Şimdi Ara

Forumlardaki tuhaflıklar ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
83
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Değerli site yönetici arkadaşlarım Harici bileenler ve Uydu teknolojileri ve Dijital yayınları kısmında bir problemmi var acaba bir türlü forumlarına sabahtan beridir giremiyorum da.... İyi çalışmalar...

• Arkaaşım ßende İnternet Network ßölümüne Giremiyom.

Normal ßi Durummuş
  • Hadi ya böle normal bir durum mu olur? Site yöneticisi arkadaşlar bi bakın şu olaya ya...
    Ha artı gerçekten bağımlılık yaptınız her internete bağlantımda bu siteye giriyorum gerçekten her yönüyle çok faydalı bir site..... İyi çalışmalar....
  • ben sadece forum ana sayfasına girebiliyodum ama şimdi düzeldi gibi 12:20 itibariyle
  • Binbaşı arkadaşım zten en son baktığımda bu iki siteye sen atmışsın mesaj senin ismin görünüyor naptın yoksa hacklerdinmi . Şaka şaka sağolasın şimdi bakim bakalım olmişmudur...
  • ya dün 2-3 kere modemi açıp kapadım tüm geçmiş dosyaları sildim opera explorer firefox 3 üylede girmeyi denedim ama bu arada bişey keşfettim dün ne yaptıysam yapayım opera ve firefox ile forumun hiçbir sayfasını açamadım ama internet explorer ile yazılım bölümüne falan girebildim bi ara çok zorda olsa buda garip bi durum hakkaten
  • ßende İnternet Explorer'daN Açamadığım Adsl Kota Sayfasını , Firefox'taN Açtım.

Çok İlginçç
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.