Şimdi Ara

Capcom, Sony'e Özel Bir Oyun Daha Geliştiriyor Gibi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•       Playstation 4 için Deep Down adlı free-to-play oyunu geliştiren Capcom, Sony konsolları için bir başka oyun üzerinde çalışıyor gibi görünüyor. Böyle düşünmemizin sebebi ise firmanın ünlü isimlerinden Yoshinori Ono'nun açıklamaları:

"Hong Kong'ta Blanka ile birlikte araştırma ve iş yolculuğu yaptım. Şu an bu yolculuğun motivasyonuna sahibim.

"Hong Kong'tan sonra Çin'i ziyaret ediyorum! Yeni oyunumu çok sayıda rapor ve materyal ile donatmak istiyorum. Yakında eve döneceğim. Sony Computer Entertainment ekibine teşekkür ederim."

Sanırım Yoshinori Ono'nun yukarıdaki sözlerinin ne anlama geldiği gayet açık. Sony ve Capcom yeni bir oyun için işbirliği yapıyorlar.

• Dragon's Dogma 2 ?
  • Capcom Sony tarafına oynuyor bu nesilde. Xbox One'ın daha fazla oyuna ihtiyacı var anlaşılan.
  • Sony tam gaz! MS da habire Titanfall başka işleri güçleri yok. Bide patlarsa varya tam iyi olur onlara! Xbox One MS da çok iyi bir ders olur da Bir sonraki jenerasyon da birdaha böyle hatalar yapmazlar.
  • capcom iyice firmayı sony peşkeş çekmeyr başladı.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.