanıtabilirsiniz.
    Kendisi ile bir görüşün.
  • 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.