Şimdi Ara

Kulaklık süngeri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

geçen hafta sennheiser mx 271 aldım. Performansından çok memnun kaldım ancak geçen gün kulaklıkların birinin süngeri düşmüş kayboldu. İdare edeyim dedim ama olmuyor işkence çekiyorum böyle.

Nerede bulabilirim bunlardan? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende çok aradım ama bulamadım. Sahibinden.com da var, 50 tanesi 20 TL ama bence pahalı. Önemli değil dersen buyur link ;

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-tasinabilir-muzik-kaliteli-kulaklik-sungeri-ucretsiz-kargo-131388795/detay
  • bende de Sennheiser MX 170 var. aynı şekilde kulaklık süngerlerinden birini kaybettim ve şimdi kulaklığı kullanamıyorum.

istanbul'da kulaklık süngeri satılan bir yer var mı acaba?
  • servis@metan.com adresine mesaj atın adres telefon verin gönderiyorlar .Bu firmaya inanamıyorum adamlar harbi müşteri memnuniyeti için çalışıyorlar.Arkadaşın mx 170 model kulaklık süngeri kaybolmuştu.

Momentum On-EAR

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CapoNx

servis@metan.com adresine mesaj atın adres telefon verin gönderiyorlar .Bu firmaya inanamıyorum adamlar harbi müşteri memnuniyeti için çalışıyorlar.Arkadaşın mx 170 model kulaklık süngeri kaybolmuştu.

Momentum On-EAR

teşekkür ederim. mail attım, 2 gün sonra 3 çift sünger yolladılar ve sadece kargo parası ödedim. dediğiniz gibi müşteri memnuniyetine önem veriyorlar.
  • Bende kulaklık süngeri satıyorum ilanlarıma bakınız.. MAlum bulmak zor oluyor..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.