Şimdi Ara

aslında benim istediğim şu;

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

internetten karşıdaki kişinin ip sini öğrenip ona (kara bir ekran olursa terih sebebidir :-) ) mesaj göndermek istiyorum.

• şimdi istediğin şeyi yapmak zor.
    şuan için net send komutunu çalıştıran messenger servisi güvenlik açığı nedeni ile sp2 ile kapandı yani yerel ağda bile net send komutu kullanılarak mesaj gönderilmiyor.
    Bunun dışınada standart olarak ipsini bildiğin bir bilgisayara mesaj gönderemezsin ancak güvenlik açıklarından yararlanman lazım...
  • msn de konuşurken hiçbir pencere açık olmasın(konuştuğun kişi dışında) ve başlat/çalıştır netstat yaz...ip sini not et...

ip sini öğrendiğin kişinin bilgisayarına mesaj göndermek için birçok program var bunları burada sölemem tabii ki yasak ayrıca ip yi öğrenmekle bitmiyor iş administrator şifresini de bilmen lazım ve iş daha da derinleşiyor...burada bunların konuşulması yasak olduğundan dolayı da detaya inemiyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PuRE HaTReD -- 23 Ağustos 2006; 14:07:40 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: PuRE HaTReD

msn de konuşurken hiçbir pencere açık olmasın(konuştuğun kişi dışında) ve başlat/çalıştır netstat yaz...ip sini not et...

ip sini öğrendiğin kişinin bilgisayarına mesaj göndermek için birçok program var bunları burada sölemem tabii ki yasak ayrıca ip yi öğrenmekle bitmiyor iş administrator şifresini de bilmen lazım ve iş daha da derinleşiyor...burada bunların konuşulması yasak olduğundan dolayı da detaya inemiyorum...

ipsini bildiğin bir kişiye "mesaj göndermeye" yarayan program yasadışı değildir tabii varsa.
    ama senin kastettiğin karşı tarafın haberi olmadan mesaj göndermek daha doğrusu o işe mesaj göndermek denemez bilgisayara girmek denir ki yasak olan bunun paylaşmıdır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mhzania

quote:

Orjinalden alıntı: PuRE HaTReD

msn de konuşurken hiçbir pencere açık olmasın(konuştuğun kişi dışında) ve başlat/çalıştır netstat yaz...ip sini not et...

ipsini bildiğin bir kişiye "mesaj göndermeye" yarayan program yasadışı değildir tabii varsa.
    ama senin kastettiğin karşı tarafın haberi olmadan mesaj göndermek daha doğrusu o işe mesaj göndermek denemez bilgisayara girmek denir ki yasak olan bunun paylaşmıdır.

tam olarak da demeye çalıştığım o öle bir program yok aslında varda içinde mesaj göndermeden başka reset attırma,pc yi kapatma,dosyaları silme ve aktarma vs vs özellikleri de var.(bknz:remote administrator 2.1)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.