Şimdi Ara

[ROM][S4][i9500][ 19 NİS ] AICP - 4.0 - KK 4.4.2_r2 | OFFICIAL NIGHTLIES (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
354
Cevap
2
Favori
9.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En son nightly, en son linkini attığın modem ve Viper Mod kurulu olmasına rağmen ses kalitemin berbat olduğunu söylüyorlar. Sanırım ben bunu çözemeyeceğim hocam...
  • beyler kitkat en iyi firmware hangisi şuan? o firmware üzerine kuracağım romlari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CentilmenKoala

En son nightly, en son linkini attığın modem ve Viper Mod kurulu olmasına rağmen ses kalitemin berbat olduğunu söylüyorlar. Sanırım ben bunu çözemeyeceğim hocam...

Aynı sorun bende de var yok mu çare

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • famos kullanıcısına yanıt
    aynen bende de PvZ'de sorun çıkmaya başladı 07.05 sürümünü yükledikten sonra. sanırım yeni sürümünü bekleyeceğiz..
  • Walla bu ses işi enteresan...

Ben çok dertliydim ses ile... çok kurcaladım... ama nihayetinde geldiğimiz yerde benim telefonda en ufak sorun yok...

sadece bazen yeni flashladıktan sonra rom'u ilk aramada bir bozuk gibi oluyor.... o kadar...

en son verdiğim modem yüklü ise, wipe cache ve dalvik yapıp sadece ROM'u flashlasanıza tekrar.
  • Xphoid kullanıcısına yanıt
    Dediğini yaptıktan sonra aramalarda yine ilk 15-20 saniye cızırtılı yankılı konuşma ondan sonra normale dönüyor yani tam çözüm olmadı bende

• sinmu S kullanıcısına yanıt
    Ben ayın 5 ine geri döndüm normale döndü eğer yeni sürüm yüklendiğinde neticeyi olumlu veya olumsuz yazarsan bizde ona göre geçelim dostum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi famos -- 9 Mayıs 2014; 9:26:48 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
    9 çıkmış onu deneyeyim olmadı 5e dönüp denerim bir de..
  • Geçmiş olsun hocam. Garantisi yokmuydu?

• sinmu S kullanıcısına yanıt
    Sonucunu paylaşırsan sevinirim

ayın 9u da çözmedi, ben de 5e geri döndüm 5te şimdilik sorun görünmüyor..
    bu arada wipe & dalvik cache yapmadan 7 ve 9a atlamıştım, ondan mıdır acaba? 9a dalvik ve wipe cache yapıp da oyunlarda sorun olmayan var mı??
  • Hala aynı demek
    Ben 7 yi yükledim Wipe yaptım ama sorun vardı ama 9 da aynı sorun devam ediyorsa Wipe yapsanda değişeceğini zannetmiyorum. Bunun bir çözümü olmalı Xphoid hocamız yardimci olacaktır.

• Kernel nedenli rebootlar oluyordu bazen... son eklentiler ile düzeldi...

denemek isteyenler;

TEST BUILD ROM

yukardaki linkten indirebilir...

Yüklerken;

Cache,
    Dalvik,
    Preload,
    System,

bölümlerini wipe/format yapın... Data'ya dokunmanıza gerek yok, ayarlarınız aynı kalacak...
    Xposed Installer kullanıyorsanız veya DPI değiştiriyorsanız sadece onları tekrar aktive etmeniz lazım...

• quote:

Orijinalden alıntı: Xphoid

Kernel nedenli rebootlar oluyordu bazen... son eklentiler ile düzeldi...

denemek isteyenler;

TEST BUILD ROM

yukardaki linkten indirebilir...

Yüklerken;

Cache,
    Dalvik,
    Preload,
    System,

bölümlerini wipe/format yapın... Data'ya dokunmanıza gerek yok, ayarlarınız aynı kalacak...
    Xposed Installer kullanıyorsanız veya DPI değiştiriyorsanız sadece onları tekrar aktive etmeniz lazım...

Xphoid, senin changelog'taki ismin ne AICP'ta?

• Xphoid kullanıcısına yanıt
    Senin paylaştığını mı kuralım yoksa bugün yayınlanan sürümü mü kuralım

Senin sürümü kurdum yalnız oyunlarda ekran sapıtıp RESTART atıyor yani bir değişiklik olmadı tekrar 5 indeki sürüme döndüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi famos -- 12 Mayıs 2014; 22:32:16 >
    Evet bugünkü yayınlanan 12.05 sürümde de benim PvZde restart yiyor. 100 MHz olayı mı çaktırıyor anlamadım gitti..
  • Büyük ihtimalle ondan dostum, bakalım buna bir çözüm yolu bulacaklardır diyelim ve bekleyelim

• quote:

Orijinalden alıntı: famos

Senin sürümü kurdum yalnız oyunlarda ekran sapıtıp RESTART atıyor yani bir değişiklik olmadı tekrar 5 indeki sürüme döndüm

Çok oyun oynamam ama Shadowgun Deadzone oynuyorum... Sorun yok...

Restart attıran oyun ne?

UV yapıyorsanız yapmadan deneyin...

• quote:

Orijinalden alıntı: sinmu

Evet bugünkü yayınlanan 12.05 sürümde de benim PvZde restart yiyor. 100 MHz olayı mı çaktırıyor anlamadım gitti..

Yaklaşık 17 dakka Plants vs. Zombies 2 oynadım... Restart etmedi... Sadece yükledikten sonra ilk oyunu çalıltırmamda Reboot etti cihaz sonra çalıştı... Sizde de böyle mi oluyor? Yoksa her defasında mı? Reboot olduktan sonra (yada hata ne ise) log alın ve gönderin... Playstore dan SysLog programını kullanabilirsiniz...

• quote:

Orijinalden alıntı: Xphoid

quote:

Orijinalden alıntı: famos

Çok oyun oynamam ama Shadowgun Deadzone oynuyorum... Sorun yok...

Restart attıran oyun ne?

UV yapıyorsanız yapmadan deneyin...

Real boxing oynuyorum ayın 5 indeki sürüm var sonrakilerin hepsinde her açtığımda grafiklerde takılma ve hemen arkasından RESTART olayı gerçekleşiyor bu arada UV yapmadım hiç yinede oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi famos -- 13 Mayıs 2014; 15:00:10 >

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.