Şimdi Ara

iOS uyumlu birim çeviri uygulaması Converter Pro yeniden ücretsiz yapıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• iOS uyumlu birim çeviri uygulaması Converter Pro yeniden ücretsiz yapıldı

Ajeet Kumar tarafından iOS 7 işletim sistemli iPhone, iPod Touch ve iPad için hazırlanan Converter Pro, kısa bir süre sonra yeniden ücretsiz yapıldı.

Birim çeviri konusunda marketin en iyisi olduğu belirtilen ve oldukça modern bir arayüz ile gelen Converter Pro, hız, açı, alan, veri, enerji, güç ve devamlı güncellenen para birimi gibi birçok farklı birim arasında hızlı bir şekilde çeviri yapabiliyor ve kategorilere ayrılmış menü sistemiyle kullanışlı bir yapı ortaya koyuyor.

Daha önce 1,79$ fiyat etiketiyle satılan Converter Pro uygulamasına, an itibariyle buradan ücretsiz (Sadece bugün) olarak ulaşabilirsiniz.

• hesaba atalım dursun belki lazım olur

Ajeet Kumar firmasının yaptığı böyle bir uygulama gözükmüyor tr mağazasında ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 3 Mart 2014; 13:37:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

hesaba atalım dursun belki lazım olur

Ajeet Kumar firmasının yaptığı böyle bir uygulama gözükmüyor tr mağazasında ?

Hocam seni dahili bileşenlerde görüyorduk sonra Apple bölümüne dalıp gittiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • esasında hep apple bölümünde takılıyorum pc topladığım vakit 1 yıl çıkamadım dahili bileşenlerden pm atıyorum konuyu bozmayalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 3 Mart 2014; 13:59:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

esasında hep apple bölümünde takılıyorum pc topladığım vakit 1 yıl çıkamadım dahili bileşenlerden

Bende takip edemedim R serisinden itibaren biraz baksam iyi olacak

Beni çıkaramamış olabilirsiniz ama seviliyorsunuz hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.