Şimdi Ara

JEEP RENEGADE ANA KONU (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.721
Cevap
56
Favori
339.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eğitimleri antalyada yapılacaktı muhtemelen eğitim araçlarını antalyadaki bayilere verdiler hemen 2 hafta önce bisatış temsilcisi bana antalyaya araç ile ilgili eğitim alıcaklarını söylemişlerdi, nası bi tezatlıksa satacakları arabaları ben onlardan daha iyi biliyorum sadece tezgahtarlık işlerini yürütüyor ordaki hanfendi ve baylar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eflatoon

Aşkolsun! benim yaşım 45! ben ayırttım bile ... kasım ilk hafta teslimatlı diyorlar...

Hayırlı olsun hocam, bize de lazım böyle araçlar, teslimat sonrası mutlaka inceleme isteriz ama :)
  • Antalya Belekte bugün lansmanı vardı. Jeep Renegade bayiiler toplantısı sunumu vardı.

Antalya birmot göreceli avantajlıydı. Çünkü ülkeye giriş antalya limanından olunca ilk ürünlere onlar ulaştı. Onları şaşırtan renegade modelinin Jeep Compasstan daha cüsseli duruşu oldu.

Showroom ve deneme sürüşü için getirilmiş onlarca jeep renegade lüx otelin konferans salonu önünde sunuldu.

JEEP RENEGADE ANA KONU JEEP RENEGADE ANA KONU

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: eflatoon

Antalya Belekte bugün lansmanı vardı. Jeep Renegade bayiiler toplantısı sunumu vardı.

Antalya birmot göreceli avantajlıydı. Çünkü ülkeye giriş antalya limanından olunca ilk ürünlere onlar ulaştı. Onları şaşırtan renegade modelinin Jeep Compasstan daha cüsseli duruşu oldu.

Showroom ve deneme sürüşü için getirilmiş onlarca jeep renegade lüx otelin konferans salonu önünde sunuldu.

Ordamıydınız yoksa compass ile yanyana fotoları varmıdır acaba?

• Compass ile yanyanaydı. Ama ben çekmedim.

Gördüğüm araçlar limited dizeldi. Renkleri opak turuncu ve opak beyazdı.

17 inch jant michelin lastik takılıydı.

Kaporta gayet güzeldi. Kontak anahtarı cebinizde dursa yetiyor. Anahtarsız çalıştırma start stop butonu sayesinde sağlanıyor. Cam yükseklikleri güzel. Sunroofta gölgelik ve açılır cam tavan güzel. Arka koktuk keyfini artırıyor. Arka koltuk dirsek dayama yok. Ön koltuklar deri, saran gayet sıkı bel destekli şık koltuklar... Ön koltuk ve direksiyon ısıtmalı...

Arkaya 3 kişi oturduk ve birbirimize değmeden uzun yol yapabileceğimize kanaatimiz geldi.

JEEP RENEGADE ANA KONU JEEP RENEGADE ANA KONU JEEP RENEGADE ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eflatoon -- 19 Ekim 2014; 6:09:15 >

• Motor multijet II dizel fiat motoru. Kaporta altında ses izolasyonu var. Ön farlar beyaz led ışıklı. Arka park sensörleri var. Arka kamera takılı degildi. Bagaj altında stepne tam bir teker var. Yerden yüksek duruşu güzel görünüyor.

Klima dijital ve iki bölgeli. Gayet yeterli. Ses sistemi hoşuma gitti. Basları sevdim.

JEEP RENEGADE ANA KONU
     JEEP RENEGADE ANA KONU JEEP RENEGADE ANA KONU JEEP RENEGADE ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eflatoon -- 19 Ekim 2014; 9:01:07 >

• Arka kamera takilabilirligi varmiymis ayrica anahtarin tipi nasildi farlar sanirim bi xenon olacakti bide tum fotolarda on gogusteki cakmaklik bi degisikdi uzerinde anahtar isareti yer aliyodu burda sadece cakmaklik var ayrica canli gorunus olarak dacia dustera benzetenler var sizin gotusunuz nedir?

• Arka kamera limited sürümde var. Test otolarında o yer plastik kapaklıydı.

Anahtar tipi start stopa uygun takmadan çalıştırmak için uzaktan kumanda gibi. Cebinizde olsa bile iş görüyor.

Xenon beyaz gayet parlak ana farları var.

Dacia dustera benzemiyor. Honda crv tiguan x1 q3 ve mokka ile karşılaştırabilirim. Hepsi şehir kullanımı icin geliştirilmiş. Ama renegade daha baştan sizinle heryere gelebileceğini belli ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eflatoon -- 19 Ekim 2014; 15:15:01 >

• Sadece 4 renk seçeneğiyle mi giriyor araç Türkiyeye ? Beyaz deri seçeneği mevcut mu ? Birde en yakın nerde test sürüşü yapılabilir acaba ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben begendim, kendine has bir tarzi var.

