Şimdi Ara

BU EKRAN KARTIYLA HER OYUNU OYNARMIYIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

256 mb. ATI Radeon 9550 ekran kartıyla her oyunu oynayabilirmiyim..Kullanan arkadaşlar tavsiye ederlermi..?Para verilirmi??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi relation -- 23 Ağustos 2006; 15:34:03 >

• oynarsın tabi dostum niye oynamayasın..bu beklentiye bağlı yani oyundan ne bekliyorsun..bende de 9800 pro var hemen hemen her oyunu kurup oynayabiliyorum...ama konu bu değil günümüz teknolojosi hızla ilerliyor..senin söylediğin kart ve benim ekran kartlarımda artık orta sınıf diyebileceğimiz kartlar...belli seviyelerde her oyunu rahatlıkla oynatabiliyorlar...dediğim gibi sen yeni nesil oyunları en gelişmiş grafik detaylarla oynayayım, bütün gelişmiş ayarlar açıkken hiçbir takılma yaşamayayım diyorsan tabi ki bu kartlar artık geride kalıyor...ona göre beklentine göre düşünüp karar vermelisin..yoksa oyun üreticilerinin min. sistem gereksinimlerini okursan gülmekten yarılırsın, onların yazdığı sistemlerle bırak bu oyunlar word excel zor çalışır.. ama yinede oyun başlıyo demek ki bi şekilde..ondan sonra nasıl bir zevkle oynanır orası ayrı...

saygılar...

edit: alla alla demin 9600 xt yazmıştın..şimdi 9550'ye düşmüşsün..giderek düşüş var desene..sonuçta yazdıklarım mantık olarak geçerli tabi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cscageonly -- 23 Ağustos 2006; 15:50:29 >

• dostum son anda gördüm arada 25 dolar fark varmış o yüzden 9550 yaptım
  • 9600 xt iyi bir kart.alacaksan onu al. 9600 serisi. Bi kaç sene sonra 9550 ile oynacağın tek oyun frizbi olur...
  • soru her oyunu istediğim ayarlarda oynayabilir miyim şeklinde olsa hayır cevabı olurdu.

ama ayarları görüntü özelliklerini düşürerek istediğin oyunları oynarsın.

senin beklentilerini karşılar mı, zor tabi...
  • peki 9600 xt alsam ne dersiniz arkadaşlar.....???fiyat 74 $
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.