Şimdi Ara

Lenovo A850 - ANA KONU - 5.5 İnç Geniş Ekran - 5 MP Kamera - 2.250 mah Batarya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
1
Favori
7.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar konumuz tüm kullanıcılara hayırlı olsun.Telefonum dün Çinden geldi.Telefon beklediğimdende iyi çıktı.Tek kötü tarafı kilit tuşu telefonun tepesinde, telefon büyük olduğundan basmak zor oluyor.Yan tarafta olsaymış güzel olurmuş.Telefonda bildirim led ışığıda var.Bilmiyordum telefonu şarja takınca yandı sürpriz oldu.Telefonun kutusundan çıkan orijinal şarj aletinin kafası amerikan prizlerine göre.Kutudan ayrıca birde silikon kılıf çıkıyor fakat turkuaz renkte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0537 -- 2 Mart 2014; 14:57:06 >

• Forumda konularını ve mesajlarını gördüğüm Lenovo a850 kullanıcılarını konuya davet edelim.
  • Telefon Antutu test programında Samsung Galaxy S3'ten bir kaç puan geride kalıyor.

Lenovo A850 vs Samsung Galaxy S2 Antutu Test :
  • Teşekürler haberdar ettiğin için problemsiz gelmesine sevindim. Aynı yazdığın gibi turkuaz renkde bi silikon kılıfı göndermişlerdi. Tek kusuru bence türkiyeye uyumlu olmayan prizi oda kusur sayılırsa. Bence fiyat/performan olarak 10/10 alır. Sonuç olarak 350 liraya türkiye de böyle bir telefon veya daha iyi bir telefon bulamayacağımıza göre çok iyi bir telefon diye bilirim. Kullanıyorum gayette memnunum. Rom olarak ben bunu kullanıyorum. Tam anlamıyla türkçe yapıyor sistemi ve sorunsuz çalışıyor.
  • Telefonun orijinal romu, General Mobile Discovery'de kullanılan rom ile aynı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0537 -- 2 Mart 2014; 21:05:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İndire bileceğimiz bi link varmı veya screen shotlarını görebilecemiz?
  • Hocam gümrük sıkıntısı yasamadiniz mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • allah aşkına biri çinden şu telefon nasıl alınır aşama aşama anlatsın, 350 tl nedir ya şu telefon için, biri yardımcı olursa bende alıcam bu telefondan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abbet

Hocam gümrük sıkıntısı yasamadiniz mi ?

Hayır direk geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: bktasarim

İndire bileceğimiz bi link varmı veya screen shotlarını görebilecemiz?

Bizim telefonda çalışmaz Discovery'nin romu.Fakat elektronik mağazalarına (teknosa, bimeks vs) gidip Discovery'i bir inceleyin derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: buldozer85

allah aşkına biri çinden şu telefon nasıl alınır aşama aşama anlatsın, 350 tl nedir ya şu telefon için, biri yardımcı olursa bende alıcam bu telefondan.

Ben ve diğer arkadaş Buyincoins sitelerinden aldık. Forumda Türkçe Destek veren elemanları ve konusu var

• Ben sen kurdun zannetim. Çalışmazsa hiç gerek yok bakmaya.
  • quote:

Ben sen kurdun zannetim. Çalışmazsa hiç gerek yok bakmaya.

Bu arada romu nasıl kurdunuz hocam? Bugun telefon birlikte gelen Turkuaz silikon kılıfın Siyah rengini sipariş verdim Ebay uzerinden. 4 $ fiyatı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0537 -- 2 Mart 2014; 22:47:07 >
  • Dostum şu an uzun uzun yazamıycam ama kısa bahsedeyim yapamazsan yarın tekrar yazabilirim.

Şimdi yukarııda verdiğim linkten rom indir. Zipli olarak onu cihazın içerisine at herhangi bir alt klasore koymadan. Sonra cihazına ClockworkMod Recovery (CWM) android marketten. Bundan sonrasında sana aşağıdaki video yardımcı olur. Ama bi sıkıntı çıkarsa sorumluluk kabul etmem onu göze alarak yap :D

• Peki orijinal rom ile arada çok fark var mı? Şarj suresi Vs?

• quote:

Teşekürler haberdar ettiğin için problemsiz gelmesine sevindim. Aynı yazdığın gibi turkuaz renkde bi silikon kılıfı göndermişlerdi. Tek kusuru bence türkiyeye uyumlu olmayan prizi oda kusur sayılırsa. Bence fiyat/performan olarak 10/10 alır. Sonuç olarak 350 liraya türkiye de böyle bir telefon veya daha iyi bir telefon bulamayacağımıza göre çok iyi bir telefon diye bilirim. Kullanıyorum gayette memnunum. Rom olarak ben bunu kullanıyorum. Tam anlamıyla türkçe yapıyor sistemi ve sorunsuz çalışıyor.

Vega romda sd card sorunu var yaziyor calisiyor mu sizde

• Resimlerden görürsün orjinal romla aralarında dağlarkadar tasarım farkı var ama sarj fila olarak test etmedim çünkü üzerinde gelen rom çince ve ingilizce destekliyordu ve android market yoktu bundan dolayı direk bu romu yükledim full türkçe ama sarjda ne fark eder bilemiycem.
  • Cihazı getirmede rehberlik edecek arkadaslardan bilgi bekliyoruz. bu cihazı getirdikten sonra kayıt işlemini nasıl cözülebiir uyguna?
  • ckm kullanıcısına yanıt
    Hım ona dikkat etmedim ben ama şöyle bir durum var sd kartta direk oyun ve program yüklenmiyor. Yoksa sd kartı filan görüyor. Onuda şu şekilde aştım ext2 olarak formatladım sd kartı sonra link2sd diye bi program var. Yüklediğim oyun ve programları link2sd programıyla yapmış olduğum sd kart ext2 ye taşıyorum. Eğer diğer romlarda böyle şeylere ihtiyaç kalmadan sd karta oyun program yüklemeye izin veriyorsa. Bende rom değiştire bilirim. Bunu iyi fark ettin. Belki gerçekten bendeki olay bu romdan olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yandex

quote:

Orijinalden alıntı: buldozer85

allah aşkına biri çinden şu telefon nasıl alınır aşama aşama anlatsın, 350 tl nedir ya şu telefon için, biri yardımcı olursa bende alıcam bu telefondan.

Ben ve diğer arkadaş Buyincoins sitelerinden aldık. Forumda Türkçe Destek veren elemanları ve konusu var

buyinscoin siteleri derken buyinscoin diye bir site var ordanmı aldın, forumda konusunu bulamadım, paypal denen sistemlemi aldın?kredikartı felan oluyomu?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.