Şimdi Ara

ANDROİD DVB UYDU ALICISI YURT DIŞI DESTEK BÖLÜMÜ (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.101
Cevap
42
Favori
187.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam g4 miniden memnunum ama değişik model kullanmayı severim de,,

G4 mini VS C70s

1) mesela kanal listesini excel gibi basit arayuzlu bir programla kanal listemi PCde ayarlayıp receivera atabiliyor muyum?
    2) ikisi de 1gb ramli, işlemci olarak hangisi daha iyi? veya biraz daha bekle 2GB ramlileri gelecek der misin?
    3) Androidversion G4minide 4.1den ileriye gitmeyecek kesin, C70s'de durum nasıl? su anki version kaç?
    4) fiyat konusunu sanırım satan birkaç arkadasa sorabilirim, ama yurtdışından alışveriş yapmayada alışıgım, link var mı acaba

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

hocam g4 miniden memnunum ama değişik model kullanmayı severim de,,

G4 mini VS C70s

1) mesela kanal listesini excel gibi basit arayuzlu bir programla kanal listemi PCde ayarlayıp receivera atabiliyor muyum?
    2) ikisi de 1gb ramli, işlemci olarak hangisi daha iyi? veya biraz daha bekle 2GB ramlileri gelecek der misin?
    3) Androidversion G4minide 4.1den ileriye gitmeyecek kesin, C70s'de durum nasıl? su anki version kaç?
    4) fiyat konusunu sanırım satan birkaç arkadasa sorabilirim, ama yurtdışından alışveriş yapmayada alışıgım, link var mı acaba

teşekkürler

Kanal listesi sanirim duzenleniyor daha onceki msjlarda var. C70 donma takilma vs gormedim islemcisi iyi ama beklersen 2gb daha iyi olur tabi. G4 mini 4.1 de kalacak dogru c70 şuan 4.2.2. Son olarak aldığım link;http://www.aliexpress.com/snapshot/6343370783.html?orderId=64581360655756

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• animask kullanıcısına yanıt
    XBMC konusuna çok hakim olmasam da birkaç fikir verebilirim.
    Öncelikle eğer XBMC'yi Türkçe'ye çevirmediyseniz,
    system-appereance-international kısmından Türkçe'ye çevirebilirsiniz.
    Ben Seyirtürk'ü XBMC üzerinden izliyorum. Seyirtürk.com'dan XBMC Seyirtürk eklentisini indirmeniz gerekiyor.
    Daha sonra XBMC'nin eklentiler kısmından bu eklentiyi XBMC'ye eklemeniz gerekiyor.
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=USEids1rykA
    linkinde detaylı anlatım mevcut.
    XBCM Seyirtürk uygulaması üzerinden izlediğim filmlerde sizin bahsettiğiniz problemleri yaşamadım.
    Daha kullanışlı.
    XBMC'ye Icefilms eklentisinide eklerseniz tadından yenmez.
    Halil arkadaşımızın dediği gibi XMBC dipsiz kuyu gibi.
    Ben bu iki eklentiyle şimdilik film ve dizi işini çözdüm.
    Vakit buldukça XBMC'yi daha iyi öğrenmeye çalışacağım.

Kolay gelsin...

• xbmcdreamclub Eklentisi bizlere hitap ediyor.
    Sinema,müzik,belgesel vs.vs.
    Yanlız vip üye olmak gerekiyor.
    Seyirtürk uygulaması da mevcut.
    Birde +18 yetişkin eklentileri var.
    Aşağıdaki linklerden Süper repo ve süper repo eklentisi olarak indirebilirsiniz.
    dreamclub yükleme şekli ise farklidir.
    http://superrepo.org/get-started/add-the-super-repo-directory-as-source/
    http://superrepo.org/

• Bilgiler için çok teşekkürler umarım yapablirim...! Dediğiniz gibi çok güzel birşeye benziyor ben daha önce hiç duymamıştım...!
  • Selam XBMC harika birşeymiş tüm sorunlarım donmalar açılmamalar ses kaymaları herşey bitti. Çok teşekkür ederim arkadaşlar. Herkese tavsiye ederim.
  • animask kullanıcısına yanıt
    Hallettiğinize sevindim. Xbmc güzel bir uygulama fakat eski mesajlarım dada yazdığım gibi dipsiz bir kuyu.
    Benden cihaz alan arkadaşlara uygulamaları yüklemiyorum çünkü Derin ve ağır bir program olduğundan cihazı tam anlamıyla öğrenmeden Alan Arkadaşlar sorun yaşayabilir düşüncesinde olduğum içindir.Bilen arkadaşlar zaten kendileri yüklüyor.
    Yinede Uygulama veya kullanım hakkında bilgi isteyen Arkadaşlar mesaj atmaları halinde gerekli linkleri gönderebilirim.
    Bazı linkler üyelik gerektirdiğinden tam anlamıyla buradan açıklamaları ile anlatamıyorum.
  • Bir arkadaşa Vigica C70s göndermiştim. Ben 1 hafta her türlü testi yaptım, problem yoktu.
    Alan kişi; aşağıdaki problem ile karşılaştığını söylüyor. Video gönderdi?

