Şimdi Ara

Su eksiltme, Yeni sorun..

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bi araba aldık aman allahım her hafta yeni bir sorunla karşlıaşıyorum...
    Geçen çıkan sorunu çözemeden yeni bir sorun çıktı.. Geçen ki sorun arabadan gelen ses.. Traktörlerde çıkan ses gibi tır tır tır ses geliyor sorunu bulamadım...
    Şimdi ki sorun araba su elsiltiyor. Diceksiniz ki nasıl anlıyorsun? Hemen söylim 3 günde bir 750ml su koyuyorum ve hepsini alıyor. Su eksilince zaten araba lpg ye daha geç geçtiğinden anlaması zor olmuyor ama sebebini merak ediyorum. Kaçak olduğunu düşünmüyorum..

Arabayı aldığımdan beri
    *Ön takım
    *Motordan gelen ses
    *Su eksiltme

Bu sorunları çözmedim, hadi ön takım belli ama diğerleri çok kafamı karıştırıyor.. Masraflı birşey mi onuda bilmiyorum..

Araç mazda 626 2.0glx (mazda göya en az sorun çıkaran arabaymış)

• meraktan soruyorum. aldığında baktırdın mı? sorunları varmıydı?
  • Aldığım şehirde bi göz attırdım sonra bir daha baktırmadım.
  • On takim ve tir tir sesi bulunurda su eksilmesinden bundan 10 sene once cok cekmis biri olarak yardimci olmaya calisayim. 2 sene aracim su eksilti reno flashdi ilk arabamdi ayni sizinde dediginiz gibi 3 gunde bir yarimlitre su eksiltiyodu. Flash motorlarinda birsuru su tapalari wardir degismeyen kalmamisdi ama duzelmemisdide devirdaim degismisdi onda da sonuc alamamistik sikintimiz ayni araba park halinde damlatmiyor muhtemelen seyir halinde sizdiriyor ve motor ve etrafindaki parcalari. Sicakligi ile su buhar oluyor bu yuzden gozle gormek imkanssiz gibi. Bununla ilgili tum motora basincli su wermek kacaklari ve yakinda olacak muhtemel kacaklari gosterecektir tabiiki isinin ehli usta ile. Ustune 5 araba degistirdim hala her hafta kontrol ederim suyu su eksilmesi bende hala psikolojik sorun :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muratkati kullanıcısına yanıt
    Anladım teşekkürler, dediğiniz olabilir.. Baktırim bu hafta..

Siz yinede haftada bir bakın ne olur ne olmaz.. :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.