Şimdi Ara

Avea'da 0553 600 xx xx numaralar geldi... Numaranız kötüyse KAÇIRMAYIN :) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
2
Favori
3.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bende 0532-0542-0552 gerisi aynı satıyorum 10 bin tl ye :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: seddu

bende 0532-0542-0552 gerisi aynı satıyorum 10 bin tl ye :)

Gerisi aynı derken hocam?
    0532 XXX XX XX şeklinde mi yoksa?
  • quote:

Orijinalden alıntı: seddu

aynen öyle ama örnek veriyorum 0532 936 0703 - 0542 936 0703 - 0552 936 0703 bunlar gibi ama bunlar sadece örnek

Hocam bende sandım 0532 555 55 55 gibi numaraları satıyorsun :) Gerisi aynı derken demek istediğini anladım :) Ama 10.000 tl çok değil mi hocam ya? Alan var mı?
  • senin dediğin gibi bulmak imkansız öyle numaraları operatörler kendilerine yada bayideki adamın eline geçerse kendilerine saklar zaten bu zamanda eski 532 li hat bulmak zor :)
  • Bu servisten bizi haberdar ettiğin için teşekkürler öncelikle. :)

Bir sorum var.

"*Size sunulan numaralardan seçilmemesi durumunda, otomatik olarak seçilen bir numara tanımlanacaktır." Böyle bir uyarı var sistemde. Bu ne demek oluyor Devam Et' e basınca eğer aradığımız/istediğimiz numara yoksa rastgele mi veriyor yani çıkamıyor muyuz illa bizim numarayı değiştirecek mi?

@VSaBaH

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: klfatih

Bu servisten bizi haberdar ettiğin için teşekkürler öncelikle. :)

Bir sorum var.

"*Size sunulan numaralardan seçilmemesi durumunda, otomatik olarak seçilen bir numara tanımlanacaktır." Böyle bir uyarı var sistemde. Bu ne demek oluyor Devam Et' e basınca eğer aradığımız/istediğimiz numara yoksa rastgele mi veriyor yani çıkamıyor muyuz illa bizim numarayı değiştirecek mi?

@VSaBaH

Rica ederim umarım işinizi görmüştür.

Öyle bi zorunluluk yok hocam. Siz girdiğinizde beğendiğiniz bi numara çıkmazsa F5 yaparak çıkana kadar sayfayı yenileyin. Ama tüm uğraşlarınıza rağmen güzel bi numara çıkmadıysa veya numara değiştirmekten vazgeçtiyseniz direk sayfayı kapatın veya soldaki menüden başka bi yere tıklayın.

Devam et demediğiniz sürece hiçbir şekilde numaranız değişmez. Gerçi devam et deseniz de bi uyarı penceresi daha çıkıyor karşınıza. Yani yanlışlıkla numara değiştirme ihtimaliniz yok denecek kadar az. O yüzden rahatlıkla gezebilirsiniz o menüde :)

• Sağolasın dostum bir numarada ben aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: H_QmR

Sağolasın dostum bir numarada ben aldım.

Güle güle kullanın hocam. Ben teşekkür ederim yazdığınız için...
  • Numaram cok guzel eskiden numaram icin hattimi degistirmiyordum simdi usendigimden

• 530 xxx gibi numarayı 553 ve benzeri olunca hat Avea'dan açılmış gibi oluyor değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Lilith Immaculate

Numaram cok guzel eskiden numaram icin hattimi degistirmiyordum simdi usendigimden

Evet güzel numara olduğunda insan veresi gelmiyor. Benim numaram da kendimce güzel :) Tüm operatörlere taşıdım ama değiştirmedim numaramı. Ama şükür şu numara değişmeden operatör değişikliği işi geldi yoksa işimiz yaştı :)
    quote:

Orijinalden alıntı: Caferhan

530 xxx gibi numarayı 553 ve benzeri olunca hat Avea'dan açılmış gibi oluyor değil mi?

Hocam artık avea falan kalmadı numalarda karıştı. O yüzden farketmez dediğiniz.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.