Kendisi ile görüştüğümüzde kullandığı TV nin HD Ready olduğunu bildirdi.
    Uydunun görüntü ayarını 1080p seçtiğinde bu hatayı aldığını , Ancak görüntü ayarlarını 720p yapınca problem olmuyormuş. Auto da da problem oluyormuş.

Bu hata mıdır? Bu nasıl düzeltilir?

• Teşekkürler arkadaşlar halilyild bey munib bey ve bilgileri ile katkıda bulunan herkes.Dış görünüm açısından sanırım C60S modeli daha uygun.Hani ön panelde display falan var.Kanal isimlerini görebiliyorsunuz.Sonra 3 usb girişi ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: baki_55

Bu hata mıdır? Bu nasıl düzeltilir?

video gizli açılmıyor
  • Şimdi dener misiniz.
  • baki_55 B kullanıcısına yanıt
    Benim anlamadığım HD Ready olan yani 1080p görüntü veremeyecek veya verse bile stabil olmayacak olan bir panelde neden 1080p görüntü almaya çalışılır. Benim televizyonumda Hd ready ve 720p izliyorum, çünkü tv'nin kapasitesi bu kadar. 1080p'yi denemedim bile...
  • quote:

Orijinalden alıntı: savasma

Benim anlamadığım HD Ready olan yani 1080p görüntü veremeyecek veya verse bile stabil olmayacak olan bir panelde neden 1080p görüntü almaya çalışılır. Benim televizyonumda Hd ready ve 720p izliyorum, çünkü tv'nin kapasitesi bu kadar. 1080p'yi denemedim bile...

Auto seçili olduğu zamanda bu problem oluyor diyor...

Bende anlamadım. 1 hafta 3 farklı tv de her türlü test ettim. Hepsi de Full hd idi. Hiç bir problem ile karşılaşmadım....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baki_55 -- 11 Aralık 2014; 12:08:07 >
  • quote:

quote:

Bende anlamadım. 1 hafta 3 farklı tv de her türlü test ettim. Hepsi de Full hd idi. Hiç bir problem ile karşılaşmadım....

Bende phılıps ve suny axen var phlıps 400 hz axen 50 phılıpsde ara ara görüntü sapıtıyor suny axende HD Ready 1080p bile sorunsuz çalıyoşır.cihazın phılıpsle alerjisi olduğunu biliyorum.phlıps tv de birde pc modu var pc moduna alırsam hiç sorun olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi munib -- 11 Aralık 2014; 12:21:25 >

• quote:

quote:

hocamaynı tvyi baska receiverla denemiş mi?

1- sonucta TV downscale yapıyor. sorun TVde olabilir.

2- 1080i (interlaced) olarak açıksa ve deinterlaced yapmaya calısırken de olabilir bu hata.

3- 60hzde mi denemiş, 50 denesin, yine de bunla alakalı degildir herhalde

• Merhaba arkadaslar yeniden sonunda beklediğim gün geldi. Bugün gündüz elime ulaştı vigica c70s ilk izlenimi güzel ama daha uydu tanıtma falan yapmadım. Baki nin söylediği gibi 1 ay sürdü hemen hemen değil (28 gün) gelmesi şimdi bana adım adım ne yapmam gerektiğini söylerseniz sevinirim cihaz resimdeki yazılımla geldi resmi ekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: risedx

Merhaba arkadaslar yeniden sonunda beklediğim gün geldi. Bugün gündüz elime ulaştı vigica c70s ilk izlenimi güzel ama daha uydu tanıtma falan yapmadım. Baki nin söylediği gibi 1 ay sürdü hemen hemen değil (28 gün) gelmesi şimdi bana adım adım ne yapmam gerektiğini söylerseniz sevinirim cihaz resimdeki yazılımla geldi resmi ekliyorum.

Ne yapmak istiyorsan sayfalarca yazıvar zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

quote:

quote:

2- 1080i (interlaced) olarak açıksa ve deinterlaced yapmaya calısırken de olabilir bu hata.

Alıntıları Göster

Atlanta Smrat mini kullanıyormuş. onda problem yokmuş.

50 hz miş tv. 50 hz de denemiş.

• DVB s2 OLAYDI İYİYDİ

http://www.aliexpress.com/store/product/Smart-Tv-Box-Android-Tv-Box-Quad-Core-Media-Player-CS918-Mk888-Support-XMBC-1080P-HD/217053_1825604721.html

ARKADAŞLAR BEN MESAJI YAZDIĞIMDA 59 DOLAR İDİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi askiseven -- 12 Aralık 2014; 10:52:38 >
  • arkadaşlar tv box umuza indirdiğimiz uygulamaları hafıza kartına, usb ye veya hdd ye yükleyebilirmiyiz bir iki programda sadece yüklü apk yı taşıyor

örnek 1: Google Translate indirdim çevirim dışı çalışması için dil dosyalarını indirmek zorundasın 2 3 paket indirdim 1 gb cıvarı

örnek 2: oyunlarda apk yı yükledikten sonra oyun dosya indiriyor onlarda 1 gb civarı haliyle hafıza doluyor

birde internet yokken saat tarih hep 1970 de bunu düzeltebildinizmi

yardımlarınız için şimdiden TEŞEKKÜRLER

CİHAZ : em6dvb s2 hd18

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi askiseven -- 12 Aralık 2014; 10:42:46 >
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.