Şimdi Ara

Söylenti: Call of Duty'nin Black Smith Kod Adlı Oyunu Geliştiriliyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Hatırlarsanız Call of Duty: Black Ops II'nin kod adının "Titan" olduğu ortaya çıkmıştı. Şimdi de sıradaki Call of Duty oyununun kod adının ortaya çıktığı söyleniyor. ABD'de Arizona'da düzenlenen "Destination PlayStation" etkinliğinde Black Smith kod adlı Call of Duty oyununun gösterildiği söyleniyor.

Golden Gate köprüsünden bir sahnenin de gösterildiği yeni Call of Duty videosunun harika fiziklerle son derece gerçekçi göründüğü belirtiliyor. Modern Warfare serisinin yeni oyunu olduğu söylenen Black Smith'in Sledgehammer Games tarafından geliştirildiğinin vurgulandığını da söyleyelim.

Bu bilgiler Activision'ın açıklaması olmadığı için doğal olarak söylenti niteliğindeler. Bakalım bu Sonbahar'da ne tür bir oyunla karşılaşacağız.

• Her sene aynı yalanlar.. Bu seri öldü gömeni yok.
  • bu değişim iyiye alâmet değil, bu oyun motoru activision ı 10 oyun daha taşır :D
    yani 10 - 15 oyun daha yeni oyun motoru yenilenmez :D

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Her sene aynı yalanlar.. Bu seri öldü gömeni yok.

Senin öldü demen yetmiyor satış rakamlarının düşmesi lazım ölmesi için almayın şunu kardeşim

• quote:

Orijinalden alıntı: mete19

bu değişim iyiye alâmet değil, bu oyun motoru activision ı 10 oyun daha taşır :D
    yani 10 - 15 oyun daha yeni oyun motoru yenilenmez :D

Aynısını yazmak için giriş yaptım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Her sene aynı yalanlar.. Bu seri öldü gömeni yok.

cod ghosts bence serinin eğlence açısından da en kötü oyunu çoğu insana göre olduğu gibi ve 20 milyon satış rakamına ulaştı şimdiden, bu mu ölmek?
  • yaw arkadaş yine dayıyacaklar unreal engine 2 motorunu gözümüze gözümüze.
  • Ya artık gerçekten şu grafikleri bi çoştursunlarda sizin gibi "hardcore" oyuncularda mutlu olsa.
  • Eski bir Call of Duty oyuncusu olarak son çıkan 2-3 oyunu vasattı. Almadım, oynamadım.

Ghosts'ta var olan oyun motorunu yeni nesil gibi süslemişlerdi ama optimize problemi oldu.

2007 yılında yaptıkları COD 4 oyun motorundaki devrim gibi bir oyun bekliyorum. Bu sefer de başaramazlar ise daha umudum kalmaz.

• çıkan bütün cod oyunlarını satın aldım sebebi ise cod4 ve mw2 nin multiplayer oyun zevki gerisi yalan yeni çıkanı yine alıcam ghosts gibi kötü bi oyun olsada titanfall da aldım ama betasını oynadım , denemeden hiç bir oyunun nasıl olduğunu anlıyamazsınız ghosts en kötüsüydü hiç oynamıyom her oynadığım dakka saydırıyom ne gelirse , bundan sonra oyun alırken yapımcılarının geçmişini inceleyin derim son yaptıkları oyunlara bakın yapan ekipteki değişiklere bakın mesela bu yeni codu Sledgehammer Games yapıyor nezamandır yapıyor son yaptığı nasıldı, en son mw3 ü yaptılar çok iyi olmasada orta bi oyundu bana göre kötü değildi aradanda 3-4 sene geçmiş inşallah şaşırtırlar bizi şok oluruzda cod oynamaya devam ederiz yoksa titanfall a devam arada cod4 ve mw2 gerçek fps hissi, hilecilerede çözüm bulmadan multiplayer zevki alamazsınız yoksa ezik oynarsınız herzaman , sen uğraş en iyi sistemi al pro seskartı pro kulaklık al, adam senin her hareketini görsün multi oyunculuk için yaptığın her çaba masraf boşa bide bunun siniriyle pisikolojin bozulsun, oyun alırken herşeye dikkat etmek şart, activision un ceolarına inanmayın sakın oyun çok iyi en iyi süper denemeden anlıyamayız.

şaşırt bizi yeni cod

• keşke tek sorun grafikler olsaydı !
  • 2. dünya savaşına dönerlerse müthiş olur tabi söylentilerdeki grafiklerle :D
    uzun zamandır ağız tadıyla bir 2. dünya savaşı oyunu oynayamadık

• ha unutmadan şunuda söyleyeyim

umarım aliens:colonial marines durumu yaşanmaz bundada

• MW3 VE Ghosts bana göre rezaletti. Şöyle beğenerek keyifle oynadığım modern zamanlı bir CoD olsun istiyorum artık umarım olur.

• sazanlar iş başına...hadi yine 150 tl harcıyabileceğiniz bir oyun daha.cok şanslısınız lan

• Thief garrett sana katılıyorum hocam.Şu modern savaşlardan bıktık kabak tadı veriyor.Artık 2.dünya savaşına geri dönsünler.

• quote:

Orijinalden alıntı: sfgsfgsfg

Thief garrett sana katılıyorum hocam.Şu modern savaşlardan bıktık kabak tadı veriyor.Artık 2.dünya savaşına geri dönsünler.
    aynen haklısın yav tamam hadi güzel mantıklı bir hikayeyle modern savaş getirseler tamam ama en olmadık şeyleri yapıyolar canımı sıkıyo
    o yüzden 2. dünya savaşı forever :D

• 2. dünya savaşı diyen arkadaşlara katılıyorum 1 2 3 birde 5 süperdi
  • Her kal of dati haberinde ben -> -_-

• Her sene aynı olay aynı açıklamalar her sene aynı pilav.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.