• Jeep un modellerinin tasarımı artık bana göre bitmiştir

• kosebros kullanıcısına yanıt
    9 dış renkte geliyor. ama şu an tanıtım araçları turuncu ve beyaz. kasım sonu tüm renkler mayıs 2015den sonra otomatik şanzımanla almak mümkün
  • eflatoon kullanıcısına yanıt
    Çok iyiymiş ozaman konfigrasyonda diğer renkler gözükmediği için sormuştum bilgi kesin değil mi ?

Anahtarın tipini merak ediyorum fiat çatısı altına girince anahtarlardamı fiat oldu diye, Limited forolarında arka koltukların ortada olanı yatıp bardaklık fonksiyonunu gerçekleştirebiliyordu zira limited versiyonlar arka koltukların tamamının ayrı katlanabilme özzelliği olduğu yazıyordu yanılmıyorsam.

Ayrıca üzerindeki lastikler yazlıkmı 4 mevsimmi gelicek herhangibir malumatınız varmı ek olarak iç resimlerinde iç renk kombinasyonları çok iyi durmuyor açıkcası kalite ve dokunuş hissiyatları nasıldır, ön koltuklarda deri demişsiniz sanırım arka koltuklarda deridir :D
  •  JEEP RENEGADE ANA KONU

ilk anda sadece beyaz ve turuncu lansman seçimi olarak sunulmuş.

kasımla beraber gelecek partilerde istediğiniz renk yoksa zaten sipariş olarak da geçilebilir. beklemek kaydı ile elde edilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eflatoon -- 20 Ekim 2014; 0:49:55 >
  • nissan forumlarında Juke dan rakibi gibi bahsediliyor. ben nissan modellerine bu seçim yolculuğuna ilk çıktığımda baktım. metal kaynak yerlerindeki işçilik nisssanda hoşuma gitmedi. juke zaten küçük bir araç, hele iç hacim küçük crossover türünün ilki... qashqai ise kaporta inceliği cam açıp kaparken kapı iç plastik aksamının zayıflığı ve cam motoru çalışırken hareket etmesi, tavan kaplaması yumuşaklığı, tavan kaplamasından ön siyah sert plastik konsola inerken elle bile oynayan tam tutmuyor hissini veren konsol plastiği, dönüşlerdeki eylemsizlik problemi, çok ucuz başladığı halde ek donanımlarla aynı özellikte mercedes fiyatına ulaşması beni soğuttu.

sonrasında pek çok modeli sabırla denedim. ya yakıt harcaması ya fiyatı ya vergisi beni vazgeçirdi. hepsini tam sağlayan JEEP RENEGADE oldu. eğer mokka 1.6 TDI ve Tiguan 1.6 TDI gelirse ki 2015in yarısına rivayetler var, o zaman bu ikisi rakip olabilir. o da sadece şehir içi kullanımına bakarak düşünülebilir. kırsal, yayla, dağ dediğiniz anda o kadar nikelajlı görüntü Renegade için alternatif olamıyor. hele trailhawk derseniz o zaman zaten 4x4 konusunda işinin uzmanı ve askeri uygulamalardaki en uç ürünü alternatifsiz kalıyor.

* * *

ustalarla ne zaman konuşsam yan kapı çizikleri için aman opak renk al hatta beyaz olsun diyorlardı. hele arazide yan kapıların dal çiziklerine birebir çözüm renegade de düşünülmüş. Plasti Dip yada benzeri lastik kaplamalar, ön kaporta koruma gibi benzer çözümlerle belki daha da güzel sonuç elde edilebilir. Birmotta yeni araçlara özel kaplama yapılıyormuş. boya çizilmeziliği için dediler. 1200Tl civarıymış... alternatifler bakılıyor.

* * *

Rezervasyon ve Geri Sayım Sayfası

Jeep RENGADE inceleyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eflatoon -- 20 Ekim 2014; 1:18:46 >

Hocam siz aracın test sürüşüne katıldınız mı ? Ve herangi bir bayi ile görüşmenizde beyaz deri seçeneğini sunucaklarmı Türkiye için bilgi varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kosebros -- 20 Ekim 2014; 20:36:31 >
  • kosebros kullanıcısına yanıt
    hayır katılmadım. aracı olduğu yerde çalıştırıp hareket ettirdim. o gün kaskoları yeni yapılıyordu. uzun yola çıkamadım.

kasımda gelecek 300lük ilk partide beyaz turuncu kahve renk setli deri koltuk yok. sonraki partide olacakmış. o takımda hoparlör kenarları da parlak turuncu çerçeveli. bence çok güzeller. bu siyah olanı çok koyu olacak diye üzülmüştüm ama yakından görünce beğendim. hem tavan içi açık füme olunca hoşuma gitti.
    Bende düşünüyorum ciddi olarak 1.4 T Limited inşallah fiyat artışı olmaz. Bayilere girince günü birlik teste gidicem zaten. Beklemedeyiz artık :)

• Siyah rengini almayı düşünüyordum fakat Türkiyeye gelen araçlarda bir tane bile istediğim renk yok şaka gibi sipariş verirsek aralık sonu ocak başı gibi gelir dediler tabi o zamanın fiyatı geçerli olacak...

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.