Şimdi Ara

Moga'nın yeni iOS oyun kontrolcüsü ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Moga'nın yeni iOS oyun kontrolcüsü ortaya çıktı

Apple'ın iOS 7 ile birlikte oyun kontrolcülerine yerleşik olarak destek vermesi sonrasında farklı örnekleri piyasada görmeye başlamıştık. Bu yılın üçüncü oyun kontrolcüsü ise Moga'dan gelecek.

Moga'nın görselini internette paylaştığı ve Rebel adını alacağı tahmin edilen yeni oyun kontrolcüsü gelecek ay ki GDC konferansında resmiyet kazanacak. 

Kontrolcü Moga'nın Pro Power adlı Android kontrolcüsü ile benzer bir tasarıma sahipken, ön panelde çoklu LED batarya göstergesinin olduğu göze çarpıyor. Bunun yanında iki analog kol, 4 yönlü D-Pad, 4 hareket tuşu, Bluetooth bağlantı tuşu ve orta kısımda katlanır bir kaide olduğu görülüyor.

Moga'nın kontrolcüleri biraz pahalı fiyatı ile dikkat çekiyor. Moga Ace Power 100$ ile fiyat etiketi ile satışa çıkarken sonrasında 80$ seviyesine gerilemişti. Moga Rebel'in de benzer bir fiyatlandırmaya sahip olacağı sanılıyor.  

Kaynak:http://appleinsider.com/articles/14/02/28/moga-teases-new-bluetooth-game-controller-for-apples-ios-ahead-of-possible-march-unveiling

• Ucuzmuş mübarek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • abi telefonlar kaldırıyo bütün oyunları neden böyle bişey alalım ki bu paraya

• O paraya öküz alırık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple ürünleri arasındaki en ucuz aksesuarlardan yahu :-D

• çöp.
  • Çok gerekli.

• Buna kafayi taktim ben 80 euro fiyati pahali
    Moga'nın yeni iOS oyun kontrolcüsü ortaya çıktı

• quote:

Orijinalden alıntı: teslanation

abi telefonlar kaldırıyo bütün oyunları neden böyle bişey alalım ki bu paraya

Telefonun açamadığı oyunları açsın diye mi alınıyor zannediyorsun bunu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JakSocket

quote:

Orijinalden alıntı: teslanation

abi telefonlar kaldırıyo bütün oyunları neden böyle bişey alalım ki bu paraya

Telefonun açamadığı oyunları açsın diye mi alınıyor zannediyorsun bunu?

valla öyle zannettim ilk bakınca gece 4 5 falan olunca tabi anormal değil
  • hadi hayırlısı

• Amazondan kargo dahil moga pro powerı 78 dolara aldım ve note 3 ile kullanmaktayım. İOS olsun android olsun telefon oyunları halihazırda bir konsol seviyesine gelemedi ama bu oyun kolu ile oynayınca daha önceden teefonda oyun oynarken eziyet çektiğimi anladım. Psp ve XBOX kullanmış biri olarak bu kontrolcü ile psp ile oyun konsolu birleşti diyebilirim. Kontrol rahatlığı ile taşınabilirlik adına çok kullanışlı. Ancak fiyatların biraz daha düşmesi gerekli.
  • Bu tarz bir şey almak istiyorum ama nedense fiyatları çok uçuk. acaba en uygun fiyatlısı hangisi ki :)

• psp fiyatına kontrolcü

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.