Şimdi Ara

Yeni iPhone'a ait olduğu iddia edilen ön panel fotoğrafları sızdı: Çerçevesiz ekran

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
0
Favori
2.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni iPhone'a ait olduğu iddia edilen ön panel fotoğrafları sızdı: Çerçevesiz ekran

2014’ün en çok beklenen telefonlarının başında gelen iPhone 6’nın çerçevesiz tasarıma sahip olacağı çeşitli kaynaklarca bir çok defa dile getirildi.Bugün ise, bu iddiaları güçlendiren ilk fotoğraflar internete sızdı.

Sina Weibo sitesinde yayınlandıktan sonra kısa süre içerisinden kaldırılan fotoğraflarda iPhone 4/4S ile iPhone 5’in ön panellerinin yanında yeni iPhone’a ait olduğu iddia edilen ön panel görülüyor. Fotoğraftaki ön panelin boyu hemen hemen iPhone 5’inkiyle aynı. Ancak bu ikili arasındaki en büyük fark yeni panelin çerçevesiz olması.

Diğer taraftan fotoğrafın gerçekçiliğine soru işareti getiren küçük bir ayrıntı var: home tuşu. iPhone 6’ya ait olduğu iddia edilen ön panelde home tuşunun alt bölüme tam olarak merkezlenememiş. Fakat bu  ön panelin üretiminden kaynaklanan bir hatadan dolayı meydana gelmiş olabilmesi de söz konusu.

Yeni iPhone’un, büyük boyutlu Quantum Dot teknolojisiyle çalışan yeni ekranı, daha gelişmiş iSight kamerası, grafik konusunda Series6XT GPU serisinden gücünü alması beklenen A8 işlemcisi ile gelmesi beklenirken; muhtemel satışa sunulma tarihi olarak temmuz ya da eylül ayı ifade ediliyor.

Yeni iPhone'a ait olduğu iddia edilen ön panel fotoğrafları sızdı: Çerçevesiz ekran

• büyükten kastedilen bu muydu :SSS
    cok büyük olmus ekran :S

• Bana pek gerçekçi gelmedi. Sebebi haberde de geçtiği gibi home butonu.

• Resmi gördüğümde ilk aklıma gelen:Benim evde de vardi buna benizer halıdan,iPhone ile çok uyumlu olmuş. Konuya gelirsek konsept videolar ve resimlerde cercevesiz cihazlar gördük bence çok iyi de olur on panel en verimli şekilde kullanılır Apple tarafından buda biz kullanıcıların işine gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aman tanrım ... Böyle devrimsel bir şey yapabilirler mi ki ? Ortalanmamış home buttonu ! Buna hazır olduğumuzu zannetmiyorum !!

Pehh. Her sene aynı telefonu ısıtıp ısıtıp milletin önüne koyuyorlar. Yine aynısı olacak, yine aynısı olacak.

• Bizim cam parçası sızıntı olmuş yine

• Umarım bu şekilde çıkar ama Home tuşuna bir el atmaları lazım :)
    Büyük bir ihtimal parmak izi okuyucu ile gelecektir ona göre küçük bir ayrıntıya gidebilirler :)

• Yere düşen her telefonun camı ekranı perte çıkar. Adamlar pleksi glasa iki delik açıp boyamış gerçekçi olalım :)

• Adam battaniye üzerinde çekmiş ya la!

• Iphone'da olsan,sonun battaniyenin üstü. .

• fake oldugu cok bariz belli , home tusunun yerlesimine bakın anlarsınız.
  • apple şu battaniyeli fotoğrafı görse vazgeçer bu tasarımdan
  • yalanoğlu yalan
  • Apple direniyor.

• Milletin işi gücü yok, yalan sızdırmalarla uğraşıyor.
    Home tuşunu biraz daha yukarıda yapsaymış tam olurmuş. :)

Mevcut teknolojilerle sıfır çerçeve mümkün değilken hangi üreticinin ekranı kullanılıpta sıfır çerçeveli telefon üretilecek merak ettim.
    En ince çerçeve boyutu belliyken editör olarak bu tip saçmalıkları haber olarak sunmanız ilginç...

AUO-JDI-LG-SAMSUNG dışında dünya dışı yeni bir üretici mi var?

• Bana pek gerçekçi gelmedi.
  • Arkadaşlar dediğiniz gibi fake olabilir, fakat bu panel çin'deki fabrikalarda üretilirken bariz bazıları hatalı olabiliyor ve çöpe atılıyor. Bu fotoğrafı çeken mübarek zat ise muhtemelen panelin üretildiği fabrikada çalışan birisi ve hatalı yapılmış paneli alıp kendince paylaşmış, kendi görüşüm ise Apple'in bu şekilde yeni bir iPhone yapacağıdır. Tabiki resimdeki gibi home tuşu ortalanmamış şekilde değil... :))))

• Bırakın bu haber ayaklarını battaniyenin üstünde fotoğrafını çekip haber diye yutturuyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OsbourneReynolds -- 3 Mart 2014; 10:07:55 >
  • Ben anlamadım büyük mu olacak cercevesiz mı olacak

• ekran çok büyük değil gibi sanki
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.