Şimdi Ara

S4 MİNİ TÜM YAZILIM ROM-ROOT İŞLEMLERİ( İLK SAYFAYI OKUYUN) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
426
Cevap
12
Favori
68.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam Ben Sıralamayı Yanlış Yapmışım Ondanmış.Kerneli Yükleyince Root Kalktı Şimdi Bi daha Rootlıyacam.
    Arkadaşlar Sırası Var Bu İşin
    1.CWM Kurun
    2.Kerneli Kurun
    3.Rootu Kurun
    4.İsterseneniz Süslemeleri Kurun
    5.İsterseniz S5 Temasını Filan Kurun
    Bu Şekilde Olmalıymış Sıra Önce Süslemeleri Kurup Sonra Kernel Kurunca Açılmıyo Tel. O Yüzden Böyle Olmalı
    Bide Her Yüklemeden Önce Wipe Cache Portion Ve Wipe Dalvik Cache Yapın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi genso -- 21 Haziran 2014; 14:08:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvYusuf

Arkadaşlar saçma sapan bir işe kalkıştım telefonu root yaptım tekrar eski haline çeviremiyorum.
    Garip garip uygulamar silindi. Oyuncak telefon gibi oldu.
    Telefonu orjinal olarak kullanmak istiyorum ben root vs yapmadan ilk kutudan çıktığı gibi.
    Nasıl yapabileceğim hakkında bilgili arkadaşlar varsa yardım edebilirmisiniz?

Ayrıca telefon garantiden çıkmışmıdır?

(Telefon s4 mini)
    @Mahkeme Duvarı
    Bu Dosyayı Odin İle Kur:http://www.tusfiles.net/jagp5zvso30p
    Bunuda CWM İle Kur:http://www.tusfiles.net/krnms8osf9sw
    Root Oldu İlk Sayfada Zaten Nası Root Yapılacağı Başlangıçta Yazıyo Ama Ben Yine de Burda Tekrarlıyim
    •Root dosyasını hafıza kartına kopyalayın
    •Odin ve Cwm dosyalarını arşivden çıkartın
    •Telefonu kapatın
    •Ev (home), Ses kısma ve Güç tuşlarına basılı tutup telefonu Download moduna alın
    •USB kablosunu takın ve Ses açma tuşuna basın
    •Odin programını çalıştırın
    •"F. Reset Time" işaretini kaldırın
    •AP butonuna tıklayıp arşivden çıkardığınız cwm dosyasını seçin. (recovery-clockwork-6.0.3.5-serrano3gxx.tar.md5)
    •Start butonuna tıklayın. Yükleme bitince telefon otomatik olarak yeniden başlatılacak
    •Telefon titrediği anda Ses Açma ve Ev (Home) tuşlarına basılı tutun ve Recovery menüsü açılacak
    •Install kısmından hafıza kartına kopyaladığınız Root dosyasını seçin ve yükleyin.
    •Yükleme bitince Reboot seçeneğine tıklayın ve telefonun açılmasını bekleyin.
    •Hayırlı olsun

@AvYusuf
    http://terafile.co/340502e124a0
    Odin İle Bu Romu Kur

@Baboker
    Bence Stock Romun Üstüne Eklemeler Yap Ama Ben İlla Custom Rom Kullanıcam Dersen Slimcat İyidir.

@Unotrus,@MMDMR
    CWM Ye Girip Wipe Data/Factory Reset Yapın Sonra Üstüne NA 1 i Kurun

@Engelss
    Her Stock Rom Yüklemede CWM Ve Root Kalkar O Yüzden Her Yüklemeden Sonra Yükle Demiştir

@FastegL
    Öyle Yazmasıda Normal

Bu Arada Arkadaşlar Hem S5 Tema Hem Kernel Sorun Çıkarıyo

• Son Cümle Yanlış Anlaşılmasın İkisini Bir Yükleyince Sorun Çıkıyo
  • Çünkü önce ki sürümlerde yok du
  • Hocam mavi temanın linkini yenilermisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ben bi tema bulmuştum burdan mı indirdim bilmiyom ama s5 temasıydı bu siğzin verdiğinizden farklıydı sizin verdiğinizde arkaplan siyah ama benim bulduğumda açık maviydi aynı s5deki gibi bunu bulmuştum ama telefona temiz format attım o yüzden gitti onlarda adı heralde s5 theme v2 idi bidaha bulamadım onu.
  • Hocam teşekkürler yaptım rootlu kullanıyorum telefonu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: genso

Hocam ben bi tema bulmuştum burdan mı indirdim bilmiyom ama s5 temasıydı bu siğzin verdiğinizden farklıydı sizin verdiğinizde arkaplan siyah ama benim bulduğumda açık maviydi aynı s5deki gibi bunu bulmuştum ama telefona temiz format attım o yüzden gitti onlarda adı heralde s5 theme v2 idi bidaha bulamadım onu.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2659373
  • quote:

Hocam ben bi tema bulmuştum burdan mı indirdim bilmiyom ama s5 temasıydı bu siğzin verdiğinizden farklıydı sizin verdiğinizde arkaplan siyah ama benim bulduğumda açık maviydi aynı s5deki gibi bunu bulmuştum ama telefona temiz format attım o yüzden gitti onlarda adı heralde s5 theme v2 idi bidaha bulamadım onu.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2680268
  • http://samsung-updates.com/device/?id=GT-I9190

ORJİNAL STOCK ROM LAR ODİN İLE YÜKLENİR.
  • quote:

Stok Romun Üstüne CWM Root Süslemeler Sonra Kerneli Kurdum Tel Açılıyo Ama com.android durdurdu diyo siyah ekranda kalıyo Yardımm Edin Hocam

ROOT OLMADAN KERNEL OLMAZ,WİPE CACHE,WİPE DATA FORMAT YAPMANIZDA GEREK.
  • Yardımcı Olabildiysem Ne Mutlu Bana :)
    Bu Arada Arkadaşlar Benimde Bu Konularda Az Çok Bilgim Var Bende Yardımcı Olabilirim
  • gelecek3535 kullanıcısına yanıt
    Tamam Oldu
  • Buradan sorabilirsin baska bilen birisi varsa cevaplar.

• Beyler s4 miniye root cwm yuklenince sayac artiyormu artiyorsa nasil sifianiyor ?

• Sayaç yok.
    Ama açılışta tepede set warranty bit:kernel yazıyo bundan anlaşılıyo
    Sıfılmak içinse stock ormu guracan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi genso -- 3 Temmuz 2014; 2:05:00 >
  • Hocam bekleyin konu açıyorum her telefona multiwindow özelliği kazandıran uygulama var xhaloflotingwindows xposed modülü bu önce telefonu rootlaman lazım sonra xposedi yüleyip bu modülü indirmen lazım sonrada bubble launcher yükleyip multiwindows yapman lazım anlamadıysan konu açacam orda detaylı anlatcam.
    Konuyu açınca buraya linkini koyarım
  • http://forum.donanimhaber.com/m_94208593/tm.htm

Her android cihaza multiwindow
  • Benim çözemediğim bir sorunum var cihazı orjinal hale getiremiyorum bir çok cwm denedim en güncel halleriyle philz_touch 6.48.4,
    twrp-2.7.1.0,recovery-clockwork-6.0.4.8 ancak hepside ayrı ayrı denemeler yaptım bazen orjinal duruma geçiş oldu ama sonra tekrar root yapıldıktan sonra cihaz eski haline dönmüyor sanki tam anlamıyla bir format wipe vs. işlemi yapılamıyor xda developers daki arkadaşlarla mesajlaştık onlar da bir anlam veremediler hepsinin yorumu çok garip bir problem olduğudu onların önerdiği bütün yöntemleri denedim olmadı.Bana bir öneride bulunabilecek arkadaş var mı?Orjinal kit kat rom çıkınca bu problem mi giderir mi?Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enginkpt -- 13 Temmuz 2014; 18:36:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enginkpt

Benim çözemediğim bir sorunum var cihazı orjinal hale getiremiyorum bir çok cwm denedim en güncel halleriyle philz_touch 6.48.4,
    twrp-2.7.1.0,recovery-clockwork-6.0.4.8 ancak hepside ayrı ayrı denemeler yaptım bazen orjinal duruma geçiş oldu ama sonra tekrar root yapıldıktan sonra cihaz eski haline dönmüyor sanki tam anlamıyla bir format wipe vs. işlemi yapılamıyor xda developers daki arkadaşlarla mesajlaştık onlar da bir anlam veremediler hepsinin yorumu çok garip bir problem olduğudu onların önerdiği bütün yöntemleri denedim olmadı.Bana bir öneride bulunabilecek arkadaş var mı?Orjinal kit kat rom çıkınca bu problem mi giderir mi?Teşekkürler.

Sorununuzu tam olarak anlayamadım, root attıktan sonra ne oluyor?
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.