Şimdi Ara

Asus Transformer Book Trio video inceleme 'Üçü bir arada bilgisayar ile Windows ve Android aynı anda'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Asus Transformer Book Trio, son dönemin en yenilikçi bilgisayarlardan biri olarak dikkat çekiyor. Üçü bir arada formunda ki bilgisayar, Android işletim sistemi ve ona özel donanım ile Windows 8 işletim sistemi ve ona özel donanımı tek sistemde birleştiriyor.  Biz de yeni nesil bilgisayarı masaya yatırdık ve enine boyuna inceledik.

• Cihaz harika !

• Ya yazılı incelemelerden tamamen vazgeçtiniz anladık. Böylesi daha kolay tabi. Ama en azından şu sayfada bu alet nedir, ne iş yapar, spesifikasyonları nasıl bilgi verin. Kaç MB rami olduğunu öğrenmek için koca videoyu mu izleyelim yani. En azından sayfadan ayrılmayalım diye teknik özellikler tablosunu koyun yahu. Kusura bakmayın ama işi iyice tembelliğe vurdunuz.

• güzel

• Mobilde hd yine yok!

• Güzel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maalesef kasa yapısı metal ağırlıklı olduğu için wireless sinyal çekme gücü en az %20 azalıyor.Primium bi görünüme karşı ödenmesi gereken diet bu.

• Ya sonunda kadar izleyemedim birleştirip kullanırken Android kullanılabiliyor mu?

• çöp
  • Bazı insanların hiçbir incelmeyi izlemeyip ÇÖP yazıp çıktıklarını düşünüyorum.
    Birde bu nasıl ön inceleme :D Ön inceleme buysa asıl inceleme nasıl olacak? :D

• "Ön inceleme" yanlış olmuş sanki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel cihaz.

• Erdi- merhaba ben erdi ozduag

ender-merhaba ben erdi ozduag

Ender abi surekli ayni seyi yapiyor her incelemede erdi abiyi tekrar ediyor. Erdi yi dalgayami aliyor anlamadim :D

• Öğrenmek istediğimiz bir kaç özellik için 40 dakikalık video yapıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi göbek deliği pamukçuğu -- 2 Mart 2014; 19:53:38 >
  • Mobilde hd yine yok diyen arkadaş üzülme! pcde bile yok nasıl bir video sunucusu kullanıyorsunuz. 1 sn izliyo 1 sn dolduruyor videoyu.

• çığır açacak bir ürün olmuş.

• 36 dakikalık ön inceleme mi olur aşmışsınız yaa :D

cihaz almalık

• işlevsellik ödülünü haketmiş cihaz . Helal olsun .

• Bu videolardaki ses sorununa çözüm üretecek mi acaba donanımhaber ekibi. Videolarda ses çok kısık ciddi bir sıkıntı ve insanın videoyu izlerken direk çıkıp gidesi geliyor.

• Android + 8 mi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.