Şimdi Ara

Avea'da 0553 600 xx xx numaralar geldi... Numaranız kötüyse KAÇIRMAYIN :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
2
Favori
3.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • [DİKKAT BU MESAJ 28 ŞUBAT 2014 İÇİN GEÇERLİDİR.MUHTEMELEN SONRAKİ GÜNLERDE TÜKENİR AMA BAŞKA NUMARALAR BULABİLİRSİNİZ]

Arkadaşlar,

Numaranızdan memnun değilseniz aşağıdaki adresten numaranızı değiştirebilirsiniz.
    https://www.avea.com.tr/mps/portal?cmd=changeNumber&lang=tr&pagemenu=hat.numaradegisikligi

Bu aralar 0553 600 xx xx'lü seri bulmak mümkün... Beğendiğiniz numarayı bulana kadar F5 ve ENTER yapın :)

Ben 0553 600 10 20 gibi 2-3 numara kaptım bile :))
    (NOT: Yazdığım numara temsildir ama kaptığım numaralarda o şekilde 0'a yuvarlı :D)

UFAK BİLGİLENDİRMELER;
    1) Sonu seri olan 90 90, 80 80, 87 87 gibi numaralar aramayın çünkü onları sisteme koymuyorlar. Muhtemelen satıyorlar onları...
    2) Kontörlü hat için 15, faturalı hat için 10 TL değişim ücreti
    3) 15 sn. içinde numaranız değişiyor. SİM KART DEĞİŞTİRME YOK, HİÇBİR EK İŞLEM YOK.
    4) Eski numaranız için NUMARAMI DUYUR sistemini kullanabilirsiniz... Detaylar;
    http://www.avea.com.tr/web/Servisler/Islemler/Arama/Numarami_Duyur

KAÇIRMAYIN KOŞUN!

Buradan aldığınız numaraları TAMAMINI yazmadan paylaşabilirsiniz... :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VSaBaH -- 3 Nisan 2014; 10:59:51 >

• Önceki Numaramızda olan paketlerimizden kalan dakikalara , smsler filan geçiyor mu yoksa sıfırlanıyor mu :)
  • Ben fenerbahçeliyim şöyle bir gireyim bakayım dedim numaralara sonu 1907 denk geldi bir tane gözlerime inanamadım.. çünkü çok sık böyle numaralara bakarım bu tarz numara hiç görmemiştim. hemen aldım tabi ki :))

konuyu açan arkadaş bakmama vesile oldu teşekkürlerimi sunarım.. Malum piyasa da bu tarz hatlara çok yüksek fiyatlar çekiyorlar .. 15 liraya sahip oldum çok mutluyum şu an..
  • Teşekkürler. 20 30 tarzında bir tane aldım.
  • Şuan İtibariyle 0553-600-00-XX tarzında bende aldım. Baya güzel :) Teşekkürler Bilgilendirme için :)
  • Numaram zaten 0537-XX-YY-ZZ-T şeklinde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim ki alakasız numaralar ama hizmet bakımından çok değerli numara numaramı gören temsilci kaliteli hizmet veriyor

• İlginç bir bakayım merak ettim :)
  • Subat kullanıcısına yanıt
    1907 güzel olmuş. Ben de bakmıştım ama bulamamıştım. Şimdi tekrar baktım ama yok :)
  • Burayı eskiden sıkı takip ederdim, çok güzel numaralarda düşüyor çok nadir. 1818 - 2828 -ve benzeri bir çok numara almıştım, sonra hepsini eşe dosta dağıttım, artık boş iş geliyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf Saracen

Benim ki alakasız numaralar ama hizmet bakımından çok değerli numara numaramı gören temsilci kaliteli hizmet veriyor

Hizmet bakımından değerli numara nasıl oluyor? 555 prefix falan mı mesela?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mobidik

quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf Saracen

Benim ki alakasız numaralar ama hizmet bakımından çok değerli numara numaramı gören temsilci kaliteli hizmet veriyor

Hizmet bakımından değerli numara nasıl oluyor? 555 prefix falan mı mesela?

Yok bu ap ayrı bi numara 2 seri var açıklayamam malesef

• Noxco kullanıcısına yanıt
    Eskiden almayı çok isterdim ama artık bir sabit numara olması daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AERN

Eskiden almayı çok isterdim ama artık bir sabit numara olması daha iyi.

Aynen, benim numaranda karmaşık ama artık benle özdeşleşti, artık çok geç :)
  • Ben bedava 05xy 0xy xy 0x
    aldım.

• Noxco kullanıcısına yanıt
    Haklısınız. Numara belli olunca artık degistirmek zor geliyor. :)

• 555 gibisi yok bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok sevindim arkadaşlar güzel numaralar kapmışsınız maşaallah..

Bende mevcutta;
    0531 386 XX XX kullanıyorum :) 100 TL'ye almıştım. Numara takıntım vardır. O yüzden çok araştırırım. Duymuşken herkesle paylaşmak istedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagatay60

Önceki Numaramızda olan paketlerimizden kalan dakikalara , smsler filan geçiyor mu yoksa sıfırlanıyor mu :)

Hocam biraz geç bir cevap olacak ama her şeyleriniz geçiyor. Tarife, dakika vs. her şey... Tek değişen numaranız oluyor yani :)
  • VSaBaH kullanıcısına yanıt
    Eski numaraya geri dönme şansı yok diye biliyorum. Doğru mudur ?
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.