Şimdi Ara

JEEP RENEGADE ANA KONU (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.721
Cevap
56
Favori
339.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Neredeyse tam beklediğim gibi :) giriş seviyede bile 110 beygirlik e-torque motor var. Bu dediğiniz gibi marea'ya kadar uzanan 1.6 motorun yıllardır Brezilya'da kullanılan hali. Günümüz tüketim/emisyon şartlarına uyum sağlayan bi motor. Diğerleri zaten bomba :) 1.4 turbo motor 4x2 seçeneğinde TCT, 4x4 seçeneğinde ise 9 ileri ZF ile gelecek diye duyduk..

Bu arada 2.0 170 multijet sürpriz oldu. Ben yalnızca 140'ligi bekliyordum. 500X'de de 170'lik olursa Abarth'ı nasıl yapacak bunlar sorusu kurcalıyor kafamı. O durumda Abarth ancak 4C'deki motorla gelirse keser :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Integrale -- 3 Mart 2014; 21:25:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Integrale

Neredeyse tam beklediğim gibi :) giriş seviyede bile 110 beygirlik e-torque motor var. Bu dediğiniz gibi marea'ya kadar uzanan 1.6 motorun yıllardır Brezilya'da kullanılan hali. Günümüz tüketim/emisyon şartlarına uyum sağlayan bi motor. Diğerleri zaten bomba :) 1.4 turbo motor 4x2 seçeneğinde TCT, 4x4 seçeneğinde ise 9 ileri ZF ile gelecek diye duyduk..

Bu arada 2.0 170 multijet sürpriz oldu. Ben yalnızca 140'ligi bekliyordum. 500X'de de 170'lik olursa Abarth'ı nasıl yapacak bunlar sorusu kurcalıyor kafamı. O durumda Abarth ancak 4C'deki motorla gelirse keser :)

giriş seviyesi marea motorlu uygun fiyat olucaksa bize de getirsinler tüpü takar millet satış şansı artar

500x in abarth tipi çıkacak ( büyük ihtimal 235 hp lik 1.75l alfa motoru olacak 4c deki motor 240 hp ve daha sinirli)

http://www.autoedizione.com/future-abarth-working-fiat-500-range/

• Her şey iyi güzel de 2015 olmasa keşke.. Merakla bekliyoruz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: weycell1905

Her şey iyi güzel de 2015 olmasa keşke.. Merakla bekliyoruz..

2014 yılı otomotiv sektörü için kayıp yıl olarak tarihe geçecek

gönül ister ki Tofaş ekimde aracın lansmanını yapsın.

ancak şartlar şuan çok kötü , bu sebeple 2015 e kalacağı çoktan belli oldu
  • Araç bu çizgilerden geliyor, Hyundai gibi bakacak hali yok.
     JEEP RENEGADE ANA KONU

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  •  JEEP RENEGADE ANA KONU
     JEEP RENEGADE ANA KONU
     JEEP RENEGADE ANA KONU
     JEEP RENEGADE ANA KONU
     JEEP RENEGADE ANA KONU
     JEEP RENEGADE ANA KONU
     JEEP RENEGADE ANA KONU
     JEEP RENEGADE ANA KONU
     JEEP RENEGADE ANA KONU
     JEEP RENEGADE ANA KONU
     JEEP RENEGADE ANA KONU
     JEEP RENEGADE ANA KONU

• araç bi benim mi hoşuma gitti. fiyatıda uygun olursa gideri var
  • quote:

Orijinalden alıntı: legend1982

araç bi benim mi hoşuma gitti. fiyatıda uygun olursa gideri var

+1

• Forumda Juke hakkindaki yorumlara bakin. 10 taneden dokuzu cirkinlik ile ilgili ama arac Nissan icin bir basari hikayesi oldu.

Yorumlar her ne kadar cirkin dese de bu arac da bence cok basarili olacak.
  • İlk gördüğümde beğenmemiştim.

İnsan baktıkça alışıyor ve fena da görünmüyor.

Hemican a katılıyorum, Juke direkt kurbağa ama satılıyor.

Fena mı olur renk gelir yollara.
  • Nefis olmuş bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BebeBiskuvisi -- 4 Mart 2014; 9:15:59 >
  • bence muhteşem
    marjinallere bir araç gerekiyor ve buda onu anlatmaya çalışmış

son derece başarılı çizgileri var kendi kübik ekseni içerisinde...

1.4 Otomatik 150hp motor süper seçim tabi burada fiyat politikası önemli Fiat 500L 70bin TL dolaylarında sanırım bu aracıda 85-90bin TL aralığına koyacaklar ve Türkiye'de yine belli bir kesime 30-40 adetlik ki iyi tahminlerim satış yapacak...

nasıl bir memlekette yaşıyoruz biz ya...yıllardı dillerimiz tüylendi aracın fiyatı kadar bir de devlete alıyoruz aynı araçtan... çok becerikliyiz çok
  • Yahu yorumlara bakınca sanki millet tasarım ödüllü araçlardan inmiyor sanacak! Bu aracın orjini, karakteristik cizgileri belli ne bekliyordunuz? Gayet güzel bir tasarımı var bence. Fiyatı uygun olduğu sürece kitlesine ulaşacaktır.

• Benzinli testere ile dizayn edilmis gibi

• Compass'ın 100.000 TL olduğu yerde, bu aracın baz donanımının 70.000 TL'yi görmesi beni şaşırtmaz ve o fiyatlara da çok tercih edilen bir araç olmaz.. Fiyat bu aracın tutulmasında çok önemli bir etken olacak.. Zaten tasarımı konusunda bu kadar şüphe varken, umarım kabul edilebilir bir baz donanım ve fiyat ile satışa çıkar.

• Fiyatı, Türkiye'ye ne zaman geleceği, hatta satış hedefleri belli olmuş, hadi hayırlısı :) 75.000 TL başlangıç fiyatı..

http://www.arabainceleme.com/2014/03/jeep-renegadein-fiyati-belli-oldu.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi weycell1905 -- 6 Mart 2014; 10:38:43 >
  • weycell1905 W kullanıcısına yanıt
    Neyse konuşmayayım banlanmak istemiyorum şimdi.
  • B SUV her firmanın atılım yaptığı yeni bir saha. Bence motor ve şanzıman seçenekleri Türkiye için uygun. Dış görünüşüne rağmen satar gibi geliyor bana
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.