Şimdi Ara

CANON MG2450 KARTUŞ RESETLEME

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
47.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • CANON MG2450 VEYA MG2400 KARTUŞLARA NASIL RESET ATABİLİRİM İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nghtelf -- 3 Mart 2014; 21:25:06 >

• nghtelf N kullanıcısına yanıt
    reset tuşuna 10 sn kadar basılı tutun, kartuş boş görünse de yazmaya devam eder.
  • Hocam yaptım Yazıcı üzerindeki B C ışıklar gitti Power Işığı Düzenli Bir Şekilde Yanıyor Yazdırma Yaparken Yazıcı Yanıt Vermiyor Hatasını Alıyorum
  • reset tusu ucgen turuncu olan mi. bende de doldur dyor doldurdum. hala bos diyor. deniyeyim.
  • eyw hocam oldu.
  • Hocam nasıl yaptınız ? banada izah edebilirmisiniz
  • kartusu doldurduktan sonrada sende de pc de tekrar doldur gibi ibisi cikiyosa o turunca ucgen tusa uzun sure bas resetliyor sonra yazdir dediginde yazdiriyor.
  • SORUN ÇÖZÜLMÜŞTÜR TEŞEKKÜRLER UZUN SÜRE BASILI TUTTUM 30 SANİYE KADAR SONRA 5 SN BASILI TUTTUM YAZDIRMAYA BAŞLADI
  • beyler kartuşu nasıl dordurdunuz tavsiye alabilir miyim?
  • Bu yazici haftaya A 101 e gelecek 80 liraya.Alinir mi dolumu kolay mi? Cabuk bitiyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zekiesenalp

Bu yazici haftaya A 101 e gelecek 80 liraya.Alinir mi dolumu kolay mi? Cabuk bitiyor mu

arkadaşım öğrenir isen haber verir misin :) bende onun pesindeyim

• Bugun canon mg2450 satisi a101 de baslamistir

• yine gelecek sanırım. nedir durumlar alan arkadaşlar yorum yapsa? tarayıcı ve siyah beyaz yazdırma için alıyorum. kartuşları ne kadar, elle doldurulur mu, sadece siyah alsam yeterli mi?
  • Bende yedek parçalarıda var yeniden alacam , valla ben 2 ay kullana bildim kartuşları doldurmayı öğrendim reset işi zor dolup yapılır ama reset işi zor

• sa bendede aynı yazıcıdan var yenı aldım sayılır ıcndekı demo kartuslar bıttı kırtasıyede doldurttum ama yazıcıya takınca yazıcı görmüyor.
    arkdaslar reset falan yazmısta ben yarım saattır basıyorum reset tusuna hıcbıseyın oldugu yok yardım edebılcek varsa cok ıyı olur.
  • Merhaba Krmaltan, Canon Yazıcılar kartuş bitti uyarısını içerisinde mürekkep olup olmadığına bakılmaksızın belli bir çıktı sayısına göre vermektedir. Bu durumda da yazıcınızdan E13 ya da E16 hatası alırsınız. Bu da yazıcı üzerinde yer alan üçgen etrafında daire şeklindeki kırmızı tuşa yaklaşık 10-15 saniye basılı tutarak giderilir. Bu işlemi yaptığınızdan emin olun, eğer sorun hâlâ devam ediyorsa, farklı bir hatadan dolayı da kartuşunuzu yazıcınız tanımıyor olabilir yani kartuşunuz dolum esnasında ya da çıkarıp takma işlemi sırasında arızalanmış olabilir.
  • Bitmeyen Kartuş Web Tr B kullanıcısına yanıt
    yazıcım tam olarak bu herhangi bir ekran bulunmadığı ıcın hata numaralarını goremıyorum ama renkli siyah ve güc ledleri arka arkaya 5 defa sonup yanıyor daha once yapmıyordu kartuşu doldurttuktan sonra okumadı hemde dedıgınız gıbı reset düğmesine 10-15 sanıye basıyorum ama hıcbısey olmuyor takma cıkarma sırasında herhangı bır arızanla olacagını sanmıyorum yınede cevapladıgınız ıcın tesekkurler

CANON MG2450 KARTUŞ RESETLEME

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8B58F7B5A -- 5 Kasım 2015; 19:02:41 >
  • Arkadalar benim canon pixma mg2450 bir kare de kermizi sari mavi cizgli karei atiyor sorun ne olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: nghtelf

SORUN ÇÖZÜLMÜŞTÜR TEŞEKKÜRLER UZUN SÜRE BASILI TUTTUM 30 SANİYE KADAR SONRA 5 SN BASILI TUTTUM YAZDIRMAYA BAŞLADI

Evet bu şekilde oldu(Turuncu tuş) ama B yani siyah kartuş lambası sönmedi :) ama çıktıya başladı.

Kartuşu doldururken etiketi açıp iğneyle açılan delikten mürekkebi doldurdum ama ilk başta çıktı almadı tekrar enjektör 1 rakamına kadar doldurdum yine çıktı almadı sonra birkez daha doldurdum sonra alttan damlamaya başlayınca enjektörü çıkardım bu sefer oldu ve çıktı almaya başladı:)

Delik açmak uğraştırıyor bir nokta var ama kalın iğne bile zor deldi.

Çıktı başarılı bu kadar az mürekkeple doluyor ,100ml şişe yıllarca yeter. Eskiden bu mürekepler çok kalitesizdi ama artık düzeltmişler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.