Şimdi Ara

Blitz Brigade'nin Android versiyonu güncellendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Blitz Brigade'nin Android versiyonu güncellendi

Gameloft, çok oyunculu modlar üzerine kurulu FPS oyunu Blitz Brigade'nin Android versiyonu için yeni bir güncelleme yayımladı.

Oyuncuların yetenek sayılarını arttıran bu güncelleme, yeni silahları ve sınırlı süreli turnuvaları da oyuna ekliyor. Günlük bonus ve hediye kazanma şansını da arttıran güncelleme, bayrak kapma ve hakimiyet modları için de bazı geliştirmeler içeriyor.

Güncellemeyle birlikte bir de infografik yayımlayan Gameloft, Blitz Brigade'e ait bazı istatistikleri ortaya koyuyor. Oyunun Android ve iOS versiyonlarının istatistiklerini içeren bu sayılar, geçtiğimiz yılın şubat ayından bu yana biriken değerleri içeriyor. Bu arada güncellemenin yakın bir zamanda iOS için de yayımlanacağını belirtelim.

• şu gerizekalı firmadan başka oyun yapan yok androide.
  • Hele şükür. IOS 5 ay önce aldı galiba bu güncellemeyi.

• Çok dandik bir oyun.
    Vuruş hissi sıfır.
    Hileci kaynıyor.
    Kontroller berbat.

Modern Combat 4'ün multisini oynayın çok daha iyi .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lanet güncelleme tüm uygulamalar çok hızlı güncellendi bunu geceden bıraktım sabah hala bitmemişti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu güncellemeyle harika bir hâl aldı fakat hilelere çözüm bulunması gerekiyor. Adamlar teke çekiyor herkesi , çözüm bulunmalı
  • Ben bu oyunu oynuyordum her ne olduysa birden lodingde dondu ve kapandi bi daha acilmadı sildim tekrar yukledim ama olmadı sorun nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Ben bu oyunu oynuyordum her ne olduysa birden lodingde dondu ve kapandi bi daha acilmadı sildim tekrar yukledim ama olmadı sorun nedir

Dostum her deneme haberibe neden yorun yapiyosun ?? 5-6 tane rahat hortlattigin konular var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 28ky28 -- 23 Haziran 2015; 12:42:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.