Şimdi Ara

Samsung'dan suni deri kaplama Chromebook geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung'dan suni deri kaplama Chromebook geliyor

Uzun süredir Chrome işletim sistemli cihaz segmentinden faaliyet gösteren Samsung, Galaxy Note 3 ve Pro tablet serisinde tanıdığımız suni deri arka kaplama tasarım anlayışını bu segmente de taşıyor.

Evleaks tarafından sızdırılan bilgilere göre firmanın Chromebook 2 adlı yeni ürününde kapak kısmı suni deri ile kaplanıyor. Böylece firmanın akıllı telefon ve tabletinden sonra ilk kez bir dizüstü modeli de suni deri kaplamaya sahip olacak.

Suni deri tasarımı aslında plastik eleştirileri nedeniyle Samsung'un ilk kez Galaxy Note 3 modelinde kullandığı bir stratejiydi ve hem daha premium bir his veriyor hem de daha konforlu bir tutuş sağlıyordu. 

Samsung'un Chromebook 2 modelini kısa süre içerisinde tanıtması beklenirken, bu kez 11.6 ve 13.3 inç olarak iki farklı versiyon sunacağı belirtiliyor. 11.6 inçlik versiyonda Exynos 5 yongaseti, 4GB RAM ve 16GB SSD olması beklenirken, 13.3 inçlik modelde ise Intel işlemci kullanılacağı tahmin ediliyor. Modelin başlangıç fiyatı ise 299$ civarında olacak. 

Kaynak:http://vr-zone.com/articles/samsung-chromebook-2-will-possibly-tout-faux-leather/73207.html

• Suni deri=Plastik

• quote:

Orijinalden alıntı: Guhong01

Suni deri=Plastik

Taktınız siz de bi plastik olayına yaa, yapmayın şunu. Ben bile apple meraklısı olmama rağmen beğendim bu ürünü. Note 3 de cabası. Gayet güzel bence?
  • Suni,suni deri
  • 750TL civarı 15" Chromebook görürsek mantıklı olabilir ama 300 dolara 11" netbook almak çok mantıksız. O fiyata tablet almak daha mantıklı. Suni deri olayına sıcak bakıyorum. Hem şık hemde bir canlının bir parçası değil. Sağlık açısından bir sakıncası yoksa akıllıca bir hareket.

• bi gelsin helede fiyatına falan bi bakalım ona göre konuşuruz ama suni deri olması güzel olmuş .

• ah bu fiyatla bir de türkiyede görsek
  • gayet şık. uygun fiyatlı olursa alınır ve evde internet için kullanılır.
  • Gerçek deri olmasındansa suni olması çok daha iyi... Hayvanlar bizim mallarımız değil unutmayın lütfen... Suni deri alarak bu sektöre katkı yapmış oluyoruz bu sayede gitgide daha iyi suni deriler üretiliyor...

• elhamdürillah sünni olacak tabi ,,,, XD

• Plastiktir o plastik dokunmadan belli olmaz :D

• Suni deri deyip durmayın şuna.

Deri görünümlü plastik bu. Suni derinin ne oluğunu araştırın bi zahmet.

• Eleştirmek için söylemiyorum fakat o olayın deriyle bir alakası yok. Kasa yine plastik, kalıbın içine deri deseni yapıp plastiğe premium havası katmışlar tabi buda çok iyi bir satış stratejisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aazam

quote:

Orijinalden alıntı: Guhong01

Suni deri=Plastik

Taktınız siz de bi plastik olayına yaa, yapmayın şunu. Ben bile apple meraklısı olmama rağmen beğendim bu ürünü. Note 3 de cabası. Gayet güzel bence?

2 milyara leğen plastiği almak koyuyor olmalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne yaptı bu samsung suni deri fabrikası mı aldı ne yaptı anlamadım kötü durmuyor ama ne kadar mantıklı üstünün deri olması onuda düşünmek gerek

• Forumun yaş ortalaması iyice düştü.Şu ana kadar atılan yorumlara bakıyorum da herkesin tek eleştirdiği ya da kısıtlı bilgisinin eleştirebildiği tek konu hangi malzemeden yapıldığı.Başka bildikleri bir şey yok.
  • Note 3 de gördüğümüz gibi deri hissiyatını plastik ile iyi aktarıcaklardır,malzemeden ziyade chromebooklar fiyat babında çok avantajlı,notebook tasarımı ve inceliği çok iyi.

• Konu ile alakası olmadığı için özür dileyerek belirtiyorum , forumda neden konu açılmıyor ?

"Anlık bir hata oluştu" gibi bir durum söz konusu.

Donanım bölümünde konu açmaya çalışıyorum ...

• malzeme kalitesine pek bir demiyecem ama chromebook diye illa samsung kendi işlemcilerini kullanıcak ama biraz yetersiz kalıyorlar ve hdd olayı tam bela 16 gb neyimize 300 usd o para ile ikinci el garantisi olan intel işlemcili üstünde windows işletim sistemi ve lisanslı olan cihaz alabilirim boyut ve taşınabirliği güzel ama işlemci ve hdd baya yetersiz

• Yeni cop yolda. Biktim usandim artik samsungun bu pis plastiklerinden. Bu firma cop urete urete nerelere geldi..Yani cop tutkunu insanlar getirdi buralara bu samsunu. Sony ve Htc ye yazik oluyